Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
201 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
202 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B indywidualna
203 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
204 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna
205 Anna Gucka 1982 Chyby Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Guciaki Run
206 Iwona Zielonka 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze GREEN TEAM
207 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Lofciaki
208 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
209 Sylwia Antkowiak 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Sylwia i Krzysztof
210 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km Karnet A indywidualna
211 Danuta Postek 1963 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A indywidualna
212 Robert Torz 1976 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A indywidualna
213 Ola Żeganowska 1980 Kościan - bieg 5km A indywidualna
214 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 5km A indywidualna
215 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
216 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
217 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A w parze Biegacze Celebryci
218 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 5km A indywidualna
219 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 5km A indywidualna
220 Małgorzata Schumacher 1987 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
221 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA bieg 10km A w parze Gosia & Karol
222 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A indywidualna
223 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
224 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A indywidualna
225 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A indywidualna
226 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
227 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A indywidualna
228 Barbara Walas-Gwizdała 1953 Poznań nie dotyczy bieg 5km A indywidualna
229 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A indywidualna
230 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km Karnet A
231 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A indywidualna
232 Aneta Bugajska 1972 Poznań Dynamic NW 5 km A
233 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A indywidualna
234 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A indywidualna
235 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM bieg 5km A indywidualna
236 ROBERT DWÓŻNIK 1968 Wronki dam radę bieg 5km A w parze EWCIA
237 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B indywidualna
238 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A indywidualna
239 Maciej Nowak 1974 Poznań Speed Feet 16 bieg 5km A
240 Rafał Tomowiak 1984 Żakowo #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A indywidualna
241 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A indywidualna
242 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A indywidualna
243 Stefan Czajkowski 1997 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km B w parze Foczki biegają
244 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A indywidualna
245 Łukasz Wajchert 1986 Inowrocław TurboGroszki.run NW 5 km A indywidualna
246 Olga Staromłyńska 1988 Poznań Janusze biegania bieg 10km A indywidualna
247 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań UAM bieg 5km A indywidualna
248 ANNA TEUBERT 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
249 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A w parze Ania i Piotr
250 Krzysztof Jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 5km A
251 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
252 Nikodem Sosiński 2006 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 5km A indywidualna
253 Dawid Sosiński 1984 Gniezno Dynamic Strong Gniezno bieg 10km A indywidualna
254 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg 5km A indywidualna
255 Bartosz Sobkowiak 1988 Oborniki Banita team bieg 10km A indywidualna
256 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki 64-600 bieg 10km A indywidualna
257 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
258 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A indywidualna
259 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 5km A indywidualna
260 Izabela Ponicka 1974 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
261 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Team Ujście bieg 5km A w parze Team Ujście
262 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun bieg 10km A indywidualna
263 Magdalena Długa 1984 Złotów Team TERMINATORun bieg 5km A w parze Jacek i Magda biegają
264 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
265 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A indywidualna
266 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A indywidualna
267 Jagoda Howil 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
268 Paweł Kotecki 1984 Poznań Stefanowicz Running Academy bieg 5km A w parze Stefanowicz Running Academy
269 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
270 Marek Geisler 195919591959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
271 Jerzy Zacharski 1962 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka bieg 5km A indywidualna
272 Barbara Zacharska 1964 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka NW 5 km A indywidualna
273 Elżbieta Gruszczyńska 1983 Witaszyce WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 10km A indywidualna
274 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
275 Majka Kornowicz 1994 Poznań Mistrzowski Trening bieg 10km A w parze Jarek i Majka
276 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
277 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka & Roman
278 Olga Ohrym 1995 Poznań #biegiemwlas bieg 10km A w parze Foczki biegają
279 Mirosław Szulc 195119511951 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
280 Paulina Okonek 1990 Suchy Las uroczyPrezent Team NW 5 km B indywidualna
281 Agata Madej 1987 Poznań Quest Road bieg 5km A indywidualna
282 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A indywidualna
283 Kuba Mikołajczak 1978 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
284 Beata Romanowska 1971 Poznań Zeelandia Team NW 5 km A indywidualna
285 Agnieszka Grzechowiak 1979 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
286 Agnieszka Szymańska 1982 Oborniki APK NW 5 km A indywidualna
287 Michał Woźniak 1979 Zlotkowo zlotkowo bieg 5km B indywidualna
288 Edward Tomczyk 194819481948 Poznań Zielone Groszki Poznań NW 5 km A indywidualna
289 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 10km A
290 Piotr Rewers 1993 Poznań RACIĄŻEK MISTRZEM bieg 10km A indywidualna
291 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
292 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
293 SARA STACH 1992 Zbąszyń Zobocz głupca... bieg 5km A w parze Staszki
294 Ireneusz Bernacki 1974 Swarzędz 8* bieg 5km A indywidualna
295 DAGMARA PAPIEROWSKA 1984 Poznan KB DęBIEC Poznań bieg 5km A indywidualna
296 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A indywidualna
297 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC bieg 10km A indywidualna
298 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije NW 5 km A indywidualna
299 Agnieszka Paprota 1973 Kiszewo Namaste NW 5 km A indywidualna
300 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań Pyrland Park Linowy Poznań bieg 5km Karnet A indywidualna