Lista startowa - III Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 488
Lp Imię Nazwisko Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Agnieszka Szynkiewicz Aleksandrów Kuj. Polkrys Team nie bieg 10km A
2 Mateusz Miernik Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie bieg 5km A
3 Andrzej Olszewski Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie bieg 5km A
4 Tomasz Wróblewski Aleksandrów Kujawski nie bieg 10km A
5 Małgorzata Wróblewska Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
6 Anna Przybylska Aleksandrów Kujawski nie bieg 5km A
7 NORBERT KOZŁOWSKI aleksandrów kujawski Polkrys Team nie bieg 10km B
8 Jarosław Kruczkowski Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
9 Katarzyna Jakubiec Aleksandrów Kujawski nie bieg 10km A
10 Arkadiusz Fuminkowski Aleksandrów Kujawski Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski nie bieg 5km A
11 Tomasz Jakubiec Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
12 Iwona Bojko Barcin KS Sokół nie NW 5km A
13 Mateusz Gawroński Barcin nie bieg 5km A
14 Bożena Gawrońska Barcin nie bieg 5km A
15 Waldemar Nowak Białe Błota TriAmator nie bieg 5km A
16 Urszula Nowak Białe Błota TriAmator nie NW 5km A
17 Dariusz Urbanowicz Białe Błota nie NW 5km A
18 ELŻBIETA GIEDA BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO nie bieg 10km A
19 Katarzyna Pietek Bolechowo nie bieg 5km A
20 Adam Kucharski Budzyń nie bieg 10km B
21 Paweł Hermaszczuk BUDZYŃ nie bieg 5km A
22 Michał Musiał Bydgoszcz nie bieg 10km A
23 Tomasz Polaczyk Bydgoszcz nie bieg 10km A
24 Stefan Giolda Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie NW 5km A
25 Paweł Giolda Bydgoszcz nie bieg 10km A
26 Maciej Gumienny Bydgoszcz nie bieg 10km A
27 Dorota Zielińska Bydgoszcz nie NW 5km A
28 Paweł Piekarski Bydgoszcz 1990 nie bieg 10km A
29 Urszula Cyzio Bydgoszcz nie NW 5km A
30 Agnieszka Szopińska Bydgoszcz Strzelecka 3 nie bieg 10km A
31 Piotr Kowalski Bydgoszcz nie bieg 10km A
32 Tomasz Repczyński Bydgoszcz 1990 nie bieg 10km A
33 Robert Płaczkiewicz Bydgoszcz SOL3|SquadRUN nie bieg 10km A
34 Janina Smaruj - Sadowska Bydgoszcz nie NW 5km A
35 Arleta Serwińska-Lathwell Bydgoszcz nie bieg 5km A
36 Wayne Lathwell Bydgoszcz nie bieg 10km A
37 Patryk Kłopotek Bydgoszcz WRB / UMB nie bieg 10km A
38 Przemysław Arach Bydgoszcz 1983 nie bieg 5km A
39 Robert Krzyżanowski Bydgoszcz RUN PASJA nie bieg 10km A
40 Julian Kubarski Bydgoszcz TKKFKolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
41 Daria Arach Bydgoszcz nie bieg 5km A
42 Krzysztof Kudła Bydgoszcz Niezrzeszony nie bieg 10km A
43 Karol Fułat Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
44 Sylwia Romańczyk Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km B
45 Paweł Witkowski CHODZIEŻ PCH_RUN nie bieg 5km A
46 Marek Kasprzycki Chodzież PCH RUN nie bieg 10km A
47 Natalia Kukla Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
48 Irek Rewers Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
49 Adrian Popiołek Chodzież nie bieg 5km A
50 Daniel Fórman Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ nie bieg 5km A
51 Robert Światły Chodzieź LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
52 Aleksandra Strzępka Chodzież nie bieg 10km A
53 Artur Kocimski Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
54 ANNA CICHA CHODZIEŻ PCH RUN nie bieg 10km B
55 Kamil Woźniak Chodzież PSP PIŁA nie bieg 10km A
56 Grzegorz Strzępka Chodzież nie bieg 5km A
57 Natalia Kledzik Chodzież 1988 nie bieg 10km A
58 Magdalena Behrendt Chodzież PCH_ RUN nie bieg 10km A
59 Marek Śliwiński Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
60 Anita Jankowska Chodzież nie bieg 5km A
61 Piotr Behrendt Chodzież PCH nie bieg 10km A
62 Jakub Staniewski Chodzież nie bieg 10km A
63 Aneta Superczyńska Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie bieg 10km A
64 Dominik Grabowski Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
65 Danuta Czarnecka Chodzież PCH_ RUN nie bieg 10km A
66 Sylwia Grabowska Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
67 Marek Grams Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
68 Maciej Migdalczyk Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 10km A
69 Klaudia Wilk Czaplinek Rundorfina nie bieg 5km A
70 Michał Jajuga Czempiń DirtySparrows nie bieg 10km A
71 Radosław Wochal Czeszewo nie bieg 10km A
72 Dorota Francikowska Dąbki MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM nie bieg 10km A
73 Mateusz Janicki Dąbrowa nie NW 5km A
74 Anna Janicka Dąbrowa nie NW 5km A
75 Radek Lewandowski Damasławek Biegający Wagrowiec nie bieg 10km A
76 Hubert Bilski Damasławek Urban Exploration PL nie bieg 10km B
77 Mariisz Stępień Damasławek nie bieg 5km A
78 Karolina Zygmunt-Budzicka Damasławek nie bieg 10km A
79 Krzysztof Kamiński Damasławek nie bieg 5km A
80 Jacek Haja Damasławek http://szachyibiegi.blogspot.com nie bieg 10km A
81 Jakub Haja Damasławek http://szachyibiegi.blogspot.com nie bieg 10km A
82 Mateusz Framski Dębogóra Consdata nie bieg 5km A
83 Monika Framska Dębogóra Consdata nie bieg 5km A
84 Tomasz Framski Dębogóra Consdata nie bieg 10km A
85 Monika Framska Dębogóra Consdata nie bieg 5km A
86 Marek Kaleta Dominowo 1960 nie NW 5km A
87 ADAM MUSIAŁ DRAWSKO ? nie bieg 10km A
88 Beata Zaborowska Drzycim biegam bo lubię nie bieg 5km A
89 Mariusz Węsiora Drzycim biegam bo chcę nie bieg 10km A
90 Robert Kruszyna Dziemionna nie bieg 10km A
91 Renata Kruszyna Dziemionna nie bieg 10km A
92 Krystyna Maćkowiak Długa Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie bieg 5km A
93 Antoni Sikora Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992 nie bieg 10km A
94 Joanna Zwolenkiewicz Gasawa KKS Sokół Gąsawa nie NW 5km A
95 Kalina Sikorska Gałowo nie bieg 5km A
96 Marek Wojciechowski Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO nie NW 5km A
97 Janusz Występski Gniezno # DRUŻYNA SZPIKU nie bieg 10km A
98 Izabela Bąkowska Gniezno Sporting Gniezno / II LO Gniezno nie bieg 5km A
99 Ewa Bubacz Gniezno nie NW 5km B
100 Janusz Bubacz Gniezno nie NW 5km A