Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
101 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A
102 Michał Brakowski 2014 Poznań B
103 Amelia Włodarczak 2010 Psarskie A
104 Dominika Woźniak 2016 Poznań A
105 Marcela Myślińska 2013 Plewiska B
106 JĘDREK Król 2011 Poznań A
107 Cezary Ratajczak 2014 Lusowo A
108 Tymon Koc 2008 Poznan A
109 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
110 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznan KB DęBIEC A
111 Hanna Nowakowska 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
112 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
113 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
114 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
115 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
116 Barbara Baranowska 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
117 Kalina Chojnacka 2009 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
118 Helena Stawrakakis 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
119 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A
120 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
121 Łucja Bieleń 2016 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
122 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
123 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
124 Wojciech Jankowiak 2012 Sierosław UKS Lusowo A
125 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
126 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
127 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
128 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
129 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
130 Anna Dopierała 2009 Leszno UKS Achilles Leszno A
131 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
132 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
133 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
134 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
135 Mikołaj Fabiś 2010 Poznań AZS Poznań A
136 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań A
137 Helena Gruhn 2013 Zakrzewo Oriento Expresso Team A
138 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
139 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
140 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
141 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
142 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
143 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A
144 ERYK GRZĘDA 2011 POZNAŃ SP89 A
145 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
146 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań AZS Poznań A
147 Julia Machura 2007 Poznań AZS Poznań A
148 Aleksandra Bugajewska 2007 Poznan AZS Poznań B
149 Eryk Łuczak 2010 Szreniawa AZS Poznań A
150 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
151 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno # SzymanowskiTeam A
152 Pawel Tomowiak 2017 Leszno # SzymanowskiTeam A
153 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
154 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
155 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A
156 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
157 Jakub Frąckowiak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
158 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
159 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
160 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
161 Filip Surdyk 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 1 Trzemeszno B (karnet)
162 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
163 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
164 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
165 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
166 Bartosz Lis 2010 Rogoźno LPFA ROGOŹNO A
167 Marysia Wierzbińska 2011 Poznań Maryśka & Zośka Team A
168 Zosia Wierzbińska 2009 Poznań Maryśka & Zośka Team A
169 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
170 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
171 Kamil Dworzyński 2007 Miały Dworki Team A
172 Nikola Dworzyńska 2014 Miały Dworki Team A
173 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
174 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
175 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B
176 Mikołaj Kubicki 2011 Kościan APR Kościan B
177 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań KSP im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
178 Pola Gurdak 2009 Kowanówko Sp3 Oborniki A
179 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
180 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
181 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
182 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno A
183 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
184 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij A
185 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
186 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
187 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
188 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
189 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
190 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
191 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
192 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
193 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
194 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
195 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
196 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
197 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
198 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
199 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
200 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team A