Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
101 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szk. Muz. nr 1 A
102 Aleksandra Bugajewska 2007 Poznan AZS Poznań B
103 Anna Stańczyk 2012 Poznań A
104 ERYK GRZĘDA 2011 POZNAŃ SP89 A
105 Tymon Kaliński 2018 Poznań B
106 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
107 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznan KB DęBIEC A
108 Marysia Wierzbińska 2011 Poznań Maryśka & Zośka Team A
109 Julia Pasieka 2013 Poznań A
110 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań KSP im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
111 Paweł Zabłocki 2015 Poznań B
112 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
113 Adam Szczęch 2015 Poznań B
114 Zuzanna Stańczyk 2016 Poznań A
115 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
116 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
117 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
118 Martyna Mielcarek 2017 Poznań A
119 Zosia Wierzbińska 2009 Poznań Maryśka & Zośka Team A
120 Julia Szmelter 2007 Poznań A
121 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań Przedszkole nr 40 Poznańskie Koziołki A
122 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
123 Amelia Walczak 2015 Poznań A
124 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
125 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
126 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
127 Weronika Roemer 2012 Poznań A
128 Michalina Mielcarek 2018 Poznań A
129 Krysia Wasielewska-Mijas 2015 Poznań A
130 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
131 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
132 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
133 Mateusz Zapert 2015 Poznań A
134 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
135 Adam Kubiak 2011 Poznań A
136 Hanna Nowakowska 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
137 Ignacy Kasiński 2013 Poznań ABRA-MARMI Barbara Rurańska A
138 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
139 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
140 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
141 Lena Kowalik 2019 Poznań B
142 Stanisław Sobczyński 2020 Poznań A
143 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
144 Barbara Baranowska 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
145 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
146 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
147 Alicja Mikuć 2014 Poznań A
148 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
149 Aleksandra Dereszyńska 2013 Poznań A
150 Julia Bieleń 2013 Poznań Akademia Koszykówki B
151 Patryk Nowak 2014 Poznań A
152 Edyta Fabiś 2017 Poznań A
153 Maja Wysocka 2013 Poznań A
154 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
155 Emilia Mendel 2019 Poznan A
156 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
157 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
158 Łucja Bieleń 2016 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
159 Michalina Nowak 2018 Poznań Przedszkole nr 148 A
160 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
161 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
162 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
163 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A
164 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
165 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
166 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
167 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
168 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A
169 Kalina Chojnacka 2009 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
170 Michał Brakowski 2014 Poznań B
171 Oliwia Majewska 2015 Poznan A
172 Dominika Woźniak 2016 Poznań A
173 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
174 Helena Stawrakakis 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
175 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
176 JĘDREK Król 2011 Poznań A
177 Tymon Koc 2008 Poznan A
178 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
179 Jakub Sobański 2013 Przeźmierowo A
180 Leon Sobański 2019 Przeźmierowo A
181 Amelia Włodarczak 2010 Psarskie A
182 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
183 Bartosz Lis 2010 Rogoźno LPFA ROGOŹNO A
184 Mieszko Jagodziński 2014 Rokietnica A
185 Mikołaj Kurach 2016 Rożnowo A
186 Maja Kurach 2014 Rożnowo A
187 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
188 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
189 Wojciech Jankowiak 2012 Sierosław UKS Lusowo A
190 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
191 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
192 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
193 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem MOS Śrem/ Sp 6 Śrem A
194 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
195 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
196 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
197 Anastazja Nowak 2015 Stary Lubosz Akrobatyka Kościan A
198 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A
199 Jakub Frąckowiak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
200 Lena Frąckowiak 2015 Stary Lubosz A