Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Adam Szczęch 2015 Poznań B
2 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
3 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
4 Adam Kubiak 2011 Poznań A
5 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
6 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
7 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
8 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
9 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
10 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
11 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
12 Aleksandra Bugajewska 2007 Poznan AZS Poznań B
13 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury A
14 Aleksandra Dereszyńska 2013 Poznań A
15 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznan KB DęBIEC A
16 Alicja Mikuć 2014 Poznań A
17 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team A
18 Amelia Walczak 2015 Poznań A
19 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
20 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
21 Amelia Włodarczak 2010 Psarskie A
22 Anastazja Nowak 2015 Stary Lubosz Akrobatyka Kościan A
23 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
24 Anna Stańczyk 2012 Poznań A
25 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
26 Anna Dopierała 2009 Leszno UKS Achilles Leszno A
27 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
28 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
29 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
30 Barbara Baranowska 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
31 Bartosz Pasieka 2016 Poznań A
32 Bartosz Lis 2010 Rogoźno LPFA ROGOŹNO A
33 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
34 Brajan Bartkowiak 2017 Strykowo A
35 Cezary Ratajczak 2014 Lusowo A
36 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
37 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
38 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
39 Dominika Woźniak 2016 Poznań A
40 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
41 Edyta Fabiś 2017 Poznań A
42 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij A
43 Emilia Mendel 2019 Poznan A
44 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
45 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan /Szymanowski Team A
46 ERYK GRZĘDA 2011 POZNAŃ SP89 A
47 Eryk Łuczak 2010 Szreniawa AZS Poznań A
48 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
49 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
50 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team B
51 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
52 Filip Surdyk 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 1 Trzemeszno B (karnet)
53 Franciszek Solarek 2009 Poznań OŚ AZS Poznań B
54 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
55 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
56 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań KSP im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
57 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
58 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem MOS Śrem/ Sp 6 Śrem A
59 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
60 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań A
61 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
62 Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
63 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań AZS Poznań A
64 Hanna Nowakowska 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
65 Helena Gruhn 2013 Zakrzewo Oriento Expresso Team A
66 Helena Stawrakakis 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
67 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team B
68 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
69 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
70 Ignacy Kasiński 2013 Poznań ABRA-MARMI Barbara Rurańska A
71 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
72 Ignacy Tomaszewski 2014 Kaźmierz B
73 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
74 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
75 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
76 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
77 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
78 Jakub Frąckowiak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
79 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
80 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
81 JAKUB PĄPKA 2009 Wojnowice A
82 Jakub Sobański 2013 Przeźmierowo A
83 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
84 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
85 Jan Mantej 2015 Lubin B
86 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
87 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
88 JĘDREK Król 2011 Poznań A
89 Joachim Gutowski 2012 Kazimierz Biskupi A
90 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
91 Julia Machura 2007 Poznań AZS Poznań A
92 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
93 Julia Pasieka 2013 Poznań A
94 Julia Szmelter 2007 Poznań A
95 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
96 Julia Frąckowiak 2018 Stary Lubosz A
97 Julia Bieleń 2013 Poznań Akademia Koszykówki B
98 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno A
99 Justyna Puchalska 2013 Poznań A
100 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B