Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
102 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
103 Kalina Chojnacka 2009 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
104 Kamil Dworzyński 2007 Miały Dworki Team A
105 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
106 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
107 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
108 Klaudia Smela 2010 Luboń A
109 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
110 Krysia Wasielewska-Mijas 2015 Poznań A
111 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno Atleta Gniezno B
112 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
113 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
114 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
115 Lena Frąckowiak 2015 Stary Lubosz A
116 Lena Kowalik 2019 Poznań B
117 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
118 Leon Sobański 2019 Przeźmierowo A
119 Leon Kubicki 2017 Kościan Cezary Pływanie B
120 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
121 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
122 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team B
123 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
124 Maja Wysocka 2013 Poznań A
125 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
126 Maja Kurach 2014 Rożnowo A
127 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
128 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
129 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
130 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A
131 Marcela Myślińska 2013 Plewiska B
132 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
133 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A
134 Maria Filipiak 2018 Mosina A
135 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
136 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
137 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
138 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
139 Martyna Mielcarek 2017 Poznań A
140 Marysia Wierzbińska 2011 Poznań Maryśka & Zośka Team A
141 Mateusz Zapert 2015 Poznań A
142 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
143 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
144 Michalina Mielcarek 2018 Poznań A
145 Michalina Nowak 2018 Poznań Przedszkole nr 148 A
146 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica B
147 Michał Brakowski 2014 Poznań B
148 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A
149 Mieszko Jagodziński 2014 Rokietnica A
150 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
151 Mikołaj Fabiś 2010 Poznań AZS Poznań A
152 Mikołaj Kubicki 2011 Kościan APR Kościan B
153 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
154 Mikołaj Kurach 2016 Rożnowo A
155 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A
156 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
157 Nadia Krajewska 2017 Opalenica B
158 NADIA KOBYLIŃSKA 2015 Garby A
159 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A
160 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
161 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
162 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
163 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań Przedszkole nr 40 Poznańskie Koziołki A
164 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno # SzymanowskiTeam A
165 Nikola Dworzyńska 2014 Miały Dworki Team A
166 Nina Solczyńska 2013 Kalisz B
167 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
168 Oliwia Żok 2015 Mosina A
169 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
170 Oliwia Smela 2012 Luboń A
171 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
172 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
173 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
174 Oliwia Majewska 2015 Poznan A
175 Oskar Leszczyński 2014 Czapury B
176 Patryk Nowak 2014 Poznań A
177 Paulina Kazało 2009 Leszno SP3 Leszno/Achilles Leszno A
178 Pawel Tomowiak 2017 Leszno # SzymanowskiTeam A
179 Paweł Zabłocki 2015 Poznań B
180 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
181 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
182 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
183 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
184 Pola Gurdak 2009 Kowanówko Sp3 Oborniki A
185 Ryszard Brakowski 2017 Poznań B
186 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
187 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
188 Stanisław Sobczyński 2020 Poznań A
189 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
190 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
191 TOSIA Król 2014 Poznań A
192 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
193 Tymon Kaliński 2018 Poznań B
194 Tymon Koc 2008 Poznan A
195 Weronika Roemer 2012 Poznań A
196 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
197 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
198 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
199 Wojciech Jankowiak 2012 Sierosław UKS Lusowo A
200 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A