Lista startowa - III Bieg Trzech Króli

Lp Imię Nazwisko Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapnosortuj malejąco Dystans Pakiet
1 Michał Leśniak Poznań www.NRGBOX.pl nie bieg 5km A
2 Tomasz Adamowski Wągrowiec nie bieg 5km B
3 Maciej Knast Poznań WYBITE JEDYNKI nie bieg 5km A
4 Agata Pol Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
5 Katarzyna Borowczyk Skoki Hart Skoki nie bieg 10km A
6 Emilia Pałka Kamionki SERIKON TEAM nie NW 5km B
7 Paweł Stefaniak Studzieniec PCH_RUN nie bieg 5km A
8 Sebastian Mielcarek Skoki nie bieg 10km A
9 Jakub Haja Damasławek http://szachyibiegi.blogspot.com nie bieg 10km A
10 Natalia Kukla Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
11 Alicja Kaniewska Kcynia Summer Island nie NW 5km A
12 Grzegorz Siedlecki Margonin WATAHA nie bieg 10km A
13 Wojciech Kubiak Żnin KS SOKÓL Gąsawa nie NW 5km A
14 Robert Czaja Gniezno Kancelaria Doradztwa Prawnego czaja-sikorski.pl nie bieg 5km A
15 Małgorzata Tąpolska Poznań nie bieg 10km A
16 Mateusz Framski Dębogóra Consdata nie bieg 5km A
17 Danuta Mazur Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 10km A
18 Artur Grzywaczyk Suchy Las #BBKTS / parkrun Poznań nie bieg 10km B
19 Magdalena Rybak Kcynia Team Run Kcynia nie bieg 5km A
20 KINGA Kubiatowicz Skoki Hart Skoki nie bieg 5km A
21 Anna Kuźma Wągrowiec nie NW 5km B
22 Justyna Buczkowska Swarzędz nie NW 5km B
23 Sylwia Romańczyk Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km B
24 Paweł Witkowski CHODZIEŻ PCH_RUN nie bieg 5km A
25 Mariusz Wojtkowiak Mieścisko Mexyk Runn Team nie bieg 10km A
26 Marek Kasprzycki Chodzież PCH RUN nie bieg 10km A
27 Daniel Fórman Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ nie bieg 5km A
28 Klaudia Wilk Czaplinek Rundorfina nie bieg 5km A
29 Weronika Siedlecka Margonin WATAHA nie bieg 10km A
30 Arek Sobczak Gołańcz nie bieg 10km A
31 Martin Poznański Gołańcz Team Run Golancz nie bieg 10km A
32 ELŻBIETA GIEDA BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO nie bieg 5km A
33 Aniela Zapiec Wysoka nie bieg 10km B
34 Waldemar Rojtek Wągrowiec 1970 nie bieg 10km A
35 Małgorzata Kozakowska Rogowo Klub Sportowy Sokół Gąsawa nie NW 5km A
36 Krzysztof Ratajczak Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie bieg 5km A
37 Ilona Koralewska Gołańcz nie bieg 10km A
38 Ariadna Nowicka Wągrowiec nie bieg 5km A
39 Adrian Popiołek Chodzież nie bieg 5km A
40 Robert Torz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
41 Agnieszka Grzechowiak Żnin Pałuki Ranning Team nie bieg 10km A
42 Mateusz Paliga Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
43 Gosia Kaczmarek Luboń Lucky LUZers nie bieg 5km A
44 Artur Kubasik Wągrowiec nie bieg 10km A
45 Robert Światły Chodzieź LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
46 Maciej Grzechowiak Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
47 Monika Szmania Margonin WATAHA nie bieg 10km A
48 Jakub Kubiak Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA nie NW 5km A
49 Izabela Grzempka Kostrzyn 1972 nie bieg 5km A
50 Jerzy Buczkowski Żnin KS SOKÓL Gąsawa nie NW 5km A
51 Andrzej Dudek Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony nie bieg 10km A
52 Mariola Szydełko Kcynia Summer Island nie NW 5km A
53 Grzegorz Mączyński Margonin nie bieg 10km A
54 Agnieszka Kordubska Gołańcz Team Run Golancz nie bieg 5km A
55 Halina Dubiał Leszno Babcie Biegają nie bieg 10km A
56 Małgorzata Łuczkowiak Wągrowiec nie bieg 5km A
57 Paula Łęga Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
58 Tomasz Grzechowiak Żnin Pałuki Runnig Team nie bieg 10km A
59 Antoni Paliga Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
60 Mateusz Kaczmarek Luboń Lucky LUZers nie bieg 5km A
61 Hubert Bilski Damasławek Urban Exploration PL nie bieg 10km B
62 Karolina Banach Wągrowiec Mamy - Biegamy nie bieg 10km A
63 Artur Kolmer Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
64 Sławomir Szmania Margonin WATAHA nie bieg 10km A
65 Karol Stawniak Żnin kghm metraco polkowice nie bieg 10km A
66 Marek Kaleta Dominowo 1960 nie NW 5km A
67 Magdalena Przesławska Wągrowiec Progressio - wybite jedynki nie bieg 10km A
68 Bartłomiej Maciejewski Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie bieg 10km A
69 Bogusława Dudek Ostrów Wielkopolski niezrzeszona nie NW 5km B
70 Iwona Bojko Barcin KS Sokół nie NW 5km A
71 Agnieszka Biegała Inowrocław BBL Inowrocław nie bieg 5km A
72 Paweł Staszczak Kiszkowo nie bieg 10km A
73 Michał Brzeziński Gołańcz 1985 nie bieg 10km A
74 Sylwia Seifert Poznań SERIKON TEAM nie NW 5km B
75 Danuta Strychalska-rysz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
76 Mieczysław Ziółkowski Janikowo Decathlon Team Inowrocław nie bieg 10km A
77 Oliwia Domeracka Tuchola Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
78 Edyta Kluj Wągrowiec nie bieg 10km A
79 Karolina Zygmunt-Budzicka Damasławek nie bieg 10km A
80 Izabela Wochna Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
81 Katarzyna Banaszkiewicz KACZORY nie bieg 10km A
82 Beata Sajewska Wągrowiec nie bieg 5km A
83 Krystyna Maćkowiak Długa Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie bieg 5km A
84 Bartosz Puweł Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
85 Mateusz Gawroński Barcin nie bieg 5km A
86 Milena Łukaszewska Gołańcz nie bieg 10km B
87 Radosław Wochal Czeszewo nie bieg 10km A
88 Magdalena Behrendt Chodzież PCH_ RUN nie bieg 10km A
89 Grzegorz Pałka Tulce SERIKON TEAM nie NW 5km B
90 Jarosław Borkowski Wągrowiec WATAHA nie bieg 10km A
91 Katarzyna Szulc Wągrowiec Runcoholics - Szalone One nie bieg 5km A
92 Damian Janke Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
93 Ewa Bubacz Gniezno nie NW 5km B
94 Martyna Martyńska Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 10km A
95 Krzysztof Kamiński Damasławek nie bieg 5km A
96 Łukasz Nowak Kcynia nie bieg 5km B
97 Adam Kucharski Budzyń nie bieg 10km B
98 Izabela Kubiak Imielno MUAY RUNNING TEAM nie bieg 10km A
99 Tomasz Szczepaniak Wągrowiec 1976 nie bieg 5km A
100 Sławomir Stachowiak Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A