Lista startowa - III Bieg Trzech Króli

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Wapno Dystans Pakiet
1 Agata Abram Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 5km A
2 Tomasz Adamowski Wągrowiec nie bieg 5km B
3 Natalia Andrzejczak Kcynia 1992 nie bieg 5km A
4 Patryk Antosik Kcynia CSWLąd POZNAŃ nie bieg 10km A
5 Karolina Banach Wągrowiec Mamy - Biegamy nie bieg 10km A
6 Katarzyna Banaszkiewicz KACZORY nie bieg 10km A
7 Tomasz Bartkowiak Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie bieg 5km A
8 Renata Bednarska Wągrowiec WATAHA nie bieg 5km A
9 Mirosław Bednarski Wągrowiec WATAHA nie bieg 10km A
10 Magdalena Behrendt Chodzież PCH_ RUN nie bieg 10km A
11 Piotr Behrendt Chodzież PCH nie bieg 10km A
12 Daniel Berka Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
13 Agnieszka Biegała Inowrocław BBL Inowrocław nie bieg 5km A
14 Paweł Bieszke Wojcieszyce nie NW 5km A
15 Hubert Bilski Damasławek Urban Exploration PL nie bieg 10km B
16 Iwona Bojko Barcin KS Sokół nie NW 5km A
17 Przemysław Borakiewicz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
18 Agnieszka Borakiewicz Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 5km A
19 Agnieszka Borkowska Kopaszyn WATAHA nie bieg 10km A
20 Jarosław Borkowski Wągrowiec WATAHA nie bieg 10km A
21 Katarzyna Borowczyk Skoki Hart Skoki nie bieg 10km A
22 Agnieszka Borowiak Kcynia Team Run Kcynia nie bieg 5km A
23 Michał Brzeziński Gołańcz 1985 nie bieg 10km A
24 Ewa Bubacz Gniezno nie NW 5km B
25 Janusz Bubacz Gniezno nie NW 5km A
26 Justyna Buczkowska Swarzędz nie NW 5km B
27 Jerzy Buczkowski Żnin KS SOKÓL Gąsawa nie NW 5km A
28 Jarosław Chruścicki Murowana Goślina nie bieg 10km A
29 Zdzisław Cieślik Gołańcz Team Run Golancz nie bieg 10km A
30 Halina Cwajna Wapno tak bieg 10km A
31 Robert Czaja Gniezno Kancelaria Doradztwa Prawnego czaja-sikorski.pl nie bieg 5km A
32 Natalia Czubkowska Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 5km A
33 Sebastian Czubkowska Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 5km A
34 Piotr Dalke Wągrowiec WATAHA nie bieg 10km A
35 Malwina Dera Wapno tak bieg 5km B
36 Oliwia Domeracka Tuchola Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
37 Roman Dreger Wągrowiec LZS Wiatrowo nie bieg 5km A
38 Halina Dubiał Leszno Babcie Biegają nie bieg 10km A
39 Andrzej Dudek Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony nie bieg 10km A
40 Bogusława Dudek Ostrów Wielkopolski niezrzeszona nie NW 5km B
41 Michał Egler Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 10km A
42 Daniel Fórman Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ nie bieg 5km A
43 Monika Framska Dębogóra Consdata nie bieg 5km A
44 Mateusz Framski Dębogóra Consdata nie bieg 5km A
45 Tomasz Framski Dębogóra Consdata nie bieg 10km A
46 ANDRZEJ GAJKOWSKI WIEWIERZ 1973 nie bieg 5km A
47 Bożena Gawrońska Barcin nie bieg 5km A
48 Mateusz Gawroński Barcin nie bieg 5km A
49 ELŻBIETA GIEDA BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO nie bieg 5km A
50 Sylwia Grabowska Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
51 Dominik Grabowski Chodzież PCH_RUN nie bieg 10km A
52 Marek Grams Chodzież PCH_RUN nie bieg 5km A
53 Agnieszka Grzechowiak Żnin Pałuki Ranning Team nie bieg 10km A
54 Maciej Grzechowiak Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
55 Tomasz Grzechowiak Żnin Pałuki Runnig Team nie bieg 10km A
56 Marzena Grzegorczyk Ostrów Wielkopolski nie NW 5km B
57 Izabela Grzempka Kostrzyn 1972 nie bieg 5km A
58 Artur Grzywaczyk Suchy Las #BBKTS / parkrun Poznań nie bieg 10km B
59 Jakub Haja Damasławek http://szachyibiegi.blogspot.com nie bieg 10km A
60 Jacek Haja Damasławek http://szachyibiegi.blogspot.com nie bieg 10km A
61 Edyta Inda Kłecko nie bieg 10km A
62 Wioletta Iwaniak Ujście Ujście nie bieg 5km A
63 Dariusz Iwaniak Ujście Ujście nie bieg 5km A
64 Ania Jakubiak Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie bieg 10km A
65 Damian Janke Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie nie bieg 10km A
66 Tomasz Jeska Łukowo Dirty Sparrows nie bieg 5km A
67 Gosia Kaczmarek Luboń Lucky LUZers nie bieg 5km A
68 Mateusz Kaczmarek Luboń Lucky LUZers nie bieg 5km A
69 Karolina Kaczmarek Wągrowiec nie bieg 5km A
70 Marek Kaleta Dominowo 1960 nie NW 5km A
71 Krzysztof Kamiński Damasławek nie bieg 5km A
72 Alicja Kaniewska Kcynia Summer Island nie NW 5km A
73 Marek Kasprzycki Chodzież PCH RUN nie bieg 10km A
74 Anna Kaźmierczak Margonin WATAHA nie bieg 5km A
75 Przemek Klimasek Poznań Maratończyk Poznań nie bieg 10km A
76 Edyta Kluj Wągrowiec nie bieg 10km A
77 Maciej Knast Poznań WYBITE JEDYNKI nie bieg 5km A
78 Izabela Knast Poznan WYBITE JEDYNKI nie bieg 5km A
79 Artur Kolmer Kłecko Gminny Klub Sportowy Lechita Klecko nie bieg 10km A
80 Ilona Koralewska Gołańcz nie bieg 10km A
81 Agnieszka Kordubska Gołańcz Team Run Golancz nie bieg 5km A
82 Małgorzata Kozakowska Rogowo Klub Sportowy Sokół Gąsawa nie NW 5km A
83 Robert Kruszyna Dziemionna nie bieg 10km A
84 Renata Kruszyna Dziemionna nie bieg 10km A
85 Artur Kubasik Wągrowiec nie bieg 10km A
86 Wojciech Kubiak Żnin KS SOKÓL Gąsawa nie NW 5km A
87 Jakub Kubiak Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA nie NW 5km A
88 Izabela Kubiak Imielno MUAY RUNNING TEAM nie bieg 10km A
89 Anna Kubiak Żnin KS SOKÓL Gąsawa nie NW 5km A
90 KINGA Kubiatowicz Skoki Hart Skoki nie bieg 5km A
91 Adam Kucharski Budzyń nie bieg 10km B
92 Natalia Kukla Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie bieg 5km A
93 Rafał Kutkowski Wągrowiec Nogoobracacze Wągrowiec nie bieg 10km A
94 Anna Kuźma Wągrowiec nie NW 5km B
95 Artur Kłos Piła nie bieg 10km A
96 Michał Leśniak Poznań www.NRGBOX.pl nie bieg 5km A
97 Maciej Lewandowski Kcynia nie bieg 10km A
98 Maciej Lewandowski Kcynia nie bieg 10km A
99 Bartłomiej Maciejewski Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie bieg 10km A
100 Krystyna Maćkowiak Długa Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie bieg 5km A