Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Pakiet
101 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
102 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
103 Barbara Baranowska 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
104 Kalina Chojnacka 2009 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
105 Helena Stawrakakis 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
106 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
107 Hanna Nowakowska 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
108 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
109 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznan KB DęBIEC A
110 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
111 Zuzanna Majewska 2017 Poznań A
112 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
113 Ryszard Brakowski 2017 Poznań B
114 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
115 JAKUB PĄPKA 2009 Wojnowice A
116 Oliwia Żok 2015 Mosina A
117 Jakub Sobański 2013 Przeźmierowo A
118 TOSIA Król 2014 Poznań A
119 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
120 Justyna Puchalska 2013 Poznań A
121 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
122 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
123 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
124 Nadia Krajewska 2017 Opalenica B
125 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
126 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
127 Leon Sobański 2019 Przeźmierowo A
128 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
129 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
130 Wojtek Zając 2014 Poznań A (karnet)
131 Klaudia Smela 2010 Luboń A
132 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
133 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
134 Bartosz Pasieka 2016 Poznań A
135 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica B
136 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
137 Anna Stańczyk 2012 Poznań A
138 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
139 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
140 Zuzanna Pawlicka 2016 Gruszczyn A
141 Tymon Kaliński 2018 Poznań B
142 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
143 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
144 Oliwia Smela 2012 Luboń A
145 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
146 Julia Pasieka 2013 Poznań A
147 Paweł Zabłocki 2015 Poznań B
148 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
149 Zuzanna Stańczyk 2016 Poznań A
150 Adam Szczęch 2015 Poznań B
151 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
152 Martyna Mielcarek 2017 Poznań A
153 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
154 Amelia Walczak 2015 Poznań A
155 Julia Szmelter 2007 Poznań A
156 Mieszko Jagodziński 2014 Rokietnica A
157 Weronika Roemer 2012 Poznań A
158 Michalina Mielcarek 2018 Poznań A
159 Lena Frąckowiak 2015 Stary Lubosz A
160 Wojciech Dostatni 2011 Pleszew A
161 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
162 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
163 Krysia Wasielewska-Mijas 2015 Poznań A
164 Mateusz Zapert 2015 Poznań A
165 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
166 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
167 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
168 Adam Kubiak 2011 Poznań A
169 Julia Frąckowiak 2018 Stary Lubosz A
170 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
171 Stanisław Sobczyński 2020 Poznań A
172 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury A
173 Joachim Gutowski 2012 Kazimierz Biskupi A
174 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
175 Lena Kowalik 2019 Poznań B
176 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
177 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A
178 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
179 Nina Solczyńska 2013 Kalisz B
180 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
181 Maria Filipiak 2018 Mosina A
182 Alicja Mikuć 2014 Poznań A
183 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
184 Ignacy Tomaszewski 2014 Kaźmierz B
185 Aleksandra Dereszyńska 2013 Poznań A
186 Patryk Nowak 2014 Poznań A
187 Edyta Fabiś 2017 Poznań A
188 Maja Wysocka 2013 Poznań A
189 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
190 Jan Mantej 2015 Lubin B
191 Emilia Mendel 2019 Poznan A
192 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
193 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
194 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
195 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
196 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
197 Brajan Bartkowiak 2017 Strykowo A
198 Mikołaj Kurach 2016 Rożnowo A
199 Zuzanna Mantej 2019 Lubin B
200 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)