Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Helena Gruhn 2013 Zakrzewo Oriento Expresso Team A
102 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A
103 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
104 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury A
105 Justyna Puchalska 2013 Poznań A
106 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
107 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
108 Marcela Myślińska 2013 Plewiska B
109 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
110 Jakub Sobański 2013 Przeźmierowo A
111 Nina Solczyńska 2013 Kalisz B
112 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
113 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
114 Maja Wysocka 2013 Poznań A
115 Cezary Ratajczak 2014 Lusowo A
116 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A
117 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
118 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
119 Mieszko Jagodziński 2014 Rokietnica A
120 Nikola Dworzyńska 2014 Miały Dworki Team A
121 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznan KB DęBIEC A
122 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
123 TOSIA Król 2014 Poznań A
124 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan /Szymanowski Team A
125 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
126 Patryk Nowak 2014 Poznań A
127 Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
128 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
129 Oskar Leszczyński 2014 Czapury B
130 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team B
131 Alicja Mikuć 2014 Poznań A
132 Michał Brakowski 2014 Poznań B
133 Maja Kurach 2014 Rożnowo A
134 Ignacy Tomaszewski 2014 Kaźmierz B
135 Wojtek Zając 2014 Poznań A (karnet)
136 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
137 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
138 NADIA KOBYLIŃSKA 2015 Garby A
139 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
140 Krysia Wasielewska-Mijas 2015 Poznań A
141 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
142 Oliwia Majewska 2015 Poznan A
143 Anastazja Nowak 2015 Stary Lubosz Akrobatyka Kościan A
144 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
145 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
146 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
147 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
148 Adam Szczęch 2015 Poznań B
149 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
150 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
151 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
152 Paweł Zabłocki 2015 Poznań B
153 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
154 Oliwia Żok 2015 Mosina A
155 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team A
156 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
157 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
158 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
159 Jan Mantej 2015 Lubin B
160 Mateusz Zapert 2015 Poznań A
161 Amelia Walczak 2015 Poznań A
162 Lena Frąckowiak 2015 Stary Lubosz A
163 Zuzanna Pawlicka 2016 Gruszczyn A
164 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
165 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
166 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
167 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
168 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
169 Dominika Woźniak 2016 Poznań A
170 Zuzanna Stańczyk 2016 Poznań A
171 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
172 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
173 Mikołaj Kurach 2016 Rożnowo A
174 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team B
175 Łucja Bieleń 2016 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
176 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
177 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
178 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
179 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A
180 Hanna Nowakowska 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
181 Bartosz Pasieka 2016 Poznań A
182 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
183 Brajan Bartkowiak 2017 Strykowo A
184 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
185 Nadia Krajewska 2017 Opalenica B
186 Pawel Tomowiak 2017 Leszno # SzymanowskiTeam A
187 Ryszard Brakowski 2017 Poznań B
188 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
189 Leon Kubicki 2017 Kościan Cezary Pływanie B
190 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
191 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
192 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
193 Edyta Fabiś 2017 Poznań A
194 Martyna Mielcarek 2017 Poznań A
195 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
196 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
197 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
198 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
199 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
200 Zuzanna Majewska 2017 Poznań A