Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
2 Kamil Dworzyński 2007 Miały Dworki Team A
3 Julia Machura 2007 Poznań AZS Poznań A
4 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
5 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
6 Aleksandra Bugajewska 2007 Poznan AZS Poznań B
7 Julia Szmelter 2007 Poznań A
8 Tymon Koc 2008 Poznan A
9 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
10 JAKUB PĄPKA 2009 Wojnowice A
11 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
12 Paulina Kazało 2009 Leszno SP3 Leszno/Achilles Leszno A
13 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
14 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
15 Filip Surdyk 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 1 Trzemeszno B (karnet)
16 Zosia Wierzbińska 2009 Poznań Maryśka & Zośka Team A
17 Kalina Chojnacka 2009 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
18 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem MOS Śrem/ Sp 6 Śrem A
19 Franciszek Solarek 2009 Poznań OŚ AZS Poznań B
20 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
21 Anna Dopierała 2009 Leszno UKS Achilles Leszno A
22 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
23 Pola Gurdak 2009 Kowanówko Sp3 Oborniki A
24 Amelia Włodarczak 2010 Psarskie A
25 Bartosz Lis 2010 Rogoźno LPFA ROGOŹNO A
26 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
27 Barbara Baranowska 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
28 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań A
29 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
30 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
31 Mikołaj Fabiś 2010 Poznań AZS Poznań A
32 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
33 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
34 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
35 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno A
36 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
37 Helena Stawrakakis 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
38 Eryk Łuczak 2010 Szreniawa AZS Poznań A
39 Klaudia Smela 2010 Luboń A
40 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
41 Jakub Frąckowiak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
42 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
43 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
44 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
45 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
46 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
47 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B
48 Mikołaj Kubicki 2011 Kościan APR Kościan B
49 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań KSP im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
50 JĘDREK Król 2011 Poznań A
51 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
52 ERYK GRZĘDA 2011 POZNAŃ SP89 A
53 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
54 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
55 Marysia Wierzbińska 2011 Poznań Maryśka & Zośka Team A
56 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
57 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
58 Wojciech Dostatni 2011 Pleszew A
59 Adam Kubiak 2011 Poznań A
60 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
61 Zosia Peszel 2012 Czempin Uczniowski klub sportowy w Czempiniu A (karnet)
62 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
63 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
64 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij A
65 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
66 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
67 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
68 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
69 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szk. Muz. nr 1 A
70 Wojciech Jankowiak 2012 Sierosław UKS Lusowo A
71 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
72 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
73 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno # SzymanowskiTeam A
74 Weronika Roemer 2012 Poznań A
75 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
76 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
77 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
78 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku A
79 Anna Stańczyk 2012 Poznań A
80 Joachim Gutowski 2012 Kazimierz Biskupi A
81 Oliwia Smela 2012 Luboń A
82 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
83 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A
84 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
85 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno Atleta Gniezno B
86 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
87 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
88 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań AZS Poznań A
89 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
90 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team B
91 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
92 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
93 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
94 Ignacy Kasiński 2013 Poznań ABRA-MARMI Barbara Rurańska A
95 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
96 Aleksandra Dereszyńska 2013 Poznań A
97 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica B
98 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
99 Julia Bieleń 2013 Poznań Akademia Koszykówki B
100 Julia Pasieka 2013 Poznań A