Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Pakiet
1 Ignacy Kasiński 2013 Poznań ABRA-MARMI Barbara Rurańska A
2 Paulina Kazało 2009 Leszno SP3 Leszno/Achilles Leszno A
3 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
4 Michalina Nowak 2018 Poznań Przedszkole nr 148 A
5 Leon Kubicki 2017 Kościan Cezary Pływanie B
6 Franciszek Solarek 2009 Poznań OŚ AZS Poznań B
7 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szk. Muz. nr 1 A
8 Julia Bieleń 2013 Poznań Akademia Koszykówki B
9 Nikodem Wojtkowski 2018 Poznań Przedszkole nr 40 Poznańskie Koziołki A
10 Anastazja Nowak 2015 Stary Lubosz Akrobatyka Kościan A
11 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem MOS Śrem/ Sp 6 Śrem A
12 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
13 Maja Zygmunt 2013 Karsko Zygmunt Team B
14 Hubert Zygmunt 2014 Karsko Zygmunt Team B
15 Ewa Zygmunt 2016 Karsko Zygmunt Team B
16 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno Atleta Gniezno B
17 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan /Szymanowski Team A
18 Zosia Peszel 2012 Czempin Uczniowski klub sportowy w Czempiniu A (karnet)
19 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
20 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
21 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
22 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team A
23 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
24 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
25 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
26 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
27 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
28 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
29 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
30 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
31 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
32 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie B
33 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
34 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
35 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij A
36 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
37 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
38 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
39 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno A
40 Amelia Mendel 2015 Poznań Przedszkole 180 A
41 Pola Gurdak 2009 Kowanówko Sp3 Oborniki A
42 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań KSP im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
43 Kacper Silski 2011 KOŚCIAN APR Kościan B
44 Mikołaj Kubicki 2011 Kościan APR Kościan B
45 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
46 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
47 Anastazja Dworzyńska 2012 Miały Dworki Team A
48 Kamil Dworzyński 2007 Miały Dworki Team A
49 Nikola Dworzyńska 2014 Miały Dworki Team A
50 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
51 Marysia Wierzbińska 2011 Poznań Maryśka & Zośka Team A
52 Zosia Wierzbińska 2009 Poznań Maryśka & Zośka Team A
53 Bartosz Lis 2010 Rogoźno LPFA ROGOŹNO A
54 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
55 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
56 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
57 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
58 Filip Surdyk 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 1 Trzemeszno B (karnet)
59 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
60 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
61 Jakub Frąckowiak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
62 Tymek Nowak 2010 Stary Lubosz PKS Racot A
63 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A
64 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
65 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
66 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
67 Nikodem Tomowiak 2012 Leszno # SzymanowskiTeam A
68 Pawel Tomowiak 2017 Leszno # SzymanowskiTeam A
69 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań AZS Poznań A
70 Julia Machura 2007 Poznań AZS Poznań A
71 Aleksandra Bugajewska 2007 Poznan AZS Poznań B
72 Eryk Łuczak 2010 Szreniawa AZS Poznań A
73 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
74 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
75 ERYK GRZĘDA 2011 POZNAŃ SP89 A
76 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A
77 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
78 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
79 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
80 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
81 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
82 Helena Gruhn 2013 Zakrzewo Oriento Expresso Team A
83 Mikołaj Fabiś 2010 Poznań AZS Poznań A
84 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań A
85 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
86 Anna Dopierała 2009 Leszno UKS Achilles Leszno A
87 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
88 Iga Maćkowska 2016 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
89 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
90 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
91 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
92 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
93 Wojciech Jankowiak 2012 Sierosław UKS Lusowo A
94 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
95 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
96 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
97 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
98 Łucja Bieleń 2016 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
99 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
100 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A