Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka&Roman
2 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
3 Aneta Siejakowska 1966 Poznan NW 5 km A indywidualna
4 Julia Grabowska 2001 Rogoźno bieg 5km A w parze Julia i Bartek
5 Paweł Bubel 1988 Nowa Sól Kb Wikon bieg 5km A w parze ViP Viola i Paweł
6 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A indywidualna
7 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
8 Natalia Nowak 1989 Mosina bieg 5km A indywidualna
9 Joanna Nowak 1984 STĘSZEW STĘSZEW TEAM NW 5 km A w parze Asia i Darek
10 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
11 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
12 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo bieg 5km A indywidualna
13 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A indywidualna
14 Patryk Molecki 1997 Mieścisko NW 5 km A w parze Molsonki
15 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
16 Małgorzata Graś-Ligocka 1991 Poznań bieg 5km A w parze Małgosia i Michał
17 Joanna Gutowska 1999 Kazimierz Biskupi bieg 5km A indywidualna
18 Paweł Fedorski 1974 Sulechów NW 5 km A w parze Ania i Paweł
19 Arkadiusz Prusakiewicz 1973 Zalasewo bieg 5km A w parze Iza i Arek
20 Małgorzata Zagrodnik 1985 Poznań bieg 5km A indywidualna
21 Paweł Odrobny 1980 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ bieg 5km A w parze O'drobne wariaty
22 Danuta Grześkowiak 1960 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza NW 5 km A indywidualna
23 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna NW 5 km A indywidualna
24 Dariusz Borucki 1965 Gołdap bieg 5km A w parze Klaudia i Darek
25 JUSTYNA JANKOWSKA 1987 WRONKI NW 5 km A indywidualna
26 Paulina Jezierska 1993 Poznań bieg 5km A w parze Paulina i Mateusz PJ
27 Robert Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
28 Michał Janowski 1978 Szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
29 Małgorzata Włodarczyk 1982 Plewiska Color Trend Wiktoria Jakubowska bieg 5km A indywidualna
30 Błażej Kasztelan 1980 Poznan bieg 5km A w parze Marta i Błażej
31 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
32 Jacek Melon 1976 Jastrowie Dogadani bieg 5km B w parze Magda i Jacek Biegaja
33 Karol Jędrasik 1994 Bydgoszcz bieg 5km B indywidualna
34 Mariusz Kania 1968 Żagań bieg 5km B indywidualna
35 Przemysław Mikołajczyk 1997 Mieleszyn bieg 5km B w parze Wiki i Przemek
36 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
37 Katarzyna Jędrasik 1990 Poznań bieg 5km Karnet B
38 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
39 Sebastian Lis 1990 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
40 Żaneta Cieślewicz 1976 Tarnowo Podgórne Czadowe Babki i Walenty bieg 5km A indywidualna
41 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
42 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km A w parze Julia i Bartek
43 Anna Kościelniak 1983 Śrem bieg 5km A indywidualna
44 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki bieg 5km A indywidualna
45 Agnieszka Tecław 1984 Gałowo bieg 5km A indywidualna
46 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 5km A
47 EMILIA KOZERA 1971 Poznań bieg 5km A indywidualna
48 Dariusz Nowak 1983 STĘSZEW STĘSZEW TEAM NW 5 km A w parze Asia i Darek
49 AGNIESZKA JACKOWSKA 1986 Czapury bieg 5km A indywidualna
50 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
51 Joanna Kalińska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
52 Anna Hynek 1963 Bytyń Ania Drepta NW 5 km A indywidualna
53 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Bywaj W Bramie bieg 5km A w parze B&R
54 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Ola i Miki
55 Michał Ligocki 1989 Poznań bieg 5km A w parze Małgosia i Michał
56 Michał Matysiak 1996 Poznań bieg 5km A indywidualna
57 Karolina Tomaszewska 1986 Oborniki Namaste Oborniki NW 5 km A indywidualna
58 Jakub Stach 1994 Poznań Zobocz głupca... bieg 5km A indywidualna
59 Marita Rynowiecka-Słaby 1991 Poznań bieg 5km A indywidualna
60 Jakub Centka 1998 Gniezno bieg 5km A indywidualna
61 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina Piekielnie Zgrani bieg 5km A indywidualna
62 Szymon Sobczak 1993 Toruń bieg 5km A w parze Kaczki
63 Lucyna Pauszek-Substyk 1977 Wągrowiec bieg 5km A
64 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A indywidualna
65 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A indywidualna
66 Hubert Banaszak 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
67 Robert Madaj 1970 Witobel STĘSZEW TEAM NW 5 km A indywidualna
68 Weronika Socha 2006 Poznań bieg 5km A
69 Sławomir Wartacz 1980 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A w parze Asia i Sławek
70 Paweł Witek 1985 Poznań Witek bieg 5km A w parze Witek
71 Adriana Raczkowska 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
72 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno bieg 5km B w parze Dziula i Darko
73 Alina Wiśniewska 1965 Murowana Goślina Smashing Pąpkins bieg 5km B
74 Piotr Barczak 1993 Zalasewo bieg 5km B w parze Nas nie dogoniat
75 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A
76 Zuzanna Pichola 1986 Poznań bieg 5km A
77 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A indywidualna
78 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A
79 Danusia Grabowska 1974 Poznań Czadowe Babki i Walenty bieg 5km A w parze Rusałka i Zwierzak
80 Tadeusz Berger 1953 Poznań NW 5 km A
81 Wioletta Zabawska 1986 Nowa Sól Kb Wikon bieg 5km A w parze ViP Viola i Paweł
82 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebaiania
83 Kacper Chruszczewski 2001 Wschowa Endorfina Wschowa bieg 5km A w parze Kacper i karolina
84 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha - łączy nas bieganie bieg 5km A indywidualna
85 Natalia Jasińska 1971 Poznań NW 5 km A indywidualna
86 Matylda Szczepaniak 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
87 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
88 Anna Łuczak 1980 Przeźmierowo Zeelandia Team bieg 5km A indywidualna
89 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
90 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki bieg 5km A indywidualna
91 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A w parze B&R
92 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Ola i Miki
93 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
94 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A indywidualna
95 Monika Zapert 1985 Poznań bieg 5km A
96 maria małoszczyk 1957 poznan NW 5 km A
97 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog NW 5 km A indywidualna
98 Kamil Małuszek 1995 Skoki bieg 5km A indywidualna
99 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A indywidualna
100 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina Piekielnie Zgrani bieg 5km A indywidualna