Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Leon Kubicki 2017 Kościan Cezary Pływanie B
102 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
103 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
104 Lena Frąckowiak 2015 Stary Lubosz A
105 Lena Kowalik 2019 Poznań B
106 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
107 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno Atleta Gniezno B
108 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
109 Krysia Wasielewska-Mijas 2015 Poznań A
110 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
111 Klaudia Smela 2010 Luboń A
112 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
113 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
114 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
115 Kamil Dworzyński 2007 Miały Dworki Team A
116 Kalina Chojnacka 2009 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
117 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
118 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B
119 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
120 Justyna Puchalska 2013 Poznań A
121 Julia Machura 2007 Poznań AZS Poznań A
122 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
123 Julia Pasieka 2013 Poznań A
124 Julia Szmelter 2007 Poznań A
125 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
126 Julia Frąckowiak 2018 Stary Lubosz A
127 Julia Bieleń 2013 Poznań Akademia Koszykówki B
128 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno A
129 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
130 Joachim Gutowski 2012 Kazimierz Biskupi A
131 JĘDREK Król 2011 Poznań A
132 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
133 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
134 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
135 Jan Mantej 2015 Lubin B
136 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
137 JAKUB PĄPKA 2009 Wojnowice A
138 Jakub Sobański 2013 Przeźmierowo A
139 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
140 Jakub Frąckowiak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
141 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
142 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
143 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
144 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
145 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
146 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
147 Ignacy Kasiński 2013 Poznań ABRA-MARMI Barbara Rurańska A
148 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
149 Ignacy Tomaszewski 2014 Kaźmierz B
150 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
151 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
152 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team B
153 Helena Gruhn 2013 Zakrzewo Oriento Expresso Team A
154 Helena Stawrakakis 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
155 Hanna Nowakowska 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
156 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań AZS Poznań A
157 Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
158 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
159 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań A
160 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem MOS Śrem/ Sp 6 Śrem A
161 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
162 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań KSP im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
163 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
164 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
165 Franciszek Solarek 2009 Poznań OŚ AZS Poznań B
166 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
167 Filip Surdyk 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 1 Trzemeszno B (karnet)
168 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
169 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
170 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team B
171 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
172 ERYK GRZĘDA 2011 POZNAŃ SP89 A
173 Eryk Łuczak 2010 Szreniawa AZS Poznań A
174 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan /Szymanowski Team A
175 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij A
176 Emilia Mendel 2019 Poznan A
177 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
178 Edyta Fabiś 2017 Poznań A
179 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
180 Dominika Woźniak 2016 Poznań A
181 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
182 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
183 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
184 Cezary Ratajczak 2014 Lusowo A
185 Brajan Bartkowiak 2017 Strykowo A
186 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
187 Bartosz Pasieka 2016 Poznań A
188 Bartosz Lis 2010 Rogoźno LPFA ROGOŹNO A
189 Barbara Baranowska 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
190 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
191 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
192 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
193 Anna Dopierała 2009 Leszno UKS Achilles Leszno A
194 Anna Stańczyk 2012 Poznań A
195 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
196 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
197 Anastazja Nowak 2015 Stary Lubosz Akrobatyka Kościan A
198 Amelia Walczak 2015 Poznań A
199 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
200 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A