Lista startowa - XXXV Bieg im. Dezyderego Chłapowskiego

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 MARIUSZ ADAMCZAK 1982 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10km nie
2 MAREK BAMBER 1979 KOKORZYN Bieg 5km nie
3 MONIKA BAMBER 1983 KOKORZYN Bieg 5km nie
4 Henryk Bartoszewski 1950 Spytkówki Bieg 10km nie
5 Marek Baum 1995 Garzyn Bieg 5km tak
6 Rafał Biernacki 1975 Koscian ALMA-EL TEAM Bieg 10km tak
7 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA Bieg 10km tak
8 Michał Bończek 1977 Leszno SP 9 Leszno Bieg 10km nie
9 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo Bieg 10km nie
10 Marcin Browarczyk 1993 Widziszewo Bieg 10km nie
11 Jakub Błażejewski 1988 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
12 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan Bieg 5km nie
13 Tomasz Danielczak 1982 Rogaczewo Wielkie Bieg 5km nie
14 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team Bieg 10km nie
15 Maksymilian Donaj 2006 Kiełczewo UKS 4 KOŚCIAN #SzymanowskiTeam Bieg 5km tak
16 Anna Dubowik 1980 Gostyń Bieg 10km tak
17 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
18 Zofia Dybowska 1982 Góra Bieg 10km nie
19 ADAM FRĄCKOWIAK 1977 RACOT PKS Racot RUN Bieg 5km tak
20 Nikodem Frąckowiak 20071977 RACOT PKS Racot RUN Bieg 5km tak
21 Marek Frąszczak 1976 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
22 Agnieszka Fryśna 1994 Leszno Bieg 5km tak
23 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Śnieciska Bieg 5km tak
24 Bartosz Glumiński 1980 Kościan CF Koś Bieg 10km nie
25 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power Bieg 10km nie
26 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU Bieg 10km nie
27 Jakub Grzelka 1990 Kościan Big Sport Team Bieg 5km nie
28 Maciej Grześkowiak 1986 Kościan Bieg 5km nie
29 Jan Grześkowiak 2008 Kościan Bieg 5km nie
30 Łukasz Habernik 1985 Czempiń Helios Czempiń Team Bieg 10km nie
31 Katarzyna Hejnar-Glumińska 1980 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
32 Wojciech Hetman 1987 Darnowo Bieg 5km tak
33 Marta Hetman 1987 Darnowo Bieg 5km tak
34 Wiola Hoffmann 1989 Leszno DOMIN TEAM Bieg 5km nie
35 Natasza Jakubowska 1983 WIDZISZEWO Bieg 10km nie
36 Przemysław Jakubowski 1981 Widziszewo Bieg 10km nie
37 Justyna Jaskuła 1971 Kościan Kościan Team Bieg 5km nie
38 Adam Jęcz 1980 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
39 Hubert Jerzyk 1985 Leszno Jerzyk Team / Biegaj Leszno Bieg 10km tak
40 Paulina Kaczmarek 19951995 Świebodzin KS Sprinterzy.com Kraków Bieg 5km nie
41 Sławomir Kaczmarek 1969 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
42 Marcin Kaczor 1991 Kościan Bieg 10km nie
43 Tomasz Kalitka 1973 Gostyń Dworczak Team Bieg 5km nie
44 Sławomir Kaniuk 1970 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza Bieg 10km nie
45 ROBERT KASPERSKI 1968 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
46 Krzysztof Kasprzak 1971 Naratow speed żółwik Bieg 5km tak
47 Jan Kiljański 1997 Poznań Bieg 5km nie
48 Eugeniusz Klupś 19571957 Kąkolewo Bieg 5km nie
49 Marcin Kochanowicz 1979 Nowe Borówko Bieg 5km nie
50 Paweł Kotecki 1984 Poznań Helios Czempiń Team Bieg 5km nie
51 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM Bieg 10km tak
52 Przemysław Kraszewski 1997 Kamienna Góra WKS Śląsk Wrocław Bieg 5km nie
53 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ Bieg 10km nie
54 Jacek Królikowski 1983 Pawłowice Bieg 5km nie
55 Grzegorz Kroma 2008 Opalenica Bieg 5km tak
56 Natalia Kroma 1981 Opalenica Bieg 5km tak
57 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica Bieg 5km tak
58 Grzegorz Krysicki 1960 Gostyń Bieg 5km tak
59 Paweł Kubeczka 1989 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
60 Mikołaj Kubicki 19861986 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
61 Sławomir Kurpisz 1974 Leszno Bieg 10km nie
62 Piotr Kurzyński 1980 Nowy Tomyśl Team BEROTU Bieg 10km tak
63 Krystian Lewandowski 1991 Kościan Mavericks Bieg 10km nie
64 Filip Lisewski 1999 Poznań Bieg 5km tak
65 Marek Makowski 1976 Śrem Bieg 10km nie
66 Robert Mańkowski 1979 Nowy Lubosz CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
67 Karol Marach 1970 Kościan Bieg 5km tak
68 Adam Marciniak 1994 Jerka Bieg 5km nie
69 Łukasz Markowski 1981 Przysieka Polska Bieg 10km nie
70 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko Bieg 10km tak
71 Andrzej Matyja 1974 Śrem Runner's Power Śrem Bieg 5km nie
72 Wioleta Matyja 1976 Śrem Runner's Power Bieg 5km nie
73 Zuzanna Matyja 2001 Śrem Bieg 5km nie
74 Magdalena Matyja 2005 Turew Bieg 5km nie
75 Dariusz Matysiak 1961 Tarnowo Podgórne 5 Minut Dystansu Bieg 10km tak
76 Kazimierz Michalak 1957 Czempiń Helios Czempiń Team Bieg 10km nie
77 Marlena Michalska 1967 Kościan TEAM KOŚCIAN Bieg 5km nie
78 Hieronim Michalski 1963 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
79 Hubert Mikołajczak 1995 Darnowo SZYMANOWSKI TEAM Bieg 5km nie
80 Konrad Mikołajczak 1984 Racot PKS Racot RUN Bieg 5km tak
81 Elżbieta Mostowska-Nowak 1960 Żakowo Babcie Biegają Bieg 5km tak
82 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam Bieg 10km nie
83 Przemysław Napierała 1991 Kościan DOMIN TEAM Bieg 10km nie
84 Roman Nowacki 1974 Jutrosin Jutrosiński klub biegaczy Bieg 5km nie
85 Marek Olbinski 1977 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
86 Beata Oleksy 1980 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
87 Artur Olichwer 1979 Leszno # SzymanowskiTeam Bieg 10km nie
88 Jolanta Pajkert 1997 Nowy Gołębin Bieg 10km nie
89 Anna Pajkert 2002 Nowy Gołębin Bieg 5km nie
90 Natalia Pajkert 2000 Nowy Gołębin Bieg 5km nie
91 Julia Paluszkiewicz 2000 Siedlec Bieg 10km nie
92 Monika Pawlak 1983 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
93 Tomek Pawłowski 1986 Włoszakowice Sokoł Włoszakowice Bieg 5km nie
94 PaweI Piechowiak 1971 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN Bieg 10km tak
95 Joanna Pikosz 1980 Kościan Kościan Team Bieg 5km nie
96 Krzysztof Pospieszny 1972 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
97 Michał Prządka 1979 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10km tak
98 Mateusz Przybyła 1986 Krzywiń Bieg 10km nie
99 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan # SzymanowskiTeam / Kościan Team Bieg 5km nie
100 Romana Puszkarek 1958 Czempin Helios Czempiń Bieg 5km nie