Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
1 Zuzanna Majewska 2017 Poznań A
2 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
3 Ryszard Brakowski 2017 Poznań B
4 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
5 JAKUB PĄPKA 2009 Wojnowice A
6 Oliwia Żok 2015 Mosina A
7 Jakub Sobański 2013 Przeźmierowo A
8 TOSIA Król 2014 Poznań A
9 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
10 Justyna Puchalska 2013 Poznań A
11 Leon Rurak 2010 Koziegłowy B
12 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
13 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
14 Nadia Krajewska 2017 Opalenica B
15 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
16 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
17 Leon Sobański 2019 Przeźmierowo A
18 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
19 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
20 Wojtek Zając 2014 Poznań A (karnet)
21 Klaudia Smela 2010 Luboń A
22 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
23 Jan Skorniak 2011 CZERNIEJEWO A
24 Bartosz Pasieka 2016 Poznań A
25 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica B
26 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
27 Anna Stańczyk 2012 Poznań A
28 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
29 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
30 Zuzanna Pawlicka 2016 Gruszczyn A
31 Tymon Kaliński 2018 Poznań B
32 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
33 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
34 Oliwia Smela 2012 Luboń A
35 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
36 Julia Pasieka 2013 Poznań A
37 Paweł Zabłocki 2015 Poznań B
38 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
39 Zuzanna Stańczyk 2016 Poznań A
40 Adam Szczęch 2015 Poznań B
41 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
42 Martyna Mielcarek 2017 Poznań A
43 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
44 Amelia Walczak 2015 Poznań A
45 Julia Szmelter 2007 Poznań A
46 Mieszko Jagodziński 2014 Rokietnica A
47 Weronika Roemer 2012 Poznań A
48 Michalina Mielcarek 2018 Poznań A
49 Lena Frąckowiak 2015 Stary Lubosz A
50 Wojciech Dostatni 2011 Pleszew A
51 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
52 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
53 Krysia Wasielewska-Mijas 2015 Poznań A
54 Mateusz Zapert 2015 Poznań A
55 Aleksander Bogumił 2016 Poznań B
56 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
57 Maksiu Zamiara 2020 Rzegnowo A
58 Adam Kubiak 2011 Poznań A
59 Julia Frąckowiak 2018 Stary Lubosz A
60 Kinga Krajewska 2019 Poznań A
61 Stanisław Sobczyński 2020 Poznań A
62 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury A
63 Joachim Gutowski 2012 Kazimierz Biskupi A
64 Ignacy Matuszewski 2012 Poznań A
65 Lena Kowalik 2019 Poznań B
66 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
67 Marek Szymkowiak 2020 Daszewice A
68 Kajetan Kaszuba 2017 Poznań A
69 Nina Solczyńska 2013 Kalisz B
70 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
71 Maria Filipiak 2018 Mosina A
72 Alicja Mikuć 2014 Poznań A
73 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin A
74 Ignacy Tomaszewski 2014 Kaźmierz B
75 Aleksandra Dereszyńska 2013 Poznań A
76 Patryk Nowak 2014 Poznań A
77 Edyta Fabiś 2017 Poznań A
78 Maja Wysocka 2013 Poznań A
79 Wojciech Małuszek 2015 Skoki A
80 Jan Mantej 2015 Lubin B
81 Emilia Mendel 2019 Poznan A
82 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
83 Danuta Wawrzynkiewicz 2020 Kicin A
84 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
85 Joanna Dereszyńska 2015 Poznań A
86 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
87 Brajan Bartkowiak 2017 Strykowo A
88 Mikołaj Kurach 2016 Rożnowo A
89 Zuzanna Mantej 2019 Lubin B
90 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
91 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
92 NADIA KOBYLIŃSKA 2015 Garby A
93 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
94 Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
95 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
96 Oskar Leszczyński 2014 Czapury B
97 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
98 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
99 Oliwia Majewska 2015 Poznan A
100 Maja Kurach 2014 Rożnowo A