Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Łucja Dawidowska 2018 Poznań B (karnet)
2 Zuzanna Amtczak 2016 Robakowo K.S.S. Kotwica Kórnik A
3 Zuzanna Sobkowiak 2013 Szamotuły Chrustowo A
4 Zuzanna Furyk 2011 Pakość PAKOŚĆ BIEGA B
5 Zuzanna Symotiuk 2016 Poznań B
6 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A (karnet)
7 Zuzanna Napierała 2011 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
8 Zośka Samborska 2011 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
9 Zosia Peszel 2012 Czempin UKS Sportowiec Borowo A
10 Zofia Szrejbrowski 2013 Poznań A
11 Władysław Baszyński 2013 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
12 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
13 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku / AZS UAM Poznań A
14 Wojciech Słaboszewski 2017 Śrem A
15 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
16 Wiktoria Piotrowska 2010 Nekla Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka A
17 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A
18 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
19 Wiktor Śliwa 2018 Wschowa Plewiska team A
20 Tola Skrzypczak 2014 Nochowo A
21 Staś Gefre-Oporski 2016 Poznań A
22 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
23 Sara Felińska 2017 Skórzewo A
24 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski A
25 Ryszard Andrzejewski 2019 Poznań A
26 Rozalka Torz 2019 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ A
27 Reyansh Wilson 2016 Suwałki A
28 Radosław Porowski 2015 Baranowo GKS Tarnovia A
29 Pola Polaczyk 2014 Poznań A
30 Pola Malinowska 2017 Sieraków B
31 Piotr Pawlak 2019 Koło Rgilewka Powiercie B
32 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
33 Paweł Tomowiak 2017 Żakowo Przedszkole HappyDays Leszno A
34 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
35 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
36 Olga Porowska 2013 Baranowo GKS Tarnovia A
37 Olga Wesołowska 2008 Poznań Happy Family A
38 Nikola Sobczak 2009 Krzywiń UKS CZWÓRKA Kościan #SzymanowskiTeam A
39 Nikodem Tomowiak 2011 Żakowo #SZYMANOWSKITeam A
40 Nikodem Andrzejewski 2014 Poznań A
41 NATALKA TOPOREK 2016 Poznań A
42 Natalia Polaczyk 2013 Poznań A
43 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A
44 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A
45 Nadia Krajewska 2017 Opalenica A
46 Nadia Skotarczak 2011 Nochowo MOS Śrem A
47 Myrah Wilson 2019 Suwałki A
48 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A (karnet)
49 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz UKS Czwórka / Szymanowski Team A
50 Michał Kowalski 2013 Poznań Dom A
51 Michalinka Krajewski 2013 Opalenica A
52 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
53 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
54 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A (karnet)
55 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań Pho3nix Academy powered by GVT A
56 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
57 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
58 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #Szymanowski Team /UKS 4 Kościan A
59 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała A
60 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run A
61 Leon Horst 2017 Suwałki A
62 Leon Rurak 2010 Koziegłowy A
63 Leon Piechowiak 2020 Poznań B
64 Laura Wojciak 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
65 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A
66 Krystyna Baszyńska 2011 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
67 Kornelia Pamin 2015 Poznań A
68 Klara Poprawa 2019 Luboń B
69 Karolina Michalska 2013 Kościan # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
70 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
71 Kaja Malinowska 2020 Sieraków B
72 KACPEREK Kaczka 2020 Tuchów A
73 JULIAN CZENSZAK 2015 ROKIETNICA A
74 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz Kościan Team A
75 Julia Studzińska 2017 Poznań A
76 Julia Andersz 2014 Komorniki A
77 Julia Naskręt 2009 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team A
78 Jerzy Dawidowski 2015 Poznań B (karnet)
79 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS Czwórka Kościan/ Szymanowski Team A
80 Jan Rok 2012 Poznań AZS AWF Poznań A
81 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
82 Jakub Kowalczykowski 2016 Poznań B
83 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
84 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
85 Igor Przytarski 2012 Gdańsk GKS Gedania A
86 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach A
87 Helena Klinska 2014 Poznań A
88 Helena Samborska 2014 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
89 Hanna Helena Bernacka 2013 Swarzędz 8* A
90 Hanna Kalicka 2017 Kamionki B
91 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
92 Gabriela Lipińska 2013 Czempiń MKS MOS Śrem B (karnet)
93 Gabriela Napierała 2013 Poznań A
94 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
95 Gabriel Korbik 2017 Czempiń B
96 Fryderyk Studziński 2011 Poznań A
97 Filip Jakubowski 2014 Sulęcin A
98 Filip Sośnicki 2018 Sulechów B
99 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
100 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B