Lista startowa - VI Bieg Trzech Króli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 586
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Katarzyna Kamińska 1983 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km A
2 Paulina Zygiel 1995 Bydgoszcz nie bieg 5km A
3 Marcin Kotowski 1979 Wągrowiec nie bieg 5km A
4 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
5 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
6 Anna Kaźmierczak 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
7 Aneta Ptak 1979 Wałcz TEAM TERMINATORun nie bieg 5km A
8 Julia Dalke 2003 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
9 Joanna Hereć 1976 Margonin WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
10 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia Biegacze Kcynia Taem nie bieg 5km A
11 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
12 Jacek Melon 1976 Jastrowie biegam nie bieg 5km A
13 Łukasz Harzyński Wapno tak bieg 5km A
14 Julita Klawikowska 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
15 Beata Wiśniewska 1975 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
16 Anna Liczbińska 1987 Poznań nie bieg 5km A
17 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno nie bieg 5km A
18 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec nie bieg 5km A
19 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
20 marek michalski 1974 Sypniewo Elbrus Team nie NW 5km A
21 Tomasz Hęś 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno nie bieg 5km A
22 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa nie bieg 5km A
23 Maria Borakiewicz 1958 Gołancz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie NW 5km A
24 Sylwia Kolińska 1977 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
25 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km B
26 Andrzej Walewski 1988 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km B
27 Emil Świtek 1988 Kołuda Wielka nie bieg 5km D
28 Ivan Moskaliuk 1991 Wapno Biegający Górnik Wapno nie bieg 5km D
29 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn nie bieg 5km A
30 Karol Król 1977 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
31 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
32 Dawid Żyto 1993 Szubin Biegacze Kcynia Team nie bieg 5km A
33 Teresa Szumann 1967 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
34 Sabina Olejniczak 1978 Gołańcz nie NW 5km A
35 Piotr Wysocki 1989 Kłecko nie NW 5km A
36 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz Life Balance Place nie NW 5km A
37 Mariusz Balcerek 1986 Poznań nie bieg 5km A
38 Magdalena Leśniewska 1973 Kcynia nie NW 5km A
39 Adrian Krawczak 1996 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
40 JACEK MAŁKIEWICZ 1961 SOLEC KUJAWSKI nie NW 5km A
41 Izabela Wochna 1984 Kłecko Lechita Biega Kłecko nie bieg 5km A
42 Dominik Kuryś 2009 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km A
43 Marek Dziarski 1977 Moraczewo Dziarski TEAM nie bieg 5km A
44 Krzysztof Kutka 1974 Budzyń Budzyńskie Dziki nie bieg 5km A
45 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie NW 5km A
46 Łukasz Kruk 1982 Skoki Czyj był to pomysł? nie bieg 5km A
47 Łukasz Wajchert 1986 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
48 Marcin Zygiel 1987 Bydgoszcz nie bieg 5km A
49 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team nie bieg 5km A
50 Michał Jahnz 1975 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec nie bieg 5km A
51 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
52 Andrzej Grobelny 1979 Piła Team TERMINATORun nie bieg 5km A
53 Radosław Dalke 1987 Wągrowiec Wataha MKW team nie bieg 5km A
54 Paulina Grewling 1983 Wapno tak NW 5km A
55 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km A
56 Marcin Bednarek 1985 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
57 Dawid Klawikowski 1984 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 5km A
58 Elżbieta Piontek 1957 Bydgoszcz nie bieg 5km A
59 Basia Sularz 1987 Gołańcz nie NW 5km A
60 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie nie NW 5km A
61 Jan Piduch 1949 Poznań Przybylak Team nie NW 5km A
62 Mateusz Uciński 2009 Warszawa Biegający Górnik Wapno nie bieg 5km A
63 Grzegorz Szczepaniak 1995 wągrowiec nie bieg 5km A
64 Natalia Naliwajska 1985 Żnin nie bieg 5km A
65 Małgorzata Lisewska 1977 Nakło nad Notecią Skra Paterek nie bieg 5km A
66 Mikołaj Babst 1973 Luboń nie bieg 5km B
67 Samanta Szprejda 2007 Wapno Biegający Górnik Wapno tak bieg 5km C
68 Rafał Piechnik 1968 Inowrocław LKS Kolorowi Krusza Zamkowa nie bieg 5km D
69 Marek Promiński 1977 Chodzież Polska nie bieg 5km D
70 Leszek Piechowiak 1980 Golancz nie bieg 5km A
71 Iwona Fudala 1975 Oleśnica WŁÓCZYKIJE nie NW 5km A
72 Paweł Bieszke 1963 Wojcieszyce Niezrzeszony nie NW 5km A
73 Marika Wójcik 1992 INOWROCŁAW Solankowi biegacze nie NW 5km A
74 Robert Żyto 1970 Kcynia # Biegacze Kcynia Taem nie bieg 5km A
75 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec nie bieg 5km A
76 Katarzyna Baczyńska 2000 Damaslawek Biegający Górnik Wapno nie bieg 5km A
77 Renata Sobkowiak 1985 Kostrzyn nie bieg 5km A
78 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin nie NW 5km A
79 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna nie bieg 5km A
80 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A nie bieg 5km A
81 Piotr Polański 1964 Kcynia nie NW 5km A
82 Dominika Mikołajewska 1995 Szubin FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
83 Bożena Cieślik 1961 Gołańcz nie NW 5km A
84 Kacper Kędzierski 1999 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON nie bieg 5km A
85 Karolina Strychalska 1991 Wapno tak NW 5km A
86 Anna Kuźma 1990 Poznań nie bieg 5km A
87 Stanisław Dziarski 2009 Moraczewo Dziarski TEAM nie bieg 5km A
88 Angelika Wyka 1986 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
89 Damian Łukawski 1994 Inowrocław Solankowi biegacze nie NW 5km A
90 Jagoda Kornacka 1984 Bydgoszcz nie NW 5km A
91 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
92 Marek Grams 1975 Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
93 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 5km A
94 Maciej Kannenberg 1994 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 5km A
95 Sylwia Stefańska 1982 Poznań nie NW 5km A
96 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań parkrun Las Dębiński nie bieg 5km A
97 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
98 Krzysztof Wiśniewski 1977 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 5km A
99 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team nie bieg 5km A
100 Renata Wierzchosławska 1967 Wolwark 16P nie bieg 5km A