Lista startowa - III Mały Bieg Trzech Króli Wapno 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 72
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
1 Laura Śróda 2011 Wapno A
2 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
3 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
4 Maciej Wilczyński 2018 Wapno A
5 Tosia Kulczynska 2015 Poznan A
6 Jagoda Jankowska 2014 WĄGROWIEC 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
7 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
8 Blanka Nowicka 2015 KCYNIA A
9 Celina Ślesińska 2017 Łekno Biegający Górnik Wapno A
10 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A
11 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
12 Jan Słapek 2011 Wapno A
13 Zofia Kamińska 2016 Szubin A
14 Nikodem Maroszek 2011 Srebrna Góra A
15 Szymon Pyszka 2017 Orchowo A
16 Filip Ślesiński 2015 Łekno Biegający Górnik Wapno A
17 Tymon Mendel 2014 Wągrowiec A
18 JULIA SZULC 2012 Wągrowiec Sp.nr.1 w Wągrowcu A
19 Maja Grewling 2012 Owczegłowy A
20 Kornelia Banach 2017 Wągrowiec A
21 Blanka Krajewska 2011 Nakło Luks Start Nakło A
22 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
23 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
24 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz A
25 Aleksander Borkowski 2011 Wągrowiec Wataha MKW team A
26 Piotr Grewling 2015 Owczegłowy A
27 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
28 Jakub Katafiasz 2014 Zalesie A
29 Klaudia Kaczmarek 2012 Wapno A
30 Anna Ponczyńska 2011 Warszawa A
31 HANNA BASA 2014 KRUSZWICA KS LZS KRUSZWICA A
32 Victoria Mroch 2017 Żnin Pałuki Running Team A
33 Rozalia Torz 2019 Gołańcz Team Run Golancz A
34 Zosia Jasińska 2014 Września SSP 1 Września Night Runners A
35 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run A
36 Gabriela Godawa 2012 Stołężyn A
37 Adam Kluczyński 2016 Kłecko Lks Atleta A
38 Daniel Kryk 2013 Chodzież AKTYWNY MARGONIN A
39 Karolina Piechowiak 2014 Wapno LKS Unia Wapno A
40 Tobiasz Januchowski 2011 Margonin AKTYWNY MARGONIN A
41 Dominik Zawieja 2011 Nakło A
42 Staś Kaczmarek 2015 Kcynia A
43 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
44 Nikola Strychalska 2016 Wapno A
45 Jakub Kowalski 2011 Bydgoszcz AMS A
46 Miłosz Wilczyński 2011 Wapno A
47 Jan Marciniak 2012 Kcynia A
48 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią A
49 Szymon Kodranc 2012 Trzemeszno A
50 Zofia Kupczak 2012 Wapno A
51 Julia Urbaniak 2011 Piła A
52 Bartłomiej Kowalski 2013 Bydgoszcz AMS A
53 Mateusz Wilczyński 2014 Wapno A
54 Maja Kulczynska 2017 Poznan A
55 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała A
56 Aleksandra Kodranc 2015 Trzemeszno A
57 Sergiusz Nowicki 2015 KCYNIA A
58 Bartosz Pasieka 2016 Poznań B
59 Feliks Szkudlarz 2014 Gołańcz B
60 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach B
61 Szymon Dalke 2017 Zamość B
62 IGA ROGALSKA 2020 POZNAŃ B
63 Szymon Kosmowski 2014 Wapno LKS Unia Wapno B
64 Eliza Majchrowicz 2015 Wapno B
65 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
66 Julia Pasieka 2013 Poznań B
67 Ksawery Śróda 2016 Wapno C
68 Gabriel Bilski 2016 Wapno D
69 Stefcia Bilska 2020 Wapno db club D
70 Helenka Bilska 2018 Wapno db club D
71 Jaśmina Sikorska 2012 Wapno D
72 Julia Grabarska 2012 Wapno D