Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Amelia Adamczewska 2013 Opalenica A
2 Zuzanna Amtczak 2016 Robakowo K.S.S. Kotwica Kórnik A
3 Julia Andersz 2014 Komorniki A
4 Antoni Andersz 2017 Komorniki A
5 Nikodem Andrzejewski 2014 Poznań A
6 Ryszard Andrzejewski 2019 Poznań A
7 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
8 Krystyna Baszyńska 2011 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
9 Władysław Baszyński 2013 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
10 DORIAN BAUMANN 2014 GARBY SKS Unia Swarzędz A (karnet)
11 Hanna Helena Bernacka 2013 Swarzędz 8* A
12 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach A
13 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS Czwórka Kościan/ Szymanowski Team A
14 JULIAN CZENSZAK 2015 ROKIETNICA A
15 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #Szymanowski Team /UKS 4 Kościan A
16 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz Kościan Team A
17 Alicja Dawidowska 2013 Poznań B (karnet)
18 Łucja Dawidowska 2018 Poznań B (karnet)
19 Jerzy Dawidowski 2015 Poznań B (karnet)
20 Aleksander Dembny 2010 Poznań A
21 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
22 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A (karnet)
23 Edyta Fabiś 2017 Poznań Pho3nix Team A
24 Sara Felińska 2017 Skórzewo A
25 Zuzanna Furyk 2011 Pakość PAKOŚĆ BIEGA B
26 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
27 Staś Gefre-Oporski 2016 Poznań A
28 Emilia Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka / Szymanowski Team A
29 Dominik Górny 2013 Poznań Lech Poznań Football Academy A
30 Leon Horst 2017 Suwałki A
31 Adam Horst 2019 Suwałki A
32 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań Pho3nix Academy powered by GVT A
33 Filip Jakubowski 2014 Sulęcin A
34 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
35 KACPEREK Kaczka 2020 Tuchów A
36 Hanna Kalicka 2017 Kamionki B
37 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A (karnet)
38 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała A
39 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
40 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A
41 Helena Klinska 2014 Poznań A
42 Gabriel Korbik 2017 Czempiń B
43 Jakub Kowalczykowski 2016 Poznań B
44 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
45 Ania Kowalska 2016 Poznań Dom A
46 Michał Kowalski 2013 Poznań Dom A
47 Nadia Krajewska 2017 Opalenica A
48 Michalinka Krajewski 2013 Opalenica A
49 Emilia Krajka 2017 Daszewice A
50 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku / AZS UAM Poznań A
51 Darek Leszczyński 2019 Poznań B
52 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
53 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
54 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
55 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
56 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
57 Gabriela Lipińska 2013 Czempiń MKS MOS Śrem B (karnet)
58 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
59 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
60 Bartosz Lubczyński 2014 Poznań APR Poznań-Grunwald A
61 Alicja Malinowska 2017 Poznań Maratończyk Poznań A
62 Pola Malinowska 2017 Sieraków B
63 Kaja Malinowska 2020 Sieraków B
64 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A (karnet)
65 Karolina Michalska 2013 Kościan # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
66 Zuzanna Napierała 2011 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
67 Gabriela Napierała 2013 Poznań A
68 Julia Naskręt 2009 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team A
69 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski A
70 Kornelia Pamin 2015 Poznań A
71 Piotr Pawlak 2019 Koło Rgilewka Powiercie B
72 Zosia Peszel 2012 Czempin UKS Sportowiec Borowo A
73 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A
74 Antonina Piechota 2013 Poznań 33 A
75 Leon Piechowiak 2020 Poznań B
76 Wiktoria Piotrowska 2010 Nekla Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka A
77 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
78 Pola Polaczyk 2014 Poznań A
79 Natalia Polaczyk 2013 Poznań A
80 Klara Poprawa 2019 Luboń B
81 Olga Porowska 2013 Baranowo GKS Tarnovia A
82 Radosław Porowski 2015 Baranowo GKS Tarnovia A
83 Igor Przytarski 2012 Gdańsk GKS Gedania A
84 Borys Przytarski 2014 Gdańsk GKS Gedania A
85 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań A (karnet)
86 Adrianna Pyrszel 2020 Poznań A (karnet)
87 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
88 Jan Rok 2012 Poznań AZS AWF Poznań A
89 Leon Rurak 2010 Koziegłowy A
90 Zośka Samborska 2011 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
91 Helena Samborska 2014 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
92 Nadia Skotarczak 2011 Nochowo MOS Śrem A
93 Tola Skrzypczak 2014 Nochowo A
94 Wiktor Śliwa 2018 Wschowa Plewiska team A
95 Alicja Śliwa 2015 Wschowa Plewiska team A
96 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
97 Nikola Sobczak 2009 Krzywiń UKS CZWÓRKA Kościan #SzymanowskiTeam A
98 Zuzanna Sobkowiak 2013 Szamotuły Chrustowo A
99 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run A
100 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A