Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
102 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
103 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A
104 Cezary Ratajczak 2014 Lusowo A
105 Maja Wysocka 2013 Poznań A
106 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
107 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
108 Nina Solczyńska 2013 Kalisz B
109 Jakub Sobański 2013 Przeźmierowo A
110 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
111 Marcela Myślińska 2013 Plewiska B
112 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
113 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
114 Justyna Puchalska 2013 Poznań A
115 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury A
116 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
117 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A
118 Helena Gruhn 2013 Zakrzewo Oriento Expresso Team A
119 Julia Pasieka 2013 Poznań A
120 Julia Bieleń 2013 Poznań Akademia Koszykówki B
121 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
122 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica B
123 Aleksandra Dereszyńska 2013 Poznań A
124 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
125 Ignacy Kasiński 2013 Poznań ABRA-MARMI Barbara Rurańska A
126 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
127 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
128 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
129 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team B
130 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
131 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań AZS Poznań A
132 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
133 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
134 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno Atleta Gniezno B
135 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A
136 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
137 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
138 Oliwia Smela 2012 Luboń A
139 Joachim Gutowski 2012 Kazimierz Biskupi A
140 Anna Stańczyk 2012 Poznań A
141 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
142 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
143 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
144 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
145 Weronika Roemer 2012 Poznań A
146 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno # SzymanowskiTeam A
147 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
148 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
149 Wojciech Jankowiak 2012 Sierosław UKS Lusowo A
150 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szk. Muz. nr 1 A
151 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
152 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
153 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
154 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
155 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij A
156 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
157 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
158 Zosia Peszel 2012 Czempin Uczniowski klub sportowy w Czempiniu A (karnet)
159 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
160 Adam Kubiak 2011 Poznań A
161 Wojciech Dostatni 2011 Pleszew A
162 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
163 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
164 Marysia Wierzbińska 2011 Poznań Maryśka & Zośka Team A
165 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
166 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
167 ERYK GRZĘDA 2011 POZNAŃ SP89 A
168 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
169 JĘDREK Król 2011 Poznań A
170 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań KSP im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
171 Mikołaj Kubicki 2011 Kościan APR Kościan B
172 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B
173 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
174 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
175 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
176 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
177 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
178 Jakub Frąckowiak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
179 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
180 Klaudia Smela 2010 Luboń A
181 Eryk Łuczak 2010 Szreniawa AZS Poznań A
182 Helena Stawrakakis 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
183 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
184 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno A
185 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
186 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
187 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
188 Mikołaj Fabiś 2010 Poznań AZS Poznań A
189 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
190 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
191 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań A
192 Barbara Baranowska 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
193 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
194 Bartosz Lis 2010 Rogoźno LPFA ROGOŹNO A
195 Amelia Włodarczak 2010 Psarskie A
196 Pola Gurdak 2009 Kowanówko Sp3 Oborniki A
197 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
198 Anna Dopierała 2009 Leszno UKS Achilles Leszno A
199 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
200 Franciszek Solarek 2009 Poznań OŚ AZS Poznań B