Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
1 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury A
2 Oskar Leszczyński 2014 Czapury B
3 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
4 Zosia Peszel 2012 Czempin Uczniowski klub sportowy w Czempiniu A (karnet)
5 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
6 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
7 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A
8 NADIA KOBYLIŃSKA 2015 Garby A
9 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
10 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
11 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
12 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno Atleta Gniezno B
13 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
14 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A
15 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
16 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
17 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
18 Zuzanna Pawlicka 2016 Gruszczyn A
19 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
20 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
21 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
22 Nina Solczyńska 2013 Kalisz B
23 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team B
24 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team B
25 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team B
26 Joachim Gutowski 2012 Kazimierz Biskupi A
27 Ignacy Tomaszewski 2014 Kaźmierz B
28 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
29 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
30 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
31 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
32 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
33 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B
34 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
35 Mikołaj Kubicki 2011 Kościan APR Kościan B
36 Leon Kubicki 2017 Kościan Cezary Pływanie B
37 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
38 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
39 Pola Gurdak 2009 Kowanówko Sp3 Oborniki A
40 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
41 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
42 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
43 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
44 Anna Dopierała 2009 Leszno UKS Achilles Leszno A
45 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno # SzymanowskiTeam A
46 Pawel Tomowiak 2017 Leszno # SzymanowskiTeam A
47 Paulina Kazało 2009 Leszno SP3 Leszno/Achilles Leszno A
48 Jan Mantej 2015 Lubin B
49 Zuzanna Mantej 2019 Lubin B
50 Klaudia Smela 2010 Luboń A
51 Oliwia Smela 2012 Luboń A
52 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
53 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
54 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
55 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
56 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
57 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
58 Cezary Ratajczak 2014 Lusowo A
59 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
60 Kamil Dworzyński 2007 Miały Dworki Team A
61 Nikola Dworzyńska 2014 Miały Dworki Team A
62 Oliwia Żok 2015 Mosina A
63 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
64 Maria Filipiak 2018 Mosina A
65 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
66 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
67 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan /Szymanowski Team A
68 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
69 Nadia Krajewska 2017 Opalenica B
70 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica B
71 Wojciech Dostatni 2011 Pleszew A
72 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
73 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
74 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
75 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
76 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
77 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team A
78 Marcela Myślińska 2013 Plewiska B
79 Ryszard Brakowski 2017 Poznań B
80 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
81 Zuzanna Majewska 2017 Poznań A
82 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań AZS Poznań A
83 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
84 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
85 TOSIA Król 2014 Poznań A
86 Justyna Puchalska 2013 Poznań A
87 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
88 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij A
89 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
90 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
91 Julia Machura 2007 Poznań AZS Poznań A
92 Mikołaj Fabiś 2010 Poznań AZS Poznań A
93 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
94 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
95 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
96 Wojtek Zając 2014 Poznań A (karnet)
97 Franciszek Solarek 2009 Poznań OŚ AZS Poznań B
98 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
99 Bartosz Pasieka 2016 Poznań A
100 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań A