Lista startowa - VI Bieg Trzech Króli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 586
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
301 Łukasz Martenka 1987 Chodzież nie bieg 10km B
302 Martyna Martyńska 1996 Wągrowiec nie bieg 5km A
303 Mirosław Maśliński 1965 Szubin nie bieg 10km A
304 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz KOMANDOS WAŁECKI nie bieg 10km B
305 Damian Matyszczak 1974 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
306 Jarosław Mazerski 1985 Toruń nie bieg 10km A
307 Igor Mazerski 2002 Pigza nie bieg 10km A
308 Filip Mazerski 2002 Pigża nie bieg 10km A
309 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 5km A
310 JACEK MAŁKIEWICZ 1961 SOLEC KUJAWSKI nie NW 5km A
311 Dorota Małkińska-Bięga 1988 Bydgoszcz nie bieg 10km A
312 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz nie bieg 10km B
313 Jacek Melon 1976 Jastrowie biegam nie bieg 5km A
314 Łukasz Mendel 1980 Wągrowiec nie bieg 5km A
315 Teresa Mendel 1988 Wągrowiec nie bieg 5km A
316 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 10km A
317 marek michalski 1974 Sypniewo Elbrus Team nie NW 5km A
318 Piotr Michałowski 1989 Przechlewo nie bieg 10km C
319 Ewa Mielniczek 1966 Golancz nie bieg 5km A
320 Eugeniusz Mielniczek 1966 Golancz nie bieg 5km A
321 Dominika Mikołajewska 1995 Szubin FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
322 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie bieg 10km A
323 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie bieg 10km A
324 Leszek Moczyński 1951 Bydgoszcz Bydgoszcz Biega nie bieg 10km A
325 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team nie bieg 10km C
326 Malgorzata Monińska 1983 Poznaan nie bieg 5km A
327 Ivan Moskaliuk 1991 Wapno Biegający Górnik Wapno nie bieg 5km D
328 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
329 Adam Nadrajkowski 1958 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
330 Michał Najderek 1984 Chodzież nie bieg 5km A
331 Natalia Naliwajska 1985 Żnin nie bieg 5km A
332 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław QszysieQeN nie bieg 10km A
333 Iwona Narewska 1973 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek nie bieg 5km A
334 Waldemar Nejman 1984 Margonin nie bieg 10km A
335 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Pałuki Running Team nie bieg 10km A
336 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
337 Roksana Nojgebauer 1983 Wągrowiec nie NW 5km A
338 Adam Nowaczyk 1993 Konstantynowo PCH_RUN nie bieg 5km A
339 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
340 Marta Nowak 1987 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
341 Ewelina Nowak 1987 Brzoza FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
342 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
343 Ania Nowak 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
344 JÓZEF NOWAK 1955 SKÓRZEWO BBC SKÓRZEWO nie bieg 10km A
345 Marcin Nowak 1978 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
346 BARTOSZ NOWICKI 1989 Wągrowiec Dziki Squad nie bieg 10km A
347 Joanna Obarzanek - Gargulińska 1993 Rogoźno Ikano Industry nie bieg 5km A
348 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość nie bieg 5km A
349 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC nie bieg 10km A
350 Olga Okhrym 1995 Poznań Biegiem w las biegi wlkp nie bieg 10km A
351 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin nie NW 5km A
352 Sabina Olejniczak 1978 Gołańcz nie NW 5km A
353 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia nie NW 5km A
354 Beata Olszewska 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
355 Magdalena Pacanowska 1991 Kołuda Wielka nie bieg 5km D
356 Maurycy Padyasek 2005 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
357 Antoni Paliga 1967 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
358 Mateusz Paliga 1995 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
359 Agnieszka Palluth 1994 Poznań nie bieg 10km A
360 Kacper Palluth 1994 Poznań nie bieg 10km A
361 Katarzyna Pasieka 1984 Poznań nie bieg 5km B
362 Piotr Pasternak 1994 Margonin nie bieg 10km A
363 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
364 Janusz Paszkowski 195619561956 Brodnica nie bieg 10km A
365 Katarzyna Patelska 198819881988 Łosiniec Czyj był to pomysł? nie bieg 5km A
366 Jan Patelski 198819881985 Łosiniec Czyj był to pomysł? nie bieg 5km A
367 Ewa Pater 1982 Naklo Skra Paterek nie bieg 10km A
368 Marta Pauszek 1994 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie bieg 5km A
369 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
370 Joanna Pędzińska 1990 Wągrowiec nie bieg 5km A
371 Sławek Perlikowski 1975 Inowrocław nie bieg 5km C
372 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
373 Jan Piduch 1949 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
374 Rafał Piechnik 1968 Inowrocław LKS Kolorowi Krusza Zamkowa nie bieg 5km D
375 Marcin Piechocki 1979 Kobylec nie bieg 10km A
376 Leszek Piechowiak 1980 Golancz nie bieg 5km A
377 Tomasz Piekarzewicz 1969 Bobolice Bobolice nie bieg 10km A
378 Kamil Pietras 2005 Chodzież nie bieg 5km A
379 Monika Pinkowska 1985 Piła nie bieg 10km A
380 Artur Pinkowski 1978 Piła 4Run Team Pila nie bieg 10km A
381 Robert Pinski 1974 Inowroclaw Solankowi biegacze nie bieg 5km A
382 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz nie bieg 5km A
383 Romana Piotrowska 1995 Gołańcz nie bieg 5km A
384 Wiesława Pisarek 1973 Chodzież Kijomaniacy nie NW 5km A
385 Anna Pisarek 1981 Wągrowiec nie bieg 5km A
386 Justyna Piskor 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
387 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie nie bieg 10km A
388 Barbara Pluta 1973 Piła WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
389 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie bieg 10km A
390 Lucyna Polaków 1975 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę nie NW 5km A
391 Piotr Polański 1964 Kcynia nie NW 5km A
392 Marcin Polawski 1976 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
393 Agnieszka Poliwodzińska 1980 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
394 Mateusz Poliwodziński 2007 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
395 Michał Poliwodziński 1979 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
396 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo Make love not war nie bieg 5km A
397 Małgorzata Porębna 1993 Golancz # Team RUN Gołańcz nie bieg 5km A
398 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
399 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
400 Marek Promiński 1977 Chodzież Polska nie bieg 5km D