Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Roman Płotkowski 1974 Warszawa DOPPIO NW 5 km A indywidualna
2 krzysztof zakościelny 1965 Więcbork Więcbork NW 5 km A w parze Monika i Krzysiek Więcbork
3 Zuzanna Naskręt 2007 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team bieg 5km A indywidualna
4 Igor Glass 1974 poznań PPCC bieg 5km A w parze Agą i Igor
5 Marta Dańczak 1982 Poznań Adam Borkowski Team bieg 5km A indywidualna
6 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
7 Michał Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
8 Iryna Struhova 1985 Poznan Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
9 Maksym Myrnyi 1983 Poznań Ira z Maksem bieg 5km A w parze Ira z Maksem
10 Monika Mantaj 1979 Oborniki Czarownice NW 5 km A
11 Karolina Młodożyńska 1973 Oborniki Czarownice NW 5 km A indywidualna
12 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Czarownice NW 5 km A indywidualna
13 Wojciech Łaszcz 1963 Piła Fabryka Norwika Trzcianka NW 5 km A indywidualna
14 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki 64-510 bieg 5km A
15 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań bieg 5km B w parze Bieganie uskrzydla
16 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/ Witkowo Biega bieg 5km A indywidualna
17 Mateusz Nowik 1992 Skoki Kęsy team :) bieg 10km Karnet A indywidualna
18 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wlkp. Ewelina Waliszewska bieg 5km A indywidualna
19 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo Wy-Biegani Szczecin bieg 5km A
20 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań Pyrland Park Linowy Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
21 Agnieszka Paprota 1973 Kiszewo Namaste NW 5 km A indywidualna
22 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
23 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
24 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
25 DAGMARA PAPIEROWSKA 1984 Poznan KB DęBIEC Poznań bieg 5km A indywidualna
26 Ireneusz Bernacki 1974 Swarzędz 8* bieg 5km A indywidualna
27 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
28 SARA STACH 1992 Zbąszyń Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
29 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
30 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
31 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 10km A
32 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A indywidualna
33 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
34 Agnieszka Grzechowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
35 Agnieszka Szymańska 1982 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
36 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
37 Kuba Mikołajczak 1978 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
38 Beata Romanowska 1971 Poznań Zeelandia Team NW 5 km A indywidualna
39 Agata Madej 1987 Poznań Quest Road bieg 5km A indywidualna
40 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
41 Mirosław Szulc 195119511951 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
42 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
43 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
44 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
45 Majka Kornowicz 1994 Poznań Mistrzowski Trening bieg 10km A w parze Jarek i Majka
46 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
47 Elżbieta Gruszczyńska 1983 Witaszyce WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 10km A indywidualna
48 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka bieg 5km A indywidualna
49 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka NW 5 km A indywidualna
50 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
51 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
52 Jagoda Howil 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
53 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
54 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
55 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A indywidualna
56 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
57 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun bieg 10km A indywidualna
58 Magdalena Długa 1984 Złotów Team TERMINATORun bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
59 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
60 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
61 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 5km A indywidualna
62 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
63 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
64 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A indywidualna
65 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki Banita team bieg 10km A indywidualna
66 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg 5km A indywidualna
67 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
68 Nikodem Sosiński 2006 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
69 Dawid Sosiński 1984 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 10km A indywidualna
70 Krzysztof Jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 5km A
71 ANNA TEUBERT 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
72 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
73 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań UAM bieg 5km A indywidualna
74 Olga Staromłyńska 1988 Poznań Janusze biegania bieg 10km A indywidualna
75 Łukasz Wajchert 1986 Inowrocław TurboGroszki.run NW 5 km A indywidualna
76 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
77 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A indywidualna
78 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A indywidualna
79 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
80 Rafał Tomowiak 1984 Żakowo #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A indywidualna
81 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16 bieg 5km A
82 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A indywidualna
83 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
84 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
85 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
86 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A indywidualna
87 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A indywidualna
88 Aneta Bugajska 1972 Poznań Dynamic NW 5 km A
89 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
90 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km Karnet A
91 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
92 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań nie dotyczy bieg 5km A indywidualna
93 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
94 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
95 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
96 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
97 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
98 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A indywidualna
99 Małgorzata Schumacher 1987 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
100 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol