Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Pakiet
1 Nikola Sobczak 2009 Krzywiń UKS CZWÓRKA Kościan #SzymanowskiTeam A
2 Julia Naskręt 2009 Stare Oborzyska UKS CZWÓRKA Kościan #Szymanowski Team A
3 Zośka Samborska 2011 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
4 Helena Samborska 2014 Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix A (karnet)
5 Bartosz Lubczyński 2014 Poznań APR Poznań-Grunwald A
6 Antonina Piechota 2013 Poznań 33 A
7 Paweł Tomowiak 2017 Żakowo Przedszkole HappyDays Leszno A
8 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku / AZS UAM Poznań A
9 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań Pho3nix Academy powered by GVT A
10 Igor Przytarski 2012 Gdańsk GKS Gedania A
11 Borys Przytarski 2014 Gdańsk GKS Gedania A
12 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała A
13 Edyta Fabiś 2017 Poznań Pho3nix Team A
14 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski AP Koźmin Wielkopolski A
15 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #Szymanowski Team /UKS 4 Kościan A
16 Laura Wojciak 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń A
17 Olga Wesołowska 2008 Poznań Happy Family A
18 Hanna Helena Bernacka 2013 Swarzędz 8* A
19 Karolina Michalska 2013 Kościan # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN A
20 Wiktoria Piotrowska 2010 Nekla Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka A
21 Wiktor Śliwa 2018 Wschowa Plewiska team A
22 Alicja Śliwa 2015 Wschowa Plewiska team A
23 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
24 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
25 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
26 Zuzanna Amtczak 2016 Robakowo K.S.S. Kotwica Kórnik A
27 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS Czwórka Kościan/ Szymanowski Team A
28 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz UKS Czwórka / Szymanowski Team A
29 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
30 Zuzanna Sobkowiak 2013 Szamotuły Chrustowo A
31 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
32 Anna Sroka 2012 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
33 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run A
34 Gabriela Lipińska 2013 Czempiń MKS MOS Śrem B (karnet)
35 Nadia Sosińska 2013 Gniezno Dynamic Strong Gniezno A
36 Zosia Peszel 2012 Czempin UKS Sportowiec Borowo A
37 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń UKS Sportowiec Borowo A
38 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
39 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
40 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
41 Olga Porowska 2013 Baranowo GKS Tarnovia A
42 Radosław Porowski 2015 Baranowo GKS Tarnovia A
43 Nikodem Tomowiak 2011 Żakowo #SZYMANOWSKITeam A
44 DORIAN BAUMANN 2014 GARBY SKS Unia Swarzędz A (karnet)
45 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
46 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
47 Jan Rok 2012 Poznań AZS AWF Poznań A
48 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz Kościan Team A
49 Dominik Górny 2013 Poznań Lech Poznań Football Academy A
50 Zuzanna Furyk 2011 Pakość PAKOŚĆ BIEGA B
51 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
52 Grzegorz Ślusarczyk 2012 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
53 Krystyna Baszyńska 2011 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
54 Władysław Baszyński 2013 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
55 Nadia Skotarczak 2011 Nochowo MOS Śrem A
56 Rozalka Torz 2019 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ A
57 Adam Zwierzyński 2017 Kicin brak klubu A
58 Alicja Malinowska 2017 Poznań Maratończyk Poznań A
59 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A (karnet)
60 Pola Polaczyk 2014 Poznań A
61 Filip Jakubowski 2014 Sulęcin A
62 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
63 Alicja Dawidowska 2013 Poznań B (karnet)
64 Gabriel Korbik 2017 Czempiń B
65 Aleksander Dembny 2010 Poznań A
66 Kornelia Pamin 2015 Poznań A
67 Staś Gefre-Oporski 2016 Poznań A
68 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A
69 Jerzy Dawidowski 2015 Poznań B (karnet)
70 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
71 Leon Horst 2017 Suwałki A
72 Tola Skrzypczak 2014 Nochowo A
73 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
74 Łucja Dawidowska 2018 Poznań B (karnet)
75 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań A (karnet)
76 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A
77 Wojtek Dostatni 2011 Pleszew A
78 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
79 Adam Horst 2019 Suwałki A
80 Sara Felińska 2017 Skórzewo A
81 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
82 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań A (karnet)
83 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A (karnet)
84 Helena Klinska 2014 Poznań A
85 NATALKA TOPOREK 2016 Poznań A
86 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A (karnet)
87 Adrianna Pyrszel 2020 Poznań A (karnet)
88 Reyansh Wilson 2016 Suwałki A
89 Julia Studzińska 2017 Poznań A
90 Emilia Krajka 2017 Daszewice A
91 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
92 Adam Symotiuk 2016 Poznań B
93 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
94 Myrah Wilson 2019 Suwałki A
95 Fryderyk Studziński 2011 Poznań A
96 Adrianna Stachowska 2011 Donatowo B (karnet)
97 Zuzanna Symotiuk 2016 Poznań B
98 Pola Malinowska 2017 Sieraków B
99 Michalinka Krajewski 2013 Opalenica A
100 Amelia Adamczewska 2013 Opalenica A