Lista startowa - VI Bieg Trzech Króli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 586
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Arkadiusz Fuminkowski 1975 Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
2 Lucjan Marek 1982 Barcin nie bieg 5km A
3 Tomasz Kuster 1983 Białośliwie nie bieg 10km A
4 Dawid Stachowiak 1990 Białośliwie nie bieg 10km A
5 Przemysław Malicki 1975 Biskupice nie bieg 10km A
6 Tomasz Piekarzewicz 1969 Bobolice Bobolice nie bieg 10km A
7 Janusz Paszkowski 195619561956 Brodnica nie bieg 10km A
8 Wioletta Bekier 1963 Brodnica nie NW 5km A
9 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie bieg 10km A
10 Ewelina Nowak 1987 Brzoza FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
11 Pawel Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
12 Krzysztof Kutka 1974 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
13 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km D
14 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km B
15 Katarzyna Rewers 1978 Budzyń nie bieg 5km A
16 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
17 Mateusz Poliwodziński 2007 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
18 Mariusz Kosek 1972 Bydgoszcz RCI nie bieg 10km B
19 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
20 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
21 Adrian Krawczak 1996 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
22 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
23 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
24 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
25 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
26 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA nie bieg 10km A
27 Radosław Szyszka 1982 Bydgoszcz nie bieg 10km A
28 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz Trispace/Trek D nie bieg 5km A
29 Leszek Moczyński 1951 Bydgoszcz Bydgoszcz Biega nie bieg 10km A
30 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
31 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
32 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
33 Kacper Kędzierski 1999 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
34 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz nie bieg 5km A
35 Krzysztof Kwasigroch 1965 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
36 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
37 Paulina Zygiel 1995 Bydgoszcz nie bieg 5km A
38 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz nie bieg 10km A
39 Zbigniew Cierżnicki 1963 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
40 JANUSZ LENC 1953 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
41 Marcin Zygiel 1987 Bydgoszcz nie bieg 5km A
42 DAWID BĄKOWSKI 1982 BYDGOSZCZ nie bieg 10km A
43 Jagoda Kornacka 1984 Bydgoszcz nie NW 5km A
44 ANDZREJ BRATEK 195919591959 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
45 Michał Poliwodziński 1979 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
46 Adam Zabrocki 1977 Bydgoszcz SHUGO nie bieg 10km B
47 Dorota Małkińska-Bięga 1988 Bydgoszcz nie bieg 10km A
48 Adam Kruszyna 1966 Bydgoszcz nie bieg 5km A
49 Jacek Kowalski 1977 Bydgoszcz nie bieg 5km A
50 MACIEJ WALCZAK 1973 Bydgoszcz nie bieg 5km A
51 Agnieszka Poliwodzińska 1980 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
52 Karol Malec 1976 Bydgoszcz nie bieg 10km A
53 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz nie bieg 10km B
54 Grażyna Gromowska 1964 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
55 Karol Fułat 1966 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
56 Barbara Zielińska 1980 Chełmża SHUGO nie bieg 10km B
57 Kamil Pietras 2005 Chodzież nie bieg 5km A
58 Michał Frankowski 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
59 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
60 Darek Żyśko 1980 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
61 Paulina Frankowska 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
62 Maurycy Padyasek 2005 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
63 Michał Najderek 1984 Chodzież nie bieg 5km A
64 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN/ FURIA_TEAM nie bieg 5km A
65 Mirosław Kryk 1986 Chodziez AKTYWNY MARGONIN nie bieg 5km A
66 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
67 Marta Nowak 1987 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
68 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
69 Łukasz Dobrychłop 1987 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km D
70 Łukasz Martenka 1987 Chodzież nie bieg 10km B
71 Mariusz Szewczak 1973 Chodzież PCH-RUN nie bieg 5km A
72 Dominika Płudowska 1991 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
73 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
74 Ewa Kątowska 1970 Chodzież WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
75 Aleksandra Bączkowska 1979 Chodzież nie bieg 5km A
76 Sylwia Grabowska 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
77 Bartosz Płudowski 1984 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
78 Sławomir Bednarz 1985 Chodzież nie bieg 10km A
79 Ania Nowak 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
80 Robert Światły 1967 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
81 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCHRUN nie bieg 5km A
82 Dominik Grabowski 1978 Chodzież PCH_RUN / CHTR nie bieg 10km A
83 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
84 Marcin Nowak 1978 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
85 Agnieszka Wiśniewska 1980 Chodzież Kijomaniacy Chodzież nie NW 5km A
86 Robert Radomski 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km B
87 Angelika Wyka 1986 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
88 Irek Rewers 1975 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
89 Magdalena Behrendt 1977 Chodziez PCH_RUN nie bieg 10km A
90 Błażej Wyka 1986 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
91 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
92 Marek Kasprzycki 1976 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
93 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież nie bieg 5km A
94 Wiesława Pisarek 1973 Chodzież Kijomaniacy nie NW 5km A
95 Artur Kocimski 1971 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
96 Olga Strzępka 2007 Chodzież nie bieg 5km A
97 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
98 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
99 Marek Promiński 1977 Chodzież Polska nie bieg 5km D
100 Benjamin Bednarz 1997 Chodzoeż nie bieg 5km A