Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj rosnąco
1 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
2 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
3 Filip Surdyk 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 1 Trzemeszno B (karnet)
4 Ryszard Brakowski 2017 Poznań B
5 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
6 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
7 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
8 Nadia Krajewska 2017 Opalenica B
9 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
10 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
11 Franciszek Solarek 2009 Poznań OŚ AZS Poznań B
12 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica B
13 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno Atleta Gniezno B
14 Aleksandra Bugajewska 2007 Poznan AZS Poznań B
15 Tymon Kaliński 2018 Poznań B
16 Paweł Zabłocki 2015 Poznań B
17 Adam Szczęch 2015 Poznań B
18 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B
19 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team B
20 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
21 Mikołaj Kubicki 2011 Kościan APR Kościan B
22 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team B
23 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
24 Leon Kubicki 2017 Kościan Cezary Pływanie B
25 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team B
26 Lena Kowalik 2019 Poznań B
27 Nina Solczyńska 2013 Kalisz B
28 Ignacy Tomaszewski 2014 Kaźmierz B
29 Julia Bieleń 2013 Poznań Akademia Koszykówki B
30 Jan Mantej 2015 Lubin B
31 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
32 Łucja Bieleń 2016 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
33 Zuzanna Mantej 2019 Lubin B
34 Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
35 Oskar Leszczyński 2014 Czapury B
36 Michał Brakowski 2014 Poznań B
37 Marcela Myślińska 2013 Plewiska B
38 Helena Stawrakakis 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
39 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
40 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
41 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
42 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
43 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
44 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
45 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
46 Wojtek Zając 2014 Poznań A (karnet)
47 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
48 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
49 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
50 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
51 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
52 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
53 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
54 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
55 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
56 Zosia Peszel 2012 Czempin Uczniowski klub sportowy w Czempiniu A (karnet)
57 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
58 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
59 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
60 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
61 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
62 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
63 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
64 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
65 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
66 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
67 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
68 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
69 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
70 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
71 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
72 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
73 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
74 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
75 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
76 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
77 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
78 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
79 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
80 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
81 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
82 Zuzanna Majewska 2017 Poznań A
83 Anna Dopierała 2009 Leszno UKS Achilles Leszno A
84 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań AZS Poznań A
85 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
86 JAKUB PĄPKA 2009 Wojnowice A
87 Jakub Sobański 2013 Przeźmierowo A
88 Oliwia Żok 2015 Mosina A
89 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
90 TOSIA Król 2014 Poznań A
91 Justyna Puchalska 2013 Poznań A
92 Anastazja Nowak 2015 Stary Lubosz Akrobatyka Kościan A
93 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
94 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij A
95 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
96 Julia Machura 2007 Poznań AZS Poznań A
97 Mikołaj Fabiś 2010 Poznań AZS Poznań A
98 Kamil Dworzyński 2007 Miały Dworki Team A
99 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
100 Leon Sobański 2019 Przeźmierowo A