Lista startowa - VI Bieg Trzech Króli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 586
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
101 Anna Felcyn 1978 Gorzyce Pałuki Runing Team nie NW 5km A
102 Paweł Ferens 1972 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
103 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią nie bieg 10km A
104 Małgorzata Florczyk-Czarnecka 1973 Szamocin nie bieg 10km A
105 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN/ FURIA_TEAM nie bieg 5km A
106 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin nie NW 5km A
107 Paulina Frankowska 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
108 Michał Frankowski 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
109 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
110 Monika Fryziak 1974 Więcbork nie NW 5km A
111 Iwona Fudala 1975 Oleśnica WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
112 Arkadiusz Fuminkowski 1975 Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
113 Mateusz Furmaniak 2000 Damasławek nie bieg 5km B
114 Karol Fułat 1966 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
115 Kacper Gajc 2000 Zacharzyn Zacharzyn nie bieg 5km A
116 Artur Gajc 1976 Zacharzyn PCH_RUN nie bieg 10km A
117 Łukasz Garguliński 1992 Rogoźno nie bieg 10km A
118 Elzbieta Gałkowska 1955 Tuczno nie NW 5km A
119 Jerzy Gałkowski 1936 Tuczno nie NW 5km A
120 Jarosław Gil 1989 Mrocza nie bieg 10km A
121 Artur Gliwka 1980 Inowrocław Gliwek nie bieg 10km A
122 Patryk Gogoliński 1981 Piła nie bieg 10km A
123 Julia Golusik 1994 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
124 Blanka Górna 198319831983 Poznań nie bieg 5km A
125 Patryk Górny 1994 Damasławek nie bieg 10km A
126 Monika Gołębiewska 1983 Margonin nie NW 5km A
127 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska nie bieg 10km A
128 Magdalena Grabarska 1986 Kcynia Pioter Team nie bieg 10km A
129 Sylwia Grabowska 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
130 Wasyl Grabowski 1965 Wasylewo Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
131 Dominik Grabowski 1978 Chodzież PCH_RUN / CHTR nie bieg 10km A
132 Sebastian Graczykowski 1985 Świnoujście nie bieg 10km A
133 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
134 Błażej Gregor 1986 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
135 Paulina Grewling 1983 Wapno tak NW 5km A
136 Tomasz Grewling 1983 Owczegłowy nie bieg 10km A
137 Jarek Grobelny 1970 Gniezno Stolica eXperymentu nie bieg 10km A
138 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
139 Grażyna Gromowska 1964 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
140 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Projekt Szubiński Biegacz nie bieg 5km A
141 Maciej Grzechowiak 1968 Klecko Lechita Biega nie bieg 10km A
142 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz nie bieg 10km A
143 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
144 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie bieg 10km A
145 Mateusz Głomb 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
146 Jacek Haja 1966 Damasławek jacekhaja.pl nie bieg 10km A
147 Łukasz Harzyński Wapno tak bieg 5km A
148 Ewa Hałas 1980 Kcynia nie bieg 5km A
149 Zdzisław Heller 1956 Koszalin herbmaratonow.pl nie bieg 10km A
150 Joanna Hereć 1976 Margonin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
151 Pawel Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
152 Iwona Hernet 1969 Kcynia Aktywna Kcynia nie bieg 5km A
153 Zdzisław Hernet 1961 Kcynia Aktywna Kcynia nie NW 5km A
154 Leszek Hęś 1987 Gniezno LKS Atleta Gniezno nie bieg 5km A
155 Tomasz Hęś 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno nie bieg 5km A
156 Hania Heymann 1986 KCYNIA nie bieg 5km A
157 Dariusz Hofman 1984 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
158 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
159 Michał Isanski 1988 Luboń nie bieg 10km B
160 Michał Jahnz 1975 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec nie bieg 5km A
161 Ania Jakubiak 1984 gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km B
162 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec nie bieg 5km A
163 Emilia Janeczko 1983 Nakło nad Notecią Skra Paterek nie bieg 10km A
164 Elżbieta Jankowska 1977 Kłecko Lechita Biega nie bieg 10km A
165 Piotr Jankowski 1986 WĄGROWIEC 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie bieg 5km A
166 Edyta Januchowska 1986 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie bieg 5km B
167 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie NW 5km A
168 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan Kije Samobije nie NW 5km A
169 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka nie bieg 10km B
170 Dominik Jęcz 1981 Kicin Maratończyk Poznań nie bieg 5km C
171 Przemysław Jędrych 1977 Poznań nie bieg 5km A
172 Tomasz Jeska 1977 Łukowo nie bieg 10km A
173 Michał Juchacz 1978 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
174 Tomasz Juchacz 1974 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
175 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
176 Anna Kaczmarek 2008 Stołężyn tak NW 5km A
177 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI nie NW 5km A
178 Ilona Kaczmarek 1986 Stołężyn tak NW 5km A
179 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI nie NW 5km A
180 Ewelina Kajca 1969 Wągrowiec nie bieg 5km A
181 Katarzyna Kalka 1988 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
182 Katarzyna Kamińska 1983 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
183 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie bieg 10km B
184 Maciej Kamiński 1982 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie bieg 5km A
185 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie NW 5km A
186 Maciej Kannenberg 1994 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 5km A
187 Monika Kantorska Suty 1972 Stołężyn tak NW 5km A
188 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia Biegacze Kcynia Taem nie bieg 5km A
189 Rafał Kasielski 2002 Wałcz Team TERMINATORun nie bieg 5km A
190 Marek Kasprzycki 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
191 Ewa Kątowska 1970 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
192 Anna Kazmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
193 Anna Kaźmierczak 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
194 Marcin Kaźmierczak 1989 Damasławek LECH POZNAŃ nie bieg 10km B
195 Kacper Kędzierski 1999 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
196 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
197 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM nie NW 5km A
198 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań parkrun Las Dębiński nie bieg 5km A
199 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
200 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A