Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Dawid Molak 1981 Rokietnica bieg 10km A
2 Arkadiusz i Monika Kolendo 1979 Ryczywół bieg 10km A
3 Weronika Zaworska 1988 Poznań bieg 10km A indywidualna
4 Aneta Siejakowska 1966 Poznan NW 5 km A indywidualna
5 Julia Grabowska 2001 Rogoźno bieg 5km A w parze Julia i Bartek
6 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A indywidualna
7 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
8 Jarek Łakomy 1987 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
9 Natalia Nowak 1989 Mosina bieg 5km A indywidualna
10 ŁUKASZ KORNOSZ 1995 LUBOŃ bieg 10km A indywidualna
11 Blanka Górna 1983 Poznań bieg 5km A indywidualna
12 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz bieg 5km A indywidualna
13 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo bieg 5km A indywidualna
14 Patryk Molecki 1997 Mieścisko NW 5 km A w parze Molsonki
15 Małgorzata Graś-Ligocka 1991 Poznań bieg 5km A w parze Małgosia i Michał
16 Joanna Gutowska 1999 Kazimierz Biskupi bieg 5km A indywidualna
17 Paweł Fedorski 1974 Sulechów NW 5 km A w parze Ania i Paweł
18 Arkadiusz Prusakiewicz 1973 Zalasewo bieg 5km A w parze Iza i Arek
19 Małgorzata Zagrodnik 1985 Poznań bieg 5km A indywidualna
20 Dariusz Borucki 1965 Gołdap bieg 5km A w parze Klaudia i Darek
21 JUSTYNA JANKOWSKA 1987 WRONKI NW 5 km A indywidualna
22 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna bieg 10km A indywidualna
23 Oliwia Gawron 1997 Poznań bieg 10km A indywidualna
24 Paulina Jezierska 1993 Poznań bieg 5km A w parze Paulina i Mateusz PJ
25 Maciej Majewski 1966 Poznań bieg 10km A indywidualna
26 Robert Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
27 Aleksandra Perkowska 19941994 Poznań bieg 5km A indywidualna
28 Michał Janowski 1978 Szymanowo bieg 5km A w parze Aga & Michał Janosiki
29 Błażej Kasztelan 1980 Poznan bieg 5km A w parze Marta i Błażej
30 Monika Kaźmierczak-Pućka 1977 Gniezno bieg 10km A w parze Monika i Marek
31 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
32 Karol Jędrasik 1994 Bydgoszcz bieg 5km B indywidualna
33 Mariusz Kania 1968 Żagań bieg 5km B indywidualna
34 Danuta Grzechowiak 1977 Poznań bieg 10km B indywidualna
35 Przemysław Mikołajczyk 1997 Mieleszyn bieg 5km B w parze Wiki i Przemek
36 JAREK BIECHOŃSKI 1977 POZNAŃ bieg 10km Karnet A
37 Jakub Krukowski 1986 Poznań bieg 10km Karnet A
38 Katarzyna Jędrasik 1990 Poznań bieg 5km Karnet B
39 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
40 Monika i Arkadiusz Graś 1986 Ryczywół bieg 10km A
41 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km A w parze Julia i Bartek
42 Anna Kościelniak 1983 Śrem bieg 5km A indywidualna
43 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki bieg 5km A indywidualna
44 Agnieszka Tecław 1984 Gałowo bieg 5km A indywidualna
45 Majka Kornowicz 1994 Poznań bieg 10km A w parze Jarek i Majka
46 Alicja Błaszczyk 19791979 Szreniawa bieg 10km A indywidualna
47 EMILIA KOZERA 1971 Poznań bieg 5km A indywidualna
48 AGNIESZKA JACKOWSKA 1986 Czapury bieg 5km A indywidualna
49 Joanna Kalińska 1966 Poznań NW 5 km A indywidualna
50 Michał Ligocki 1989 Poznań bieg 5km A w parze Małgosia i Michał
51 Monika Mrozińska 1980 Poznań bieg 10km A
52 Michał Matysiak 1996 Poznań bieg 5km A indywidualna
53 Marita Rynowiecka-Słaby 1991 Poznań bieg 5km A indywidualna
54 Jakub Centka 1998 Gniezno bieg 5km A indywidualna
55 Szymon Sobczak 1993 Toruń bieg 5km A w parze Kaczki
56 Lucyna Pauszek-Substyk 1977 Wągrowiec bieg 5km A
57 Grzegorz Jurecki 1974 Poznań bieg 5km A indywidualna
58 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A indywidualna
59 Hubert Banaszak 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
60 Weronika Socha 2006 Poznań bieg 5km A
61 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn bieg 10km A indywidualna
62 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań bieg 10km A
63 Adriana Raczkowska 1998 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
64 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno bieg 5km B w parze Dziula i Darko
65 Roksana Kania 1975 Żagań bieg 10km B indywidualna
66 Piotr Barczak 1993 Zalasewo bieg 5km B w parze Nas nie dogoniat
67 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km Karnet A
68 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A
69 Katarzyna Przybylska 1994 Plewiska bieg 10km Karnet A w parze Tuptańsko
70 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet B
71 Zuzanna Pichola 1986 Poznań bieg 5km A
72 Radosław Nowak 1980 Opole bieg 10km A
73 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A indywidualna
74 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A
75 Bartosz Szczęch 1981 Poznań bieg 10km A indywidualna
76 Tadeusz Berger 1953 Poznań NW 5 km A
77 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A w parze Sebaiania
78 Natalia Jasińska 1971 Poznań NW 5 km A indywidualna
79 Matylda Szczepaniak 1986 Poznań bieg 5km A indywidualna
80 Kasia Kurzawińska-Jabłońska 1972 Czarne bieg 10km A indywidualna
81 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
82 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki bieg 5km A indywidualna
83 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
84 Monika Zapert 1985 Poznań bieg 5km A
85 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km A indywidualna
86 maria małoszczyk 1957 poznan NW 5 km A
87 Kamil Małuszek 1995 Skoki bieg 5km A indywidualna
88 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A indywidualna
89 Violetta Michalak 1974 Wronki bieg 10km A indywidualna
90 Justyna Mioduszewska 1976 Poznań bieg 10km A
91 Richard Szymański 1977 Wronki bieg 5km A indywidualna
92 Karolina Matelska 1980 Poznań bieg 5km A
93 Arkadiusz Socha 1974 Poznań bieg 5km A
94 Aniela Kurzel 1968 Poznań bieg 10km A indywidualna
95 Karolina Banaszak 1990 Poznań bieg 10km A w parze Trener i Karola
96 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań bieg 10km A indywidualna
97 Marta Matuszewska 1978 Plewiska bieg 5km A
98 Angelika Prusakiewicz 1981 Kostrzyn bieg 5km B w parze Dziula i Darko
99 Dominika Mąkosza 1981 Nowa Wieś bieg 5km B
100 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B