Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
2 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
3 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
4 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
5 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
6 Wojtek Zając 2014 Poznań A (karnet)
7 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
8 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
9 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
10 Filip Surdyk 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 1 Trzemeszno B (karnet)
11 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
12 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
13 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
14 Klaudia Smela 2010 Luboń A
15 Oliwia Smela 2012 Luboń A
16 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
17 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
18 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
19 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
20 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
21 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
22 Zosia Peszel 2012 Czempin Uczniowski klub sportowy w Czempiniu A (karnet)
23 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
24 JAKUB PĄPKA 2009 Wojnowice A
25 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
26 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
27 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
28 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
29 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
30 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
31 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
32 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
33 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
34 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
35 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
36 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
37 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
38 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
39 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
40 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A
41 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
42 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
43 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
44 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
45 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
46 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
47 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
48 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
49 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
50 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
51 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
52 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
53 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
54 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
55 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
56 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
57 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
58 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)