Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Pakiet
101 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
102 Ignacy Kasiński 2013 Poznań ABRA-MARMI Barbara Rurańska A
103 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
104 Lena Kowalik 2019 Poznań B
105 Stanisław Sobczyński 2020 Poznań A
106 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
107 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
108 Barbara Baranowska 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
109 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
110 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
111 Alicja Mikuć 2014 Poznań A
112 Aleksandra Dereszyńska 2013 Poznań A
113 Julia Bieleń 2013 Poznań Akademia Koszykówki B
114 Patryk Nowak 2014 Poznań A
115 Edyta Fabiś 2017 Poznań A
116 Maja Wysocka 2013 Poznań A
117 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
118 Emilia Mendel 2019 Poznan A
119 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
120 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
121 Łucja Bieleń 2016 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
122 Michalina Nowak 2018 Poznań Przedszkole nr 148 A
123 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
124 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
125 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
126 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
127 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A
128 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
129 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
130 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
131 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A
132 Kalina Chojnacka 2009 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
133 Michał Brakowski 2014 Poznań B
134 Oliwia Majewska 2015 Poznan A
135 Dominika Woźniak 2016 Poznań A
136 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
137 Tymon Koc 2008 Poznan A
138 Helena Stawrakakis 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
139 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
140 JĘDREK Król 2011 Poznań A
141 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
142 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
143 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
144 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
145 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
146 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team A
147 Marcela Myślińska 2013 Plewiska B
148 Wojciech Dostatni 2011 Pleszew A
149 Nadia Krajewska 2017 Opalenica B
150 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica B
151 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
152 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
153 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
154 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan /Szymanowski Team A
155 Oliwia Żok 2015 Mosina A
156 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
157 Maria Filipiak 2018 Mosina A
158 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
159 Kamil Dworzyński 2007 Miały Dworki Team A
160 Nikola Dworzyńska 2014 Miały Dworki Team A
161 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
162 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
163 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
164 Cezary Ratajczak 2014 Lusowo A
165 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
166 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
167 Klaudia Smela 2010 Luboń A
168 Oliwia Smela 2012 Luboń A
169 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
170 Jan Mantej 2015 Lubin B
171 Zuzanna Mantej 2019 Lubin B
172 Anna Dopierała 2009 Leszno UKS Achilles Leszno A
173 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno # SzymanowskiTeam A
174 Pawel Tomowiak 2017 Leszno # SzymanowskiTeam A
175 Paulina Kazało 2009 Leszno SP3 Leszno/Achilles Leszno A
176 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
177 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
178 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
179 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
180 Pola Gurdak 2009 Kowanówko Sp3 Oborniki A
181 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
182 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
183 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B
184 Mikołaj Kubicki 2011 Kościan APR Kościan B
185 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
186 Leon Kubicki 2017 Kościan Cezary Pływanie B
187 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
188 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
189 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
190 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
191 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
192 Ignacy Tomaszewski 2014 Kaźmierz B
193 Joachim Gutowski 2012 Kazimierz Biskupi A
194 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team B
195 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team B
196 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team B
197 Nina Solczyńska 2013 Kalisz B
198 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
199 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
200 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A