Lista startowa - III Bieg Trzech Króli

Lp Imię Nazwisko Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakietsortuj malejąco
1 Michał Leśniak Poznań www.NRGBOX.pl nie bieg 5km A
2 Maciej Knast Poznań WYBITE JEDYNKI nie bieg 5km A
3 Agata Pol Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
4 Katarzyna Borowczyk Skoki Hart Skoki nie bieg 10km A
5 Paweł Stefaniak Studzieniec PCH_RUN nie bieg 5km A
6 Sebastian Mielcarek Skoki nie bieg 10km A
7 Jakub Haja Damasławek http://szachyibiegi.blogspot.com nie bieg 10km A
8 Natalia Kukla Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
9 Alicja Kaniewska Kcynia Summer Island nie NW 5km A
10 Grzegorz Siedlecki Margonin WATAHA nie bieg 10km A
11 Wojciech Kubiak Żnin KS SOKÓL Gąsawa nie NW 5km A
12 Robert Czaja Gniezno Kancelaria Doradztwa Prawnego czaja-sikorski.pl nie bieg 5km A
13 Małgorzata Tąpolska Poznań nie bieg 10km A
14 Norbert Sufryt Wapno tak bieg 10km A
15 Mateusz Framski Dębogóra Consdata nie bieg 5km A
16 Danuta Mazur Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 10km A
17 Magdalena Rybak Kcynia Team Run Kcynia nie bieg 5km A
18 KINGA Kubiatowicz Skoki Hart Skoki nie bieg 5km A
19 Paweł Witkowski CHODZIEŻ PCH_RUN nie bieg 5km A
20 Mariusz Wojtkowiak Mieścisko Mexyk Runn Team nie bieg 10km A
21 Marek Kasprzycki Chodzież PCH RUN nie bieg 10km A
22 Daniel Fórman Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ nie bieg 5km A
23 Klaudia Wilk Czaplinek Rundorfina nie bieg 5km A
24 Weronika Siedlecka Margonin WATAHA nie bieg 10km A
25 Arek Sobczak Gołańcz nie bieg 10km A
26 Martin Poznański Gołańcz Team Run Golancz nie bieg 10km A
27 ELŻBIETA GIEDA BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO nie bieg 5km A
28 Waldemar Rojtek Wągrowiec 1970 nie bieg 10km A
29 Małgorzata Kozakowska Rogowo Klub Sportowy Sokół Gąsawa nie NW 5km A
30 Krzysztof Ratajczak Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie bieg 5km A
31 Ilona Koralewska Gołańcz nie bieg 10km A
32 Ariadna Nowicka Wągrowiec nie bieg 5km A
33 Adrian Popiołek Chodzież nie bieg 5km A
34 Robert Torz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
35 Agnieszka Grzechowiak Żnin Pałuki Ranning Team nie bieg 10km A
36 Mateusz Paliga Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
37 Gosia Kaczmarek Luboń Lucky LUZers nie bieg 5km A
38 Artur Kubasik Wągrowiec nie bieg 10km A
39 Robert Światły Chodzieź LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
40 Maciej Grzechowiak Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
41 Monika Szmania Margonin WATAHA nie bieg 10km A
42 Jakub Kubiak Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA nie NW 5km A
43 Izabela Grzempka Kostrzyn 1972 nie bieg 5km A
44 Jerzy Buczkowski Żnin KS SOKÓL Gąsawa nie NW 5km A
45 Andrzej Dudek Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony nie bieg 10km A
46 Mariola Szydełko Kcynia Summer Island nie NW 5km A
47 Grzegorz Mączyński Margonin nie bieg 10km A
48 Agnieszka Kordubska Gołańcz Team Run Golancz nie bieg 5km A
49 Halina Dubiał Leszno Babcie Biegają nie bieg 10km A
50 Małgorzata Łuczkowiak Wągrowiec nie bieg 5km A
51 Paula Łęga Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
52 Tomasz Grzechowiak Żnin Pałuki Runnig Team nie bieg 10km A
53 Antoni Paliga Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
54 Mateusz Kaczmarek Luboń Lucky LUZers nie bieg 5km A
55 Karolina Banach Wągrowiec Mamy - Biegamy nie bieg 10km A
56 Artur Kolmer Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
57 Sławomir Szmania Margonin WATAHA nie bieg 10km A
58 Karol Stawniak Żnin kghm metraco polkowice nie bieg 10km A
59 Marek Kaleta Dominowo 1960 nie NW 5km A
60 Magdalena Przesławska Wągrowiec Progressio - wybite jedynki nie bieg 10km A
61 Bartłomiej Maciejewski Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie bieg 10km A
62 Iwona Bojko Barcin KS Sokół nie NW 5km A
63 Agnieszka Biegała Inowrocław BBL Inowrocław nie bieg 5km A
64 Paweł Staszczak Kiszkowo nie bieg 10km A
65 Michał Brzeziński Gołańcz 1985 nie bieg 10km A
66 Danuta Strychalska-rysz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
67 Mieczysław Ziółkowski Janikowo Decathlon Team Inowrocław nie bieg 10km A
68 Oliwia Domeracka Tuchola Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
69 Edyta Kluj Wągrowiec nie bieg 10km A
70 Karolina Zygmunt-Budzicka Damasławek nie bieg 10km A
71 Izabela Wochna Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
72 Halina Cwajna Wapno tak bieg 10km A
73 Magdalena Pawłowska Stołężyn tak bieg 5km A
74 Katarzyna Banaszkiewicz KACZORY nie bieg 10km A
75 Beata Sajewska Wągrowiec nie bieg 5km A
76 Krystyna Maćkowiak Długa Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie bieg 5km A
77 Bartosz Puweł Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
78 Mateusz Gawroński Barcin nie bieg 5km A
79 Radosław Wochal Czeszewo nie bieg 10km A
80 Magdalena Behrendt Chodzież PCH_ RUN nie bieg 10km A
81 Jarosław Borkowski Wągrowiec WATAHA nie bieg 10km A
82 Katarzyna Szulc Wągrowiec Runcoholics - Szalone One nie bieg 5km A
83 Damian Janke Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
84 Martyna Martyńska Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 10km A
85 Krzysztof Kamiński Damasławek nie bieg 5km A
86 Izabela Kubiak Imielno MUAY RUNNING TEAM nie bieg 10km A
87 Tomasz Szczepaniak Wągrowiec 1976 nie bieg 5km A
88 Sławomir Stachowiak Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
89 Bożena Gawrońska Barcin nie bieg 5km A
90 Michał Ślot Toruń Polkrys Team nie bieg 10km A
91 Iwona Turkowska Wągrowiec Runcoholics - Szalone One nie NW 5km A
92 Anna Zmudzińska Kcynia Team Run Kcynia nie bieg 5km A
93 Piotr Behrendt Chodzież PCH nie bieg 10km A
94 Marek Śliwiński Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
95 Mirosław Bednarski Wągrowiec WATAHA nie bieg 10km A
96 Damian Mierzwa Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
97 Janusz Bubacz Gniezno nie NW 5km A
98 Karolina Kaczmarek Wągrowiec nie bieg 5km A
99 Jarosław Chruścicki Murowana Goślina nie bieg 10km A
100 Patryk Antosik Kcynia CSWLąd POZNAŃ nie bieg 10km A