Lista startowa - III Mały Bieg Trzech Króli Wapno 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 72
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Dominik Zawieja 2011 Nakło A
2 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią A
3 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
4 Maciej Wilczyński 2018 Wapno A
5 Miłosz Wilczyński 2011 Wapno A
6 Mateusz Wilczyński 2014 Wapno A
7 Julia Urbaniak 2011 Piła A
8 Rozalia Torz 2019 Gołańcz Team Run Golancz A
9 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A
10 Jan Słapek 2011 Wapno A
11 JULIA SZULC 2012 Wągrowiec Sp.nr.1 w Wągrowcu A
12 Feliks Szkudlarz 2014 Gołańcz B
13 Nikola Strychalska 2016 Wapno A
14 Laura Śróda 2011 Wapno A
15 Ksawery Śróda 2016 Wapno C
16 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run A
17 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
18 Filip Ślesiński 2015 Łekno Biegający Górnik Wapno A
19 Celina Ślesińska 2017 Łekno Biegający Górnik Wapno A
20 Jaśmina Sikorska 2012 Wapno D
21 IGA ROGALSKA 2020 POZNAŃ B
22 Szymon Pyszka 2017 Orchowo A
23 Anna Ponczyńska 2011 Warszawa A
24 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
25 Karolina Piechowiak 2014 Wapno LKS Unia Wapno A
26 Bartosz Pasieka 2016 Poznań B
27 Julia Pasieka 2013 Poznań B
28 Sergiusz Nowicki 2015 KCYNIA A
29 Blanka Nowicka 2015 KCYNIA A
30 Victoria Mroch 2017 Żnin Pałuki Running Team A
31 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
32 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
33 Tymon Mendel 2014 Wągrowiec A
34 Nikodem Maroszek 2011 Srebrna Góra A
35 Jan Marciniak 2012 Kcynia A
36 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
37 Eliza Majchrowicz 2015 Wapno B
38 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
39 Zofia Kupczak 2012 Wapno A
40 Tosia Kulczynska 2015 Poznan A
41 Maja Kulczynska 2017 Poznan A
42 Daniel Kryk 2013 Chodzież AKTYWNY MARGONIN A
43 Blanka Krajewska 2011 Nakło Luks Start Nakło A
44 Jakub Kowalski 2011 Bydgoszcz AMS A
45 Bartłomiej Kowalski 2013 Bydgoszcz AMS A
46 Szymon Kosmowski 2014 Wapno LKS Unia Wapno B
47 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz A
48 Szymon Kodranc 2012 Trzemeszno A
49 Aleksandra Kodranc 2015 Trzemeszno A
50 Adam Kluczyński 2016 Kłecko Lks Atleta A
51 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
52 Jakub Katafiasz 2014 Zalesie A
53 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała A
54 Zofia Kamińska 2016 Szubin A
55 Klaudia Kaczmarek 2012 Wapno A
56 Staś Kaczmarek 2015 Kcynia A
57 Zosia Jasińska 2014 Września SSP 1 Września Night Runners A
58 Tobiasz Januchowski 2011 Margonin AKTYWNY MARGONIN A
59 Jagoda Jankowska 2014 WĄGROWIEC 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
60 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
61 Maja Grewling 2012 Owczegłowy A
62 Piotr Grewling 2015 Owczegłowy A
63 Julia Grabarska 2012 Wapno D
64 Gabriela Godawa 2012 Stołężyn A
65 Szymon Dalke 2017 Zamość B
66 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach B
67 Aleksander Borkowski 2011 Wągrowiec Wataha MKW team A
68 Gabriel Bilski 2016 Wapno D
69 Stefcia Bilska 2020 Wapno db club D
70 Helenka Bilska 2018 Wapno db club D
71 HANNA BASA 2014 KRUSZWICA KS LZS KRUSZWICA A
72 Kornelia Banach 2017 Wągrowiec A