Lista startowa - III Bieg Trzech Króli

Lp Imię Nazwisko Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Ewa Bubacz Gniezno nie NW 5km B
2 Ewelina Łasut Wapno tak bieg 5km B
3 Krzysztof Kamiński Damasławek nie bieg 5km A
4 Adam Kucharski Budzyń nie bieg 10km B
5 Tomasz Adamowski Wągrowiec nie bieg 5km B
6 Łukasz Nowak Kcynia nie bieg 5km B
7 Janusz Bubacz Gniezno nie NW 5km A
8 Sylwia Wiertel Wapno tak bieg 5km B
9 Karolina Kaczmarek Wągrowiec nie bieg 5km A
10 Justyna Buczkowska Swarzędz nie NW 5km B
11 Ewa Wiśniewska Mrocza nie bieg 10km B
12 Anna Kuźma Wągrowiec nie NW 5km B
13 Jarosław Chruścicki Murowana Goślina nie bieg 10km A
14 Karolina Paszkiet Wagrowiec nie bieg 5km A
15 Daria Mielcarek Skoki nie bieg 10km A
16 Robert Przybylski Poznań nie bieg 5km A
17 Beata Sajewska Wągrowiec nie bieg 5km A
18 Ariadna Nowicka Wągrowiec nie bieg 5km A
19 Aleksandra Wiśniewska Mrocza nie bieg 10km B
20 Magdalena Pawłowska Stołężyn tak bieg 5km A
21 Ilona Koralewska Gołańcz nie bieg 10km A
22 Adrian Popiołek Chodzież nie bieg 5km A
23 Edyta Inda Kłecko nie bieg 10km A
24 Mateusz Gawroński Barcin nie bieg 5km A
25 Artur Kłos Piła nie bieg 10km A
26 Katarzyna Banaszkiewicz KACZORY nie bieg 10km A
27 Grzegorz Mączyński Margonin nie bieg 10km A
28 Sebastian Mielcarek Skoki nie bieg 10km A
29 Bartosz Przybylski Poznań nie bieg 5km A
30 Malwina Dera Wapno tak bieg 5km B
31 Małgorzata Łuczkowiak Wągrowiec nie bieg 5km A
32 Aneta Mądra KŁECKO nie bieg 10km A
33 Bożena Gawrońska Barcin nie bieg 5km A
34 Paweł Staszczak Kiszkowo nie bieg 10km A
35 Paweł Bieszke Wojcieszyce nie NW 5km A
36 Natalia Sonnenberg Rakownia nie bieg 5km B
37 Robert Kruszyna Dziemionna nie bieg 10km A
38 Milena Łukaszewska Gołańcz nie bieg 10km B
39 Radosław Wochal Czeszewo nie bieg 10km A
40 Artur Kubasik Wągrowiec nie bieg 10km A
41 Jacek Małkiewicz Solec Kujawski nie NW 5km A
42 Krzysztof Szczepankiewicz Murowana Goślina nie bieg 5km A
43 Renata Kruszyna Dziemionna nie bieg 10km A
44 Dawid Molak Poznań nie bieg 10km A
45 Małgorzata Tąpolska Poznań nie bieg 10km A
46 Beata Płażalska Skoki nie bieg 5km A
47 Maciej Lewandowski Kcynia nie bieg 10km A
48 Norbert Sufryt Wapno tak bieg 10km A
49 Patrycja Wolska Gołancz nie bieg 10km A
50 Marcin Wagner Stołężyn tak bieg 10km B
51 Karolina Zygmunt-Budzicka Damasławek nie bieg 10km A
52 Marzena Grzegorczyk Ostrów Wielkopolski nie NW 5km B
53 Halina Cwajna Wapno tak bieg 10km A
54 Arek Sobczak Gołańcz nie bieg 10km A
55 Maciej Lewandowski Kcynia nie bieg 10km A
56 Edyta Kluj Wągrowiec nie bieg 10km A
57 Aniela Zapiec Wysoka nie bieg 10km B
58 Edyta Newska Gołańcz nie NW 5km B
59 Łukasz Rogalski Poznan tak bieg 5km A
60 Jakub Kubiak Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA nie NW 5km A
61 Anna Niedbalska Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
62 Małgorzata Kozakowska Rogowo Klub Sportowy Sokół Gąsawa nie NW 5km A
63 Przemek Klimasek Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 10km A
64 Michał Egler Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 10km A
65 KATARZYNA ROGALSKA POZNAŃ Maratończyk Poznań tak bieg 10km A
66 Sylwia Grabowska Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
67 Sylwia Romańczyk Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km B
68 Paweł Stefaniak Studzieniec PCH_RUN nie bieg 5km A
69 Paweł Witkowski CHODZIEŻ PCH_RUN nie bieg 5km A
70 Marek Śliwiński Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
71 Dominik Grabowski Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
72 Marek Grams Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
73 Katarzyna Borowczyk Skoki Hart Skoki nie bieg 10km A
74 KINGA Kubiatowicz Skoki Hart Skoki nie bieg 5km A
75 Krystyna Maćkowiak Długa Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie bieg 5km A
76 Martyna Martyńska Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 10km A
77 Tomasz Bartkowiak Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 5km A
78 Agata Abram Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 5km A
79 Malgorzata Mielniczek Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
80 Agata Pol Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
81 Daria Wojtkowiak-Szwedziak Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km B
82 Bartosz Puweł Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
83 Robert Torz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
84 Ania Jakubiak Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
85 Sławomir Stachowiak Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
86 Paula Łęga Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
87 Danuta Strychalska-rysz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
88 Przemysław Borakiewicz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
89 Piotr Pol Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
90 Daniel Berka Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
91 Agnieszka Borakiewicz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
92 Tomasz Jeska Łukowo Dirty Sparrows nie bieg 5km A
93 Andrzej Dudek Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony nie bieg 10km A
94 Joanna Mączyńska Poznań Kobiety Biegają nie bieg 10km A
95 Patryk Antosik Kcynia CSWLąd POZNAŃ nie bieg 10km A
96 Wioletta Iwaniak Ujście Ujście nie bieg 5km A
97 Dariusz Iwaniak Ujście Ujście nie bieg 5km A
98 Iwona Bojko Barcin KS Sokół nie NW 5km A
99 ELŻBIETA GIEDA BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO nie bieg 5km A
100 Agnieszka Borkowska Kopaszyn WATAHA nie bieg 10km A