Lista startowa - III Bieg Trzech Króli

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
101 Joanna Mączyńska Poznań Kobiety Biegają nie bieg 10km A
102 Grzegorz Mączyński Margonin nie bieg 10km A
103 Aneta Mądra KŁECKO nie bieg 10km A
104 Martyna Martyńska Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 10km A
105 Danuta Mazur Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 10km A
106 Jacek Małkiewicz Solec Kujawski nie NW 5km A
107 Sebastian Mielcarek Skoki nie bieg 10km A
108 Daria Mielcarek Skoki nie bieg 10km A
109 Malgorzata Mielniczek Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
110 Damian Mierzwa Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
111 Maciej Migdalczyk Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 10km A
112 Marcin Mirr Wapno # DRUŻYNA SZPIKU tak bieg 10km A
113 Jacek Mituta Połajewo KB Gmina Czarnków nie bieg 10km A
114 Dawid Molak Poznań nie bieg 10km A
115 Edyta Newska Gołańcz nie NW 5km B
116 Anna Niedbalska Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
117 Łukasz Nowak Kcynia nie bieg 5km B
118 Ariadna Nowicka Wągrowiec nie bieg 5km A
119 Mateusz Paliga Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
120 Antoni Paliga Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
121 Karolina Paszkiet Wagrowiec nie bieg 5km A
122 Magdalena Pawłowska Stołężyn tak bieg 5km A
123 Emilia Pałka Kamionki SERIKON TEAM nie NW 5km B
124 Grzegorz Pałka Tulce SERIKON TEAM nie NW 5km B
125 Agata Pol Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
126 Piotr Pol Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
127 Adrian Popiołek Chodzież nie bieg 5km A
128 Martin Poznański Gołańcz Team Run Golancz nie bieg 10km A
129 Magdalena Przesławska Wągrowiec Progressio - wybite jedynki nie bieg 10km A
130 Robert Przybylski Poznań nie bieg 5km A
131 Bartosz Przybylski Poznań nie bieg 5km A
132 Bartosz Puweł Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
133 Beata Płażalska Skoki nie bieg 5km A
134 Krzysztof Ratajczak Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie bieg 5km A
135 KATARZYNA ROGALSKA POZNAŃ Maratończyk Poznań tak bieg 10km A
136 Łukasz Rogalski Poznan tak bieg 5km A
137 Waldemar Rojtek Wągrowiec 1970 nie bieg 10km A
138 Sylwia Romańczyk Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km B
139 BEATA ROZMARYNOWSKA Janowiec Wielkopolski Summer Island nie NW 5km A
140 Magdalena Rybak Kcynia Team Run Kcynia nie bieg 5km A
141 Beata Sajewska Wągrowiec nie bieg 5km A
142 Łukasz Sawiński Kcynia 1991 nie bieg 5km A
143 Sylwia Seifert Poznań SERIKON TEAM nie NW 5km B
144 Weronika Siedlecka Margonin WATAHA nie bieg 10km A
145 Grzegorz Siedlecki Margonin WATAHA nie bieg 10km A
146 Marek Śliwiński Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
147 Michał Ślot Toruń Polkrys Team nie bieg 10km A
148 Arek Sobczak Gołańcz nie bieg 10km A
149 Natalia Sonnenberg Rakownia nie bieg 5km B
150 Sławomir Stachowiak Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
151 Paweł Staszczak Kiszkowo nie bieg 10km A
152 Karol Stawniak Żnin kghm metraco polkowice nie bieg 10km A
153 Paweł Stefaniak Studzieniec PCH_RUN nie bieg 5km A
154 Danuta Strychalska-rysz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
155 Norbert Sufryt Wapno tak bieg 10km A
156 Robert Światły Chodzieź LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
157 Tomasz Szczepaniak Wągrowiec 1976 nie bieg 5km A
158 Krzysztof Szczepankiewicz Murowana Goślina nie bieg 5km A
159 Monika Szmania Margonin WATAHA nie bieg 10km A
160 Sławomir Szmania Margonin WATAHA nie bieg 10km A
161 Katarzyna Szulc Wągrowiec Runcoholics - Szalone One nie bieg 5km A
162 Michał Szumann Wapno WJS Rosomak tak bieg 10km B
163 Mariola Szydełko Kcynia Summer Island nie NW 5km A
164 Małgorzata Tąpolska Poznań nie bieg 10km A
165 Robert Torz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
166 Iwona Turkowska Wągrowiec Runcoholics - Szalone One nie NW 5km A
167 Stanisław Turkowski Wągrowiec Runcoholics 2rec nie NW 5km A
168 Marcin Wagner Stołężyn tak bieg 10km B
169 Adam Widziński Poznań BiegamyRazem nie bieg 10km A
170 Sylwia Wiertel Wapno tak bieg 5km B
171 Klaudia Wilk Czaplinek Rundorfina nie bieg 5km A
172 Ewa Wiśniewska Mrocza nie bieg 10km B
173 Aleksandra Wiśniewska Mrocza nie bieg 10km B
174 Paweł Witkowski CHODZIEŻ PCH_RUN nie bieg 5km A
175 Radosław Wochal Czeszewo nie bieg 10km A
176 Izabela Wochna Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
177 Mariusz Wojtkowiak Mieścisko Mexyk Runn Team nie bieg 10km A
178 Daria Wojtkowiak-Szwedziak Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km B
179 Patrycja Wolska Gołancz nie bieg 10km A
180 Aniela Zapiec Wysoka nie bieg 10km B
181 Mieczysław Ziółkowski Janikowo Decathlon Team Inowrocław nie bieg 10km A
182 Anna Zmudzińska Kcynia Team Run Kcynia nie bieg 5km A
183 Karolina Zygmunt-Budzicka Damasławek nie bieg 10km A
184 Ewelina Łasut Wapno tak bieg 5km B
185 Paula Łęga Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
186 Małgorzata Łuczkowiak Wągrowiec nie bieg 5km A
187 Milena Łukaszewska Gołańcz nie bieg 10km B