Lista startowa - III Bieg Trzech Króli

Łącznie zapisanych: 488
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Adam Chudzicki Luboń Ronin Running nie bieg 10km A
2 Adam Kucharski Budzyń nie bieg 10km B
3 ADAM MUSIAŁ DRAWSKO ? nie bieg 10km A
4 Adam Brzykcy Żnin nie bieg 10km A
5 Adam Mantaj Milcz nie bieg 5km A
6 Adam Widziński Poznań BiegamyRazem nie bieg 10km A
7 Adrian Popiołek Chodzież nie bieg 5km A
8 Agata Jaworska Płock nie bieg 5km A
9 Agata Abram Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 5km A
10 Agata Pol Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
11 Agnieszka Mechelewska Złotów nie bieg 5km A
12 Agnieszka Gałowska WĄGROWIEC nie bieg 10km A
13 Agnieszka Grzechowiak Żnin Pałuki Ranning Team nie bieg 10km A
14 Agnieszka Kordubska Gołańcz Team Run Golancz nie bieg 5km A
15 Agnieszka Kędzierska Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno nie NW 5km A
16 Agnieszka Biegała Inowrocław BBL Inowrocław nie bieg 5km A
17 Agnieszka Szopińska Bydgoszcz Strzelecka 3 nie bieg 10km A
18 Agnieszka Dziewiatowska Złotów nie bieg 10km A
19 Agnieszka Borowiak Kcynia Team Run Kcynia nie bieg 5km A
20 Agnieszka Szynkiewicz Aleksandrów Kuj. Polkrys Team nie bieg 10km A
21 Agnieszka Borkowska Kopaszyn WATAHA nie bieg 10km A
22 Agnieszka Mantaj Wągrowiec Dąbrowski Team nie bieg 10km A
23 Agnieszka Adamczyk Nakło nad Notecią nie bieg 5km A
24 Agnieszka Borakiewicz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
25 Agnieszka Janasiak Poznań agarun.pl nie bieg 10km A
26 Agnieszka Grochowska Piła nie bieg 10km A
27 Aleksandra Strzępka Chodzież nie bieg 10km A
28 Aleksandra Walich Łekno nie bieg 5km A
29 Aleksandra Wiśniewska Mrocza nie bieg 10km B
30 Alicja Sadowska Poznań nie bieg 5km A
31 Alicja Kaniewska Kcynia Summer Island nie NW 5km A
32 Alina Barczak Złotów nie bieg 5km A
33 Andrzej Baczyński Wapno tak bieg 5km A
34 ANDRZEJ PIJANOWSKI GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
35 Andrzej Baczyński Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie bieg 10km A
36 Andrzej Olszewski Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie bieg 5km A
37 Andrzej Wojciechowski Poznań nie bieg 10km A
38 Andrzej Dudek Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony nie bieg 10km A
39 Andrzej Jessa Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie bieg 10km A
40 Andrzej Napierała Gostyń MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM nie bieg 10km A
41 Andrzej Bielecki Trzcianka 3:33 TEAM nie bieg 10km A
42 ANDRZEJ GAJKOWSKI WIEWIERZ 1973 nie bieg 5km A
43 Andrzej Borakiewicz Gołańcz Szybki Lopez ;) nie bieg 5km A
44 Aneta Superczyńska Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ nie bieg 10km A
45 Aneta Mądra KŁECKO nie bieg 10km A
46 Ania Jakubiak Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
47 Aniela Zapiec Wysoka nie bieg 10km B
48 Anita Jankowska Chodzież nie bieg 5km A
49 Anna Kuźma Wągrowiec nie NW 5km B
50 Anna Początek Piła niezrzeszona nie bieg 5km A
51 Anna Marcinkowska Grębocin VIVA-Toruń nie bieg 5km A
52 ANNA MICHALAK PIŁA nie bieg 5km A
53 ANNA CICHA CHODZIEŻ PCH RUN nie bieg 10km B
54 Anna Janicka Dąbrowa nie NW 5km A
55 Anna Miłaszewska Oborniki BiegamyRazem nie bieg 10km A
56 Anna Zmudzińska Kcynia Team Run Kcynia nie bieg 5km A
57 Anna Przybylska Aleksandrów Kujawski nie bieg 5km A
58 ANNA ZARACKA Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie NW 5km A
59 Anna Łaskarzewska Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 5km A
60 Anna Martyńska Wągrowiec nie bieg 5km A
61 Anna Kaźmierczak Margonin WATAHA nie bieg 5km A
62 Anna Cerańska Poznań Night Runners Poznań nie bieg 5km A
63 Anna Stempniak Inowrocław nie NW 5km A
64 Anna Wójtych Gołańcz nie NW 5km A
65 Anna Niedbalska Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
66 Anna Kubiak Żnin KS SOKÓL Gąsawa nie NW 5km A
67 Anna Kuich złotów Lill-Sport nie bieg 5km A
68 Anna Maria Rozmarynowicz Unisław Wolność nie bieg 5km B
69 Antoni Paliga Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
70 Antoni Sikora Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992 nie bieg 10km A
71 Arek Sobczak Gołańcz nie bieg 10km A
72 Ariadna Nowicka Wągrowiec nie bieg 5km A
73 Ariel Imiołek Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
74 Arkadiusz Stawecki Rożno parcele Polkrys Team nie bieg 10km A
75 Arkadiusz Kędzierski Trzemeszno nie bieg 10km A
76 Arkadiusz Grzechowiak Żnin nie bieg 5km A
77 Arkadiusz Borakiewicz Gołańcz Team Run Golancz nie bieg 10km A
78 Arkadiusz Fuminkowski Aleksandrów Kujawski Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski nie bieg 5km A
79 Arleta Pawłowska Wągrowiec nie NW 5km A
80 Arleta Serwińska-Lathwell Bydgoszcz nie bieg 5km A
81 Artur Grzywaczyk Suchy Las #BBKTS / parkrun Poznań nie bieg 10km B
82 Artur Kubasik Wągrowiec nie bieg 10km A
83 Artur Kolmer Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
84 Artur Kocimski Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
85 Artur Kłos Piła nie bieg 10km A
86 Asia Pędzińska Wągrowiec nie bieg 5km A
87 Bartek Piskorski Poznań nie bieg 10km B
88 Bartek Baczyński Wapno WJS Rosomak tak bieg 10km B
89 Bartosz Puweł Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
90 Bartosz Piotrowski Wągrowiec nie bieg 10km A
91 Bartosz Harmaciński Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie NW 5km A
92 Bartosz Przybylski Poznań nie bieg 5km A
93 Bartosz Miłaszewski Oborniki BiegamyRazem nie bieg 5km A
94 Bartłomiej Frydrych Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie bieg 10km A
95 Bartłomiej Maciejewski Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie bieg 10km A
96 Beata Sajewska Wągrowiec nie bieg 5km A
97 Beata Krychowska Wągrowiec nie bieg 5km A
98 Beata Płażalska Skoki nie bieg 5km A
99 Beata Zaborowska Drzycim biegam bo lubię nie bieg 5km A
100 BEATA ROZMARYNOWSKA Janowiec Wielkopolski Summer Island nie NW 5km A