Lista startowa - VI Bieg Trzech Króli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 586
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
201 Przemysław Kliks 1981 Poznań nie bieg 10km A
202 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie bieg 5km A
203 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie bieg 10km A
204 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec nie bieg 5km A
205 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 5km A
206 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
207 Natalia Kokot 1991 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie bieg 10km A
208 Sylwia Kolińska 1977 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
209 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa nie bieg 5km A
210 Artur Kolmer 1982 Klecko Lechita Biega nie bieg 10km A
211 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
212 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km A
213 Hania Komorowska 1984 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
214 Lidia Kondracka 1988 Kłecko Lechita Biega nie bieg 10km B
215 Robert Koniec 1973 Kcynia Aktywna Kcynia nie bieg 10km A
216 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork nie bieg 10km A
217 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz Them rum Gołańcz nie bieg 5km A
218 Alicja Kordyś 1989 Kcynia nie bieg 5km A
219 Jagoda Kornacka 1984 Bydgoszcz nie NW 5km A
220 Mariusz Kosek 1972 Bydgoszcz RCI nie bieg 10km B
221 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław nie bieg 10km A
222 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły nie bieg 10km A
223 Marcin Kotowski 1979 Wągrowiec nie bieg 5km A
224 Robert Kowalak 1984 Kostrzyn Marsz po Zdrowie Poznań nie NW 5km A
225 Edward Kowalczyk 1962 Inowrocław nie bieg 5km B
226 Andrzej Kowalczyk 1987 Łekno LKS Pałuki Łekno nie bieg 10km A
227 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goslina # Biegacze juniora nordic walking team nie NW 5km A
228 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team nie bieg 5km A
229 Jacek Kowalski 1977 Bydgoszcz nie bieg 5km A
230 Krzysztof Kozikowski 1978 Szamotuły KB Szamotuły nie bieg 5km B
231 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
232 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
233 Adrian Krawczak 1996 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
234 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
235 Monika Kruk 1985 Skoki Czyj był to pomysł? nie bieg 5km A
236 Łukasz Kruk 1982 Skoki Czyj był to pomysł? nie bieg 5km A
237 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km D
238 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań nie NW 5km A
239 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna nie bieg 10km A
240 Robert Kruszyna 19781978 Dziemionna nie bieg 5km A
241 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz nie bieg 5km A
242 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna nie bieg 5km A
243 Mirosław Kryk 1986 Chodziez AKTYWNY MARGONIN nie bieg 5km A
244 Teresa Książek 1960 Złocieniec nie bieg 10km A
245 Krzysztof Kubalewski 1988 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie bieg 10km A
246 artur kubasik 1989 wągrowiec nie bieg 10km A
247 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
248 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie bieg 10km A
249 Kamila Kubińska 1985 Osiek n. Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek nie bieg 10km A
250 Anna Kuczyńska 1978 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec nie bieg 5km A
251 Ryszard Kujawa 1971 Kłecko nie bieg 10km A
252 Małgorzata Kulczyńska 1981 Wapno tak NW 5km A
253 Adam Kulczynski 1988 Poznan nie bieg 5km A
254 Krystian Kurowski 1990 Kazimierz Biskupi Szymkowiak Team nie bieg 5km A
255 Wanda Kuryś 1983 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km B
256 Martyna Kuryś 2007 Wapno Biegający Górnik Wapno tak NW 5km A
257 Dominik Kuryś 2009 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
258 Robert Kurys 1981 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
259 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
260 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
261 Tomasz Kuster 1983 Białośliwie nie bieg 10km A
262 Krzysztof Kutka 1974 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
263 Maciej Kutka 1984 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie bieg 10km A
264 Anna Kuźma 1990 Poznań nie bieg 5km A
265 Justyna Kuźniak 1976 Szamotuły KB Szamotuły nie bieg 10km B
266 Krzysztof Kwasigroch 1965 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
267 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
268 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław nie bieg 10km A
269 Artur Kłos 1982 Piła nie bieg 10km A
270 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka Team TERMINATORun nie bieg 5km A
271 Jerzy Lajter 1950 Piła 4 Run Team Piła nie bieg 5km A
272 Bożena Laskowska 1987 Kcynia nie bieg 5km A
273 Stanisław Lenartowicz 1960 Stara Łubianka nie NW 5km A
274 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
275 Magdalena Leśniewska 1973 Kcynia nie NW 5km A
276 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
277 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie bieg 10km A
278 Anna Liczbińska 1987 Poznań nie bieg 5km A
279 Tomasz Lipkowski 1980 Mieścisko nie bieg 10km A
280 Małgorzata Lisewska 1977 Nakło nad Notecią Skra Paterek nie bieg 5km A
281 Paweł Lubawy 1985 Szubin nie bieg 5km A
282 Elżbieta Lubowiecka 1985 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km C
283 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze Kcynia Taem nie bieg 5km A
284 Robert Macioszek 1995 Wągrowiec nie bieg 5km A
285 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 5km A
286 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
287 Paweł Majchrowicz 1982 Wapno tak bieg 5km B
288 Filip Majchrowicz 2005 Wapno tak bieg 5km B
289 Magdalena Majchrzak 1986 Kcynia nie bieg 10km A
290 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy nie bieg 10km A
291 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów WLKP TEAM Majłowscy nie bieg 10km A
292 Ewelina Maksym 1980 Kcynia Aktywna Kcynia nie bieg 5km A
293 Karol Malec 1976 Bydgoszcz nie bieg 10km A
294 Hubert Malicki 1976 Poznań nie NW 5km A
295 Przemysław Malicki 1975 Biskupice nie bieg 10km A
296 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie bieg 10km A
297 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec nie bieg 10km A
298 Lukasz Marchel 1980 Pila STACHOWSCY nie bieg 10km A
299 Lucjan Marek 1982 Barcin nie bieg 5km A
300 Ania Marini 1985 Maasmechelen Maratończyk Poznań tak bieg 5km A