Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
102 Emilia Mendel 2019 Poznan A
103 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
104 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
105 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
106 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
107 Jan Mantej 2015 Lubin B
108 Zuzanna Mantej 2019 Lubin B
109 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
110 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
111 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
112 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
113 Zuzanna Majewska 2017 Poznań A
114 Oliwia Majewska 2015 Poznan A
115 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
116 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
117 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
118 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
119 Julia Machura 2007 Poznań AZS Poznań A
120 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
121 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
122 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
123 Bartosz Lis 2010 Rogoźno LPFA ROGOŹNO A
124 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szk. Muz. nr 1 A
125 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
126 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
127 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
128 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
129 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
130 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
131 Oskar Leszczyński 2014 Czapury B
132 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
133 Mikołaj Kurach 2016 Rożnowo A
134 Maja Kurach 2014 Rożnowo A
135 Mikołaj Kubicki 2011 Kościan APR Kościan B
136 Leon Kubicki 2017 Kościan Cezary Pływanie B
137 Adam Kubiak 2011 Poznań A
138 TOSIA Król 2014 Poznań A
139 JĘDREK Król 2011 Poznań A
140 Nadia Krajewska 2017 Opalenica B
141 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica B
142 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
143 Lena Kowalik 2019 Poznań B
144 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
145 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
146 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
147 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
148 Tymon Koc 2008 Poznan A
149 NADIA KOBYLIŃSKA 2015 Garby A
150 Paulina Kazało 2009 Leszno SP3 Leszno/Achilles Leszno A
151 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
152 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
153 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
154 Ignacy Kasiński 2013 Poznań ABRA-MARMI Barbara Rurańska A
155 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A
156 Tymon Kaliński 2018 Poznań B
157 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem MOS Śrem/ Sp 6 Śrem A
158 Wojciech Jankowiak 2012 Sierosław UKS Lusowo A
159 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
160 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
161 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
162 Mieszko Jagodziński 2014 Rokietnica A
163 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury A
164 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A
165 Joachim Gutowski 2012 Kazimierz Biskupi A
166 Pola Gurdak 2009 Kowanówko Sp3 Oborniki A
167 ERYK GRZĘDA 2011 POZNAŃ SP89 A
168 Helena Gruhn 2013 Zakrzewo Oriento Expresso Team A
169 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
170 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
171 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
172 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
173 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
174 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan /Szymanowski Team A
175 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
176 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
177 Jakub Frąckowiak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
178 Lena Frąckowiak 2015 Stary Lubosz A
179 Julia Frąckowiak 2018 Stary Lubosz A
180 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
181 Maria Filipiak 2018 Mosina A
182 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
183 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
184 Mikołaj Fabiś 2010 Poznań AZS Poznań A
185 Edyta Fabiś 2017 Poznań A
186 Kamil Dworzyński 2007 Miały Dworki Team A
187 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
188 Nikola Dworzyńska 2014 Miały Dworki Team A
189 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
190 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
191 Wojciech Dostatni 2011 Pleszew A
192 Anna Dopierała 2009 Leszno UKS Achilles Leszno A
193 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
194 Aleksandra Dereszyńska 2013 Poznań A
195 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
196 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
197 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij A
198 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
199 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
200 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)