Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Pakiet
1 Helena Gruhn 2013 Zakrzewo Oriento Expresso Team A
2 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
3 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
4 JAKUB PĄPKA 2009 Wojnowice A
5 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
6 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
7 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno A
8 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
9 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
10 Filip Surdyk 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 1 Trzemeszno B (karnet)
11 Eryk Łuczak 2010 Szreniawa AZS Poznań A
12 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
13 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
14 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
15 Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
16 Brajan Bartkowiak 2017 Strykowo A
17 Anastazja Nowak 2015 Stary Lubosz Akrobatyka Kościan A
18 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A
19 Jakub Frąckowiak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
20 Lena Frąckowiak 2015 Stary Lubosz A
21 Julia Frąckowiak 2018 Stary Lubosz A
22 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
23 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
24 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem MOS Śrem/ Sp 6 Śrem A
25 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
26 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
27 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
28 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
29 Wojciech Jankowiak 2012 Sierosław UKS Lusowo A
30 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
31 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
32 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
33 Mikołaj Kurach 2016 Rożnowo A
34 Maja Kurach 2014 Rożnowo A
35 Mieszko Jagodziński 2014 Rokietnica A
36 Bartosz Lis 2010 Rogoźno LPFA ROGOŹNO A
37 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
38 Amelia Włodarczak 2010 Psarskie A
39 Jakub Sobański 2013 Przeźmierowo A
40 Leon Sobański 2019 Przeźmierowo A
41 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
42 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
43 Zuzanna Majewska 2017 Poznań A
44 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań AZS Poznań A
45 Ryszard Brakowski 2017 Poznań B
46 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
47 TOSIA Król 2014 Poznań A
48 Justyna Puchalska 2013 Poznań A
49 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
50 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
51 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
52 Julia Machura 2007 Poznań AZS Poznań A
53 Mikołaj Fabiś 2010 Poznań AZS Poznań A
54 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
55 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij A
56 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
57 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
58 Wojtek Zając 2014 Poznań A (karnet)
59 Franciszek Solarek 2009 Poznań OŚ AZS Poznań B
60 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
61 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
62 Bartosz Pasieka 2016 Poznań A
63 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań A
64 ERYK GRZĘDA 2011 POZNAŃ SP89 A
65 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szk. Muz. nr 1 A
66 Aleksandra Bugajewska 2007 Poznan AZS Poznań B
67 Anna Stańczyk 2012 Poznań A
68 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznan KB DęBIEC A
69 Marysia Wierzbińska 2011 Poznań Maryśka & Zośka Team A
70 Tymon Kaliński 2018 Poznań B
71 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
72 Julia Pasieka 2013 Poznań A
73 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań KSP im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
74 Paweł Zabłocki 2015 Poznań B
75 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
76 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
77 Adam Szczęch 2015 Poznań B
78 Zuzanna Stańczyk 2016 Poznań A
79 Martyna Mielcarek 2017 Poznań A
80 Zosia Wierzbińska 2009 Poznań Maryśka & Zośka Team A
81 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
82 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
83 Amelia Walczak 2015 Poznań A
84 Julia Szmelter 2007 Poznań A
85 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań Przedszkole nr 40 Poznańskie Koziołki A
86 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
87 Weronika Roemer 2012 Poznań A
88 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
89 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
90 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
91 Michalina Mielcarek 2018 Poznań A
92 Krysia Wasielewska-Mijas 2015 Poznań A
93 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
94 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
95 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
96 Mateusz Zapert 2015 Poznań A
97 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
98 Hanna Nowakowska 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
99 Adam Kubiak 2011 Poznań A
100 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)