Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
102 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
103 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
104 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
105 Zuzanna Majewska 2017 Poznań A
106 Oliwia Majewska 2015 Poznan A
107 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
108 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
109 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
110 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
111 Jan Mantej 2015 Lubin B
112 Zuzanna Mantej 2019 Lubin B
113 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
114 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
115 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
116 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
117 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
118 Emilia Mendel 2019 Poznan A
119 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
120 Martyna Mielcarek 2017 Poznań A
121 Michalina Mielcarek 2018 Poznań A
122 Alicja Mikuć 2014 Poznań A
123 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań A
124 Marcela Myślińska 2013 Plewiska B
125 Anastazja Nowak 2015 Stary Lubosz Akrobatyka Kościan A
126 Patryk Nowak 2014 Poznań A
127 Michalina Nowak 2018 Poznań Przedszkole nr 148 A
128 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
129 Hanna Nowakowska 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
130 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
131 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
132 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznan KB DęBIEC A
133 JAKUB PĄPKA 2009 Wojnowice A
134 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
135 Bartosz Pasieka 2016 Poznań A
136 Julia Pasieka 2013 Poznań A
137 Zuzanna Pawlicka 2016 Gruszczyn A
138 Zosia Peszel 2012 Czempin Uczniowski klub sportowy w Czempiniu A (karnet)
139 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
140 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
141 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
142 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
143 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
144 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
145 Justyna Puchalska 2013 Poznań A
146 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
147 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
148 Cezary Ratajczak 2014 Lusowo A
149 Weronika Roemer 2012 Poznań A
150 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
151 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
152 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
153 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
154 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B
155 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno Atleta Gniezno B
156 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
157 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
158 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team A
159 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań AZS Poznań A
160 Klaudia Smela 2010 Luboń A
161 Oliwia Smela 2012 Luboń A
162 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
163 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
164 Jakub Sobański 2013 Przeźmierowo A
165 Leon Sobański 2019 Przeźmierowo A
166 Stanisław Sobczyński 2020 Poznań A
167 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
168 Franciszek Solarek 2009 Poznań OŚ AZS Poznań B
169 Nina Solczyńska 2013 Kalisz B
170 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A
171 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno A
172 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
173 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
174 Anna Stańczyk 2012 Poznań A
175 Zuzanna Stańczyk 2016 Poznań A
176 Helena Stawrakakis 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
177 Filip Surdyk 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 1 Trzemeszno B (karnet)
178 Adam Szczęch 2015 Poznań B
179 Julia Szmelter 2007 Poznań A
180 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
181 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A
182 Ignacy Tomaszewski 2014 Kaźmierz B
183 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A
184 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno # SzymanowskiTeam A
185 Pawel Tomowiak 2017 Leszno # SzymanowskiTeam A
186 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
187 Amelia Walczak 2015 Poznań A
188 Krysia Wasielewska-Mijas 2015 Poznań A
189 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
190 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
191 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
192 Marysia Wierzbińska 2011 Poznań Maryśka & Zośka Team A
193 Zosia Wierzbińska 2009 Poznań Maryśka & Zośka Team A
194 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań KSP im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
195 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań Przedszkole nr 40 Poznańskie Koziołki A
196 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
197 Dominika Woźniak 2016 Poznań A
198 Maja Wysocka 2013 Poznań A
199 Amelia Włodarczak 2010 Psarskie A
200 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A