Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
101 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
102 Helena Gruhn 2013 Zakrzewo Oriento Expresso Team A
103 Maja Wysocka 2013 Poznań A
104 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
105 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
106 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
107 Emilia Mendel 2019 Poznan A
108 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
109 Michalina Nowak 2018 Poznań Przedszkole nr 148 A
110 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
111 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
112 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
113 Mikołaj Kurach 2016 Rożnowo A
114 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team A
115 Pola Gurdak 2009 Kowanówko Sp3 Oborniki A
116 Brajan Bartkowiak 2017 Strykowo A
117 NADIA KOBYLIŃSKA 2015 Garby A
118 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A
119 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
120 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
121 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
122 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno A
123 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
124 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A
125 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
126 Maja Kurach 2014 Rożnowo A
127 Oliwia Majewska 2015 Poznan A
128 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A
129 Kalina Chojnacka 2009 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
130 Nikola Dworzyńska 2014 Miały Dworki Team A
131 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
132 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan /Szymanowski Team A
133 Amelia Włodarczak 2010 Psarskie A
134 Dominika Woźniak 2016 Poznań A
135 Cezary Ratajczak 2014 Lusowo A
136 JĘDREK Król 2011 Poznań A
137 Tymon Koc 2008 Poznan A
138 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
139 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
140 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
141 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
142 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
143 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
144 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
145 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
146 Wojtek Zając 2014 Poznań A (karnet)
147 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
148 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
149 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
150 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
151 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
152 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
153 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
154 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
155 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
156 Zosia Peszel 2012 Czempin Uczniowski klub sportowy w Czempiniu A (karnet)
157 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
158 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
159 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
160 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
161 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
162 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
163 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
164 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
165 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
166 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
167 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
168 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
169 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
170 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
171 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
172 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
173 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
174 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
175 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
176 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
177 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
178 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
179 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
180 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
181 Ryszard Brakowski 2017 Poznań B
182 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
183 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
184 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
185 Nadia Krajewska 2017 Opalenica B
186 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
187 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
188 Franciszek Solarek 2009 Poznań OŚ AZS Poznań B
189 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica B
190 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno Atleta Gniezno B
191 Aleksandra Bugajewska 2007 Poznan AZS Poznań B
192 Tymon Kaliński 2018 Poznań B
193 Paweł Zabłocki 2015 Poznań B
194 Adam Szczęch 2015 Poznań B
195 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B
196 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team B
197 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
198 Mikołaj Kubicki 2011 Kościan APR Kościan B
199 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team B
200 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B