Lista startowa - VI Bieg Trzech Króli

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 586
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystanssortuj malejąco Pakiet
1 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
2 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie bieg 10km A
3 Wojciech Pyszka 1996 Orchowo nie bieg 10km A
4 Grażyna Gromowska 1964 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
5 Jan Dębski 1952 Sucharzewo nie bieg 10km A
6 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie bieg 10km A
7 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk nie bieg 10km A
8 Marcin Stokowski 1996 Pobiedziska Dąbrowski Team nie bieg 10km A
9 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
10 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
11 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław nie bieg 10km A
12 Mariusz Kosek 1972 Bydgoszcz RCI nie bieg 10km B
13 Marta Sylwestruk 1985 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
14 Arkadiusz Fuminkowski 1975 Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie bieg 10km A
15 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław nie bieg 10km A
16 Karol Fułat 1966 Cekcyn TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
17 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów WLKP TEAM Majłowscy nie bieg 10km A
18 Piotr Michałowski 1989 Przechlewo nie bieg 10km C
19 Mateusz Głomb 1989 Wągrowiec nie bieg 10km A
20 Błażej Gregor 1986 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
21 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
22 Tomasz Zieliński 1979 Wapno tak bieg 10km A
23 Artur Gliwka 1980 Inowrocław Gliwek nie bieg 10km A
24 Darek Żyśko 1980 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
25 Marcin Eret 19781979 Złocieniec Ekipa zdrowego Złocieniec nie bieg 10km B
26 Witold Paszkiet 1954 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie bieg 10km A
27 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie bieg 10km A
28 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię nie bieg 10km A
29 Małgorzata Szumotalska 1985 Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
30 Wasyl Grabowski 1965 Wasylewo Fundacja Aktywne Trzemeszno nie bieg 10km A
31 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
32 Łukasz Garguliński 1992 Rogoźno nie bieg 10km A
33 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
34 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno nie bieg 10km A
35 Przemysław Wyrwa 1966 Człopa Team TERMINATORun nie bieg 10km A
36 Antoni Paliga 1967 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
37 Tomasz Jeska 1977 Łukowo nie bieg 10km A
38 Michał Isanski 1988 Luboń nie bieg 10km B
39 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
40 Annq Skołuda 1979 Pobiedziska GB Wielkopolscy Biegacze nie bieg 10km A
41 Monika Pinkowska 1985 Piła nie bieg 10km A
42 Magdalena Majchrzak 1986 Kcynia nie bieg 10km A
43 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie bieg 10km A
44 Jacek Świątek 1981 Rogoźno nie bieg 10km A
45 Radosław Szyszka 1982 Bydgoszcz nie bieg 10km A
46 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
47 JADWIGA Duda-Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły nie bieg 10km A
48 Anna Sak 1983 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
49 Teresa Książek 1960 Złocieniec nie bieg 10km A
50 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz MLKS ORZEŁ KCYNIA nie bieg 10km A
51 Michał Wylegała 1978 Rataje PCH_RUN nie bieg 10km A
52 Tomasz Grewling 1983 Owczegłowy nie bieg 10km A
53 Natalia Kokot 1991 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie bieg 10km A
54 Mateusz Paliga 1995 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
55 Joanna Baranowska 1978 Sępólno Kraj. Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km C
56 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec nie bieg 10km A
57 Ania Jakubiak 1984 gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km B
58 Anna Stachowicz 1981 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno nie bieg 10km A
59 Łukasz Dobrychłop 1987 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km D
60 Artur Pinkowski 1978 Piła 4Run Team Pila nie bieg 10km A
61 Leszek Moczyński 1951 Bydgoszcz Bydgoszcz Biega nie bieg 10km A
62 Michał Senger 1981 Gąsawa Pałuki Running Team nie bieg 10km A
63 Jarosław Mazerski 1985 Toruń nie bieg 10km A
64 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie bieg 10km A
65 Łukasz Nowak 1982 Kcynia TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
66 Dominika Płudowska 1991 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
67 Maciej Grzechowiak 1968 Klecko Lechita Biega nie bieg 10km A
68 Miłosz Bombicki 1982 Szubin nie bieg 10km A
69 Łukasz Martenka 1987 Chodzież nie bieg 10km B
70 Sara Staszak 1993 Rogoźno nie bieg 10km A
71 Krystyna Barton 1960 Przechlewo Przechlewo nie bieg 10km A
72 Elżbieta Lubowiecka 1985 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km C
73 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
74 BARTOSZ NOWICKI 1989 Wągrowiec Dziki Squad nie bieg 10km A
75 Marcin Wagner 1971 Stołężyn Biegający Górnik Wapno tak bieg 10km A
76 Ewelina Wysocka-Babst 1978 Wapno tak bieg 10km B
77 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków nie bieg 10km A
78 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią nie bieg 10km A
79 Grzegorz Wielgus 1979 Złotów nie bieg 10km D
80 Igor Mazerski 2002 Pigza nie bieg 10km A
81 Szymon Czerwiński 1986 Piła nie bieg 10km A
82 Robert Mankiewicz 1985 Piła nie bieg 10km A
83 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań nie bieg 10km A
84 Grażyna Witoch 1969 Ujście Team Ujście nie bieg 10km A
85 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie bieg 10km A
86 Bartosz Płudowski 1984 Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
87 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie bieg 10km C
88 Michał Ogonowski 1980 Wrocław MRC nie bieg 10km A
89 Sławomir Bednarz 1985 Chodzież nie bieg 10km A
90 Sebastian Graczykowski 1985 Świnoujście nie bieg 10km A
91 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław Solankowi biegacze nie bieg 10km A
92 Jacek Demczar 1972 Trzcianka nie bieg 10km B
93 Agnieszka Butja 1990 Rogoźno brak klubu nie bieg 10km A
94 Rafał Grzegorzewski 1974 Niemcz nie bieg 10km A
95 Adam Twardy 1988 Lutówko Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km C
96 SEBASTIAN ŁUKASZEWSKI 1979 Stara Dąbrowa Stargardzki Klub Lekkoatletyczny nie bieg 10km A
97 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska nie bieg 10km A
98 Mikołaj Tutak 1993 Łubianka nie bieg 10km A
99 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Pałuki Running Team nie bieg 10km A
100 Agnieszka Palluth 1994 Poznań nie bieg 10km A