Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Stanisław Sobczyński 2020 Poznań A
2 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A
3 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
4 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
5 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
6 Emilia Mendel 2019 Poznan A
7 Leon Sobański 2019 Przeźmierowo A
8 Zuzanna Mantej 2019 Lubin B
9 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
10 Lena Kowalik 2019 Poznań B
11 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
12 Michalina Nowak 2018 Poznań Przedszkole nr 148 A
13 Julia Frąckowiak 2018 Stary Lubosz A
14 Michalina Mielcarek 2018 Poznań A
15 Tymon Kaliński 2018 Poznań B
16 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
17 Maria Filipiak 2018 Mosina A
18 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań Przedszkole nr 40 Poznańskie Koziołki A
19 Zuzanna Majewska 2017 Poznań A
20 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
21 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
22 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
23 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
24 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
25 Martyna Mielcarek 2017 Poznań A
26 Edyta Fabiś 2017 Poznań A
27 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
28 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
29 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
30 Leon Kubicki 2017 Kościan Cezary Pływanie B
31 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
32 Ryszard Brakowski 2017 Poznań B
33 Pawel Tomowiak 2017 Leszno # SzymanowskiTeam A
34 Nadia Krajewska 2017 Opalenica B
35 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
36 Brajan Bartkowiak 2017 Strykowo A
37 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
38 Bartosz Pasieka 2016 Poznań A
39 Hanna Nowakowska 2016 Poznań Maratończyk Poznań A
40 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A
41 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
42 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
43 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
44 Łucja Bieleń 2016 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
45 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team B
46 Mikołaj Kurach 2016 Rożnowo A
47 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
48 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
49 Zuzanna Stańczyk 2016 Poznań A
50 Dominika Woźniak 2016 Poznań A
51 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
52 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
53 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
54 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
55 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
56 Zuzanna Pawlicka 2016 Gruszczyn A
57 Lena Frąckowiak 2015 Stary Lubosz A
58 Amelia Walczak 2015 Poznań A
59 Mateusz Zapert 2015 Poznań A
60 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
61 Jan Mantej 2015 Lubin B
62 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
63 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
64 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team A
65 Oliwia Żok 2015 Mosina A
66 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
67 Paweł Zabłocki 2015 Poznań B
68 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
69 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
70 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
71 Adam Szczęch 2015 Poznań B
72 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
73 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
74 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
75 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
76 Anastazja Nowak 2015 Stary Lubosz Akrobatyka Kościan A
77 Oliwia Majewska 2015 Poznan A
78 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
79 Krysia Wasielewska-Mijas 2015 Poznań A
80 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
81 NADIA KOBYLIŃSKA 2015 Garby A
82 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
83 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
84 Wojtek Zając 2014 Poznań A (karnet)
85 Ignacy Tomaszewski 2014 Kaźmierz B
86 Maja Kurach 2014 Rożnowo A
87 Michał Brakowski 2014 Poznań B
88 Alicja Mikuć 2014 Poznań A
89 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team B
90 Oskar Leszczyński 2014 Czapury B
91 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
92 Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
93 Patryk Nowak 2014 Poznań A
94 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
95 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan /Szymanowski Team A
96 TOSIA Król 2014 Poznań A
97 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
98 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznan KB DęBIEC A
99 Nikola Dworzyńska 2014 Miały Dworki Team A
100 Mieszko Jagodziński 2014 Rokietnica A