Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj rosnąco
101 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
102 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem MOS Śrem/ Sp 6 Śrem A
103 Wojciech Jankowiak 2012 Sierosław UKS Lusowo A
104 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A
105 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
106 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
107 Bartosz Pasieka 2016 Poznań A
108 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań A
109 Klaudia Smela 2010 Luboń A
110 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
111 ERYK GRZĘDA 2011 POZNAŃ SP89 A
112 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szk. Muz. nr 1 A
113 Anna Stańczyk 2012 Poznań A
114 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
115 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznan KB DęBIEC A
116 Marysia Wierzbińska 2011 Poznań Maryśka & Zośka Team A
117 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
118 Zuzanna Pawlicka 2016 Gruszczyn A
119 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
120 Julia Pasieka 2013 Poznań A
121 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań KSP im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
122 Oliwia Smela 2012 Luboń A
123 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
124 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
125 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
126 Zuzanna Stańczyk 2016 Poznań A
127 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
128 Martyna Mielcarek 2017 Poznań A
129 Zosia Wierzbińska 2009 Poznań Maryśka & Zośka Team A
130 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
131 Jakub Frąckowiak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
132 Amelia Walczak 2015 Poznań A
133 Julia Szmelter 2007 Poznań A
134 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań Przedszkole nr 40 Poznańskie Koziołki A
135 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
136 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno # SzymanowskiTeam A
137 Weronika Roemer 2012 Poznań A
138 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
139 Mieszko Jagodziński 2014 Rokietnica A
140 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
141 Michalina Mielcarek 2018 Poznań A
142 Wojciech Dostatni 2011 Pleszew A
143 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
144 Lena Frąckowiak 2015 Stary Lubosz A
145 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
146 Krysia Wasielewska-Mijas 2015 Poznań A
147 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
148 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
149 Pawel Tomowiak 2017 Leszno # SzymanowskiTeam A
150 Bartosz Lis 2010 Rogoźno LPFA ROGOŹNO A
151 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
152 Mateusz Zapert 2015 Poznań A
153 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
154 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
155 Hanna Nowakowska 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
156 Adam Kubiak 2011 Poznań A
157 Julia Frąckowiak 2018 Stary Lubosz A
158 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
159 Ignacy Kasiński 2013 Poznań ABRA-MARMI Barbara Rurańska A
160 Eryk Łuczak 2010 Szreniawa AZS Poznań A
161 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
162 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
163 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
164 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury A
165 Joachim Gutowski 2012 Kazimierz Biskupi A
166 Stanisław Sobczyński 2020 Poznań A
167 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A
168 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
169 Barbara Baranowska 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
170 Paulina Kazało 2009 Leszno SP3 Leszno/Achilles Leszno A
171 Maria Filipiak 2018 Mosina A
172 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
173 Alicja Mikuć 2014 Poznań A
174 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
175 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
176 Edyta Fabiś 2017 Poznań A
177 Aleksandra Dereszyńska 2013 Poznań A
178 Patryk Nowak 2014 Poznań A
179 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
180 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
181 Helena Gruhn 2013 Zakrzewo Oriento Expresso Team A
182 Maja Wysocka 2013 Poznań A
183 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
184 Emilia Mendel 2019 Poznan A
185 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
186 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
187 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
188 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
189 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
190 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
191 Michalina Nowak 2018 Poznań Przedszkole nr 148 A
192 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
193 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team A
194 Pola Gurdak 2009 Kowanówko Sp3 Oborniki A
195 Brajan Bartkowiak 2017 Strykowo A
196 Mikołaj Kurach 2016 Rożnowo A
197 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
198 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
199 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
200 NADIA KOBYLIŃSKA 2015 Garby A