Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022 - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
1 Jakub Żyliński 2019 Poznań A (karnet)
2 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
3 Kuba Zamiara 2015 Rzegnowo A (karnet)
4 JAKUB PĄPKA 2009 Wojnowice A
5 MARCIN PĄPKA 2010 Wojnowice A
6 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
7 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
8 Klaudia Smela 2010 Luboń A
9 Wojtek Zając 2014 Poznań A (karnet)
10 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
11 Maja Gołombowska 2012 Poznań A
12 Oliwia Smela 2012 Luboń A
13 JĘDREK Król 2011 Poznań A
14 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
15 TOSIA Król 2014 Poznań A
16 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
17 Tadeusz Sobczyński 2016 Poznań A (karnet)
18 Adam Szczęch 2015 Poznań B
19 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
20 Stanisław Sobczyński 2020 Poznań A
21 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
22 Jan Żyliński 2016 Poznań A (karnet)
23 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
24 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
25 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
26 Martyna Mielcarek 2017 Poznań A
27 Tomasz Żyliński 2011 Poznań A (karnet)
28 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
29 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
30 Michalina Mielcarek 2018 Poznań A
31 ALICJA PAPIEROWSKA 2014 Poznan KB DęBIEC A
32 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
33 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
34 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
35 Ewa Bartz 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
36 Marcel Howil-Melnyk 2014 Poznań SP1 A
37 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
38 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
39 Wiktor Smoczyk 2013 Lusowo UKS Lusowo A
40 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo A
41 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
42 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
43 Marta Malicka 2015 Poznań Akademia Urbasia B
44 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
45 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
46 Aleksandra Bugajewska 2007 Poznan AZS Poznań B
47 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
48 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
49 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
50 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
51 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
52 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
53 Filip Surdyk 2009 Trzemeszno Szkoła Podstawowa nr 1 Trzemeszno B (karnet)
54 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań Dębiec A
55 Anna Sroka 2012 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
56 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP 65 w Poznaniu A
57 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
58 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Akademia Lekkoatletyczna Urbasia A
59 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
60 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
61 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie A
62 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
63 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
64 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Monsterowo A (karnet)
65 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
66 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
67 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
68 Gabriela Zając 2014 Poznań KS WSN A (karnet)
69 Miłosz Zając 2016 Poznań KS WSN A (karnet)
70 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
71 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
72 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
73 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
74 Zosia Peszel 2012 Czempin Uczniowski klub sportowy w Czempiniu A (karnet)
75 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
76 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem MOS Śrem/ Sp 6 Śrem A