Lista startowa - III Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 488
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Milena Łukaszewska Gołańcz nie bieg 10km B
2 Małgorzata Łuczkowiak Wągrowiec nie bieg 5km A
3 maciej Łucyk poznań tak bieg 5km A
4 Paula Łęga Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
5 Oliwier Łasut Wapno tak bieg 5km A
6 Ewelina Łasut Wapno tak bieg 5km B
7 Anna Łaskarzewska Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 5km A
8 Katarzyna Łabędź Zlotow Lili sport nie bieg 5km A
9 Karolina Zygmunt-Budzicka Damasławek nie bieg 10km A
10 Joanna Zwolenkiewicz Gasawa KKS Sokół Gąsawa nie NW 5km A
11 Dorota Zowczak Poznań Rawa Team nie bieg 10km A
12 Anna Zmudzińska Kcynia Team Run Kcynia nie bieg 5km A
13 Magdalena Zmudzinska Wagrowiec nie bieg 5km A
14 Mieczysław Ziółkowski Janikowo Decathlon Team Inowrocław nie bieg 10km A
15 Michał Zielsdorf Śmieszkowo KB Gmina Czarnków nie bieg 10km A
16 Marta Zielińska Szubin #matkawiriatka nie bieg 10km A
17 Dorota Zielińska Bydgoszcz nie NW 5km A
18 Lidia Zielińska Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 5km A
19 MARIAN ZDANOWSKI POZNAŃ nie bieg 10km A
20 Piotr Zawinowski Okonek Precon Polska Jastrowie nie bieg 5km A
21 Piotr Zarecki Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
22 ANNA ZARACKA Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie NW 5km A
23 Aniela Zapiec Wysoka nie bieg 10km B
24 Dawid Zalaszewski Wągrowiec nie bieg 10km A
25 Beata Zaborowska Drzycim biegam bo lubię nie bieg 5km A
26 Janusz Występski Gniezno # DRUŻYNA SZPIKU nie bieg 10km A
27 Ewelina Wysocka-Babst wAPNO tak bieg 5km A
28 Romuald Wycisło Piła Daj radosc niepelnosprawnym nie NW 5km A
29 Ryszard Wrona Złotów Lill-Sport nie bieg 5km A
30 Tomasz Wróblewski Aleksandrów Kujawski nie bieg 10km A
31 Małgorzata Wróblewska Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
32 Kamil Woźniak Chodzież PSP PIŁA nie bieg 10km A
33 Patrycja Wolska Gołancz nie bieg 10km A
34 Anna Wójtych Gołańcz nie NW 5km A
35 Daria Wojtkowiak-Szwedziak Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km B
36 Mariusz Wojtkowiak Mieścisko Mexyk Runn Team nie bieg 10km A
37 Marek Wojciechowski Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO nie NW 5km A
38 Andrzej Wojciechowski Poznań nie bieg 10km A
39 Izabela Wochna Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
40 Radosław Wochal Czeszewo nie bieg 10km A
41 Paweł Witkowski CHODZIEŻ PCH_RUN nie bieg 5km A
42 Ewa Wiśniewska Mrocza nie bieg 10km B
43 Aleksandra Wiśniewska Mrocza nie bieg 10km B
44 Klaudia Wilk Czaplinek Rundorfina nie bieg 5km A
45 Sylwia Wiertel Wapno tak bieg 5km B
46 Adam Widziński Poznań BiegamyRazem nie bieg 10km A
47 Mariusz Węsiora Drzycim biegam bo chcę nie bieg 10km A
48 Łukasz Wenda Żnin nie bieg 5km A
49 Joanna Wasielak Swarzędz nie bieg 10km A
50 Aleksandra Walich Łekno nie bieg 5km A
51 Krzysztof Walich Łekno nie bieg 5km A
52 Marcin Wagner Stołężyn WJS Rosomak tak bieg 10km B
53 Radosław Wachowiak Gołańcz nie bieg 10km A
54 Jakub Wachowiak Osiek nad Notecią KB TSK ORZEŁ OSIEK nie bieg 5km A
55 Dariusz Urbanowicz Białe Błota nie NW 5km A
56 Katarzyna Umeniuk Rogoźno nie bieg 5km A
57 Stanisław Turkowski Wągrowiec Runcoholics 2rec nie NW 5km A
58 Iwona Turkowska Wągrowiec Runcoholics - Szalone One nie NW 5km A
59 Marek Towstokory Złotów Drużyna Wesołego Jelenia nie bieg 10km A
60 Robert Torz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
61 Mateusz Tomaszewski Poznańń nie bieg 10km A
62 Mateusz Tarnowski Janowiec Wlkp 1987 nie bieg 10km A
63 Małgorzata Tąpolska Poznań nie bieg 10km A
64 Maria Słapek Wapno tak bieg 10km B
65 Agnieszka Szynkiewicz Aleksandrów Kuj. Polkrys Team nie bieg 10km A
66 Monika Szymczyk Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 5km A
67 Jacek Szymański Skórka nie NW 5km A
68 Hanna Szymańska Skórka nie bieg 10km A
69 Mariola Szydełko Kcynia Summer Island nie NW 5km A
70 Teresa Szumann Wapno WJS Rosomak tak bieg 5km B
71 Michał Szumann Wapno WJS Rosomak tak bieg 10km B
72 Ewa Szumann Wapno WJS Rosomak tak NW 5km A
73 Katarzyna Szulc Wągrowiec Runcoholics - Szalone One nie bieg 5km A
74 Agnieszka Szopińska Bydgoszcz Strzelecka 3 nie bieg 10km A
75 Monika Szmania Margonin WATAHA nie bieg 10km A
76 Sławomir Szmania Margonin WATAHA nie bieg 10km A
77 Mariusz Szkoda Trzcianka 3:33 TEAM nie bieg 10km A
78 Małgorzata Szczudlik Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno nie NW 5km A
79 Krzysztof Szczepankiewicz Murowana Goślina nie bieg 5km A
80 Tomasz Szczepaniak Wągrowiec 1976 nie bieg 5km A
81 Paweł Szamlewski Ślesin nie bieg 5km A
82 Leszek Śwital Margonin 1974 nie bieg 10km A
83 Robert Światły Chodzieź LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
84 Paweł Świątkowski Trzemeszno nie bieg 10km A
85 Marzena Surdyk Wągrowiec nie bieg 5km A
86 Aneta Superczyńska Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie bieg 10km A
87 Wiktoria Sufryt Wapno Rosomak tak bieg 5km A
88 Norbert Sufryt Wapno tak bieg 10km A
89 Tomasz Sudyka Gołańcz nie bieg 5km A
90 Oktawiusz Sudoł Wągrowiec 1985 nie bieg 5km A
91 Joanna Suchecka-Bembnista Janowiec Wlkp. nie bieg 5km A
92 Ewa Sturma Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 10km A
93 Aleksandra Strzępka Chodzież nie bieg 10km A
94 Grzegorz Strzępka Chodzież nie bieg 5km A
95 Danuta Strychalska-rysz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
96 Mariisz Stępień Damasławek nie bieg 5km A
97 Lidia Stempniak-Lechowicz Szamocin nie bieg 5km A
98 Krzysztof Stempniak Inowrocław nie bieg 10km A
99 Ewa Stempniak Szamocin nie bieg 5km A
100 Anna Stempniak Inowrocław nie NW 5km A