Lista startowa - VII Bieg Walentynkowy Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet Rywalizacja Nazwa pary
1 Dagny Adamczak 2001 Poznań - bieg 10km B indywidualna
2 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Bywaj W Bramie bieg 5km A w parze B&R
3 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A w parze B&R
4 Agnieszka Andrzejewska 1992 Puszczykowo bieg 10km Karnet B
5 Aleksandra Babiaczyk 1968 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A indywidualna
6 Izabela Babicka 1980 Zalasewo bieg 5km A w parze Iza i Arek
7 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km A w parze Dorcia & Leszek biegają
8 Andrzej Baczyński 1972 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A indywidualna
9 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km A w parze Dorcia & Leszek biegają
10 Ryszard Baczynski 1965 Smuszewo Biegający Górnik Wapno bieg 10km A indywidualna
11 Adrian Dariusz Badziński 1989 Opalenica amator - niezrzeszony bieg 5km A indywidualna
12 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Foka Team bieg 10km A w parze Gamgole
13 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz NW 5 km A indywidualna
14 Patrycja Banach 1996 Mieścisko NW 5 km B w parze Molsonki
15 Karolina Banaszak 1990 Poznań bieg 10km A w parze Trener i Karola
16 Hubert Banaszak 1988 Poznań bieg 5km A indywidualna
17 Piotr Barczak 1993 Zalasewo bieg 5km B w parze Nas nie dogoniat
18 Patrycja Barczak 1994 Zalasewo bieg 5km B w parze Nas nie dogoniat
19 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina Piekielnie Zgrani bieg 5km A indywidualna
20 Kamila Bazanek 1972 Komorniki NW 5 km A
21 Tadeusz Berger 1953 Poznań NW 5 km A
22 Ireneusz Bernacki 1974 Swarzędz 8* bieg 5km A indywidualna
23 JAREK BIECHOŃSKI 1977 POZNAŃ bieg 10km Karnet A
24 Dariusz Bielawiak 1981 Oborniki bieg 5km B indywidualna
25 Natalia Bielecka 1994 Jastrowie Wolne Konopie bieg 5km B w parze Natalia i Piotr. Jarają i biegają.
26 JÓZEF BIELECKI 1978 RADOLIN Zasapani Hydro Trzcianka bieg 10km B w parze Ola i Józek
27 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego bieg 10km A indywidualna
28 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz # Team RUN Gołańcz bieg 5km A indywidualna
29 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A w parze Biegamy i Się Bardzo Kochamy ❤️
30 Natalia Borakiewicz 1991 Gołańcz # Team RUN Gołańcz bieg 5km A indywidualna
31 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A w parze Biegamy i Się Bardzo Kochamy ❤️
32 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Ola i Miki
33 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A w parze Ola i Miki
34 Marcin Borowczak 1987 Poznań bieg 10km A indywidualna
35 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO NW 5 km A w parze MORSY B i N
36 NORBERT BOROWCZAK 2005 RAKONIEWICE # TEAM DRZYMAŁOWO NW 5 km A w parze MORSY B i N
37 Wojtek Borowski 1978 Jarocin bieg 10km Karnet A
38 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
39 Dariusz Borucki 1965 Gołdap bieg 5km A w parze Klaudia i Darek
40 Arkadiusz Borysiuk 1986 Kamień Pomorski Elite Nieruchomości Szczecin bieg 10km A indywidualna
41 Zdzisław Bruss 1939 Poznań NW 5 km A
42 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku NW 5 km A
43 Agnieszka Brzóska 1974 Wronki bieg 5km A indywidualna
44 Paweł Bubel 1988 Nowa Sól Kb Wikon bieg 5km A w parze ViP Viola i Paweł
45 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 5km A indywidualna
46 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet B
47 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
48 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A indywidualna
49 Alicja Błaszczyk 19791979 Szreniawa bieg 10km A indywidualna
50 Sylwia Cebulska 1977 Oborniki bieg 5km B
51 Jakub Centka 1998 Gniezno bieg 5km A indywidualna
52 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A indywidualna
53 Krzysztof Chlebowski 1984 ŚREM Best Team Śrem bieg 5km A indywidualna
54 Kacper Chruszczewski 2001 Wschowa Endorfina Wschowa bieg 5km A w parze Kacper i karolina
55 Iwona Chwiałkowska 1969 Oborniki Namaste Oborniki NW 5 km A indywidualna
56 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
57 JOANNA CIECIERSKA 1978 KOZIEGŁOWY NW 5 km A indywidualna
58 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz Nowy Lubosz bieg 5km B indywidualna
59 Żaneta Cieślewicz 1976 Tarnowo Podgórne Czadowe Babki i Walenty bieg 5km A indywidualna
60 Oliwia Czajka 2004 Poznań bieg 5km A indywidualna
61 Andrzej Czapczyk 1960 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A w parze Asia i Czapa Biegają
62 Paweł Czub 1996 Poznań bieg 5km B w parze NieBoRaczki
63 Daniel Deringer 1996 Poznan bieg 10km A indywidualna
64 Remigiusz Dettlaff 1980 Gostyń Photo Design Remigiusz Dettlaff bieg 5km A indywidualna
65 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A indywidualna
66 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg 5km A indywidualna
67 Dominika Drgas 1981 Poznań bieg 10km A w parze Domcia i Mati
68 Jadwiga Duda-Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A indywidualna
69 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica HERNIK TEAM bieg 5km A indywidualna
70 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team NW 5 km A w parze W+S Dworki Team
71 Oleg Dzhum 1990 Poznań bieg 10km A indywidualna
72 Tomasz Dziawgo 1995 WARSZAWA bieg 5km B w parze Ania i Tomek
73 Magdalena Długa 1984 Złotów Dogadani bieg 5km B w parze Magda i Jacek Biegaja
74 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km Karnet B indywidualna
75 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A indywidualna
76 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn bieg 10km A indywidualna
77 Anna Fedorska 198019801980 Sulechów NW 5 km A w parze Ania i Paweł
78 Paweł Fedorski 1974 Sulechów NW 5 km A w parze Ania i Paweł
79 Dawid Figiel 1988 Ostroróg Wroniecki Klub Biegacza bieg 5km A indywidualna
80 Żaneta Figiel 1988 Ostroróg NW 5 km A indywidualna
81 Sara Fijałka 2000 Słońsk Runners Słońsk bieg 5km B w parze Mrs Snow & Mr Snowman
82 Mateusz Flaszyński 1991 Witnica #zaliniamety bieg 10km A indywidualna
83 Łukasz Foltyński 1983 Poznań NW 5 km A indywidualna
84 Mateusz Frąckowiak 1982 Poznań bieg 10km A w parze Domcia i Mati
85 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A w parze Izka&Roman
86 ADAM FRĄCKOWIAK 1977 RACOT PKS Racot RUN bieg 5km A indywidualna
87 Jarosław Frankowski 1970 Zagórów Frankowski Team bieg 10km A indywidualna
88 Małgorzata Frysiak 1980 Biskupice bieg 10km A indywidualna
89 Anna Gawęcka 1985 Poznań bieg 5km A w parze Gawęsiaki
90 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 5km A w parze Gawęsiaki
91 Kinga Gawel 1974 Wronki NW 5 km A indywidualna
92 Oliwia Gawron 1997 Poznań bieg 10km A indywidualna
93 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A indywidualna
94 Larysa Georgiew 2002 Mielno bieg 5km A w parze Dzikie Rysie
95 Marta Ghavati 1982 Suchy Las bieg 5km A w parze Marta i Błażej
96 Dorota Gnabasik 19791979 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 5km A indywidualna
97 Paulina Gola 1995 Oborniki NORDEC bieg 5km A w parze Chude Byczki
98 Tomasz Golczewski 1978 Poznań bieg 10km A
99 Tomasz Gomol Rokietnica Dat-Schaub Polska A
100 Tomasz Górlaga 1976 Szczytniki bieg 10km A