Lista startowa - III Mały Bieg Trzech Króli Wapno 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 72
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
1 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
2 Jakub Kowalski 2011 Bydgoszcz AMS A
3 Bartłomiej Kowalski 2013 Bydgoszcz AMS A
4 Daniel Kryk 2013 Chodzież AKTYWNY MARGONIN A
5 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
6 Feliks Szkudlarz 2014 Gołańcz B
7 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz A
8 Rozalia Torz 2019 Gołańcz Team Run Golancz A
9 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
10 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach B
11 Blanka Nowicka 2015 KCYNIA A
12 Staś Kaczmarek 2015 Kcynia A
13 Jan Marciniak 2012 Kcynia A
14 Sergiusz Nowicki 2015 KCYNIA A
15 HANNA BASA 2014 KRUSZWICA KS LZS KRUSZWICA A
16 Adam Kluczyński 2016 Kłecko Lks Atleta A
17 Tobiasz Januchowski 2011 Margonin AKTYWNY MARGONIN A
18 Blanka Krajewska 2011 Nakło Luks Start Nakło A
19 Dominik Zawieja 2011 Nakło A
20 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią A
21 Szymon Pyszka 2017 Orchowo A
22 Maja Grewling 2012 Owczegłowy A
23 Piotr Grewling 2015 Owczegłowy A
24 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
25 Julia Urbaniak 2011 Piła A
26 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
27 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
28 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
29 Tosia Kulczynska 2015 Poznan A
30 Bartosz Pasieka 2016 Poznań B
31 IGA ROGALSKA 2020 POZNAŃ B
32 Maja Kulczynska 2017 Poznan A
33 Julia Pasieka 2013 Poznań B
34 Nikodem Maroszek 2011 Srebrna Góra A
35 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A
36 Gabriela Godawa 2012 Stołężyn A
37 Zofia Kamińska 2016 Szubin A
38 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run A
39 Szymon Kodranc 2012 Trzemeszno A
40 Aleksandra Kodranc 2015 Trzemeszno A
41 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
42 Jagoda Jankowska 2014 WĄGROWIEC 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
43 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
44 Tymon Mendel 2014 Wągrowiec A
45 JULIA SZULC 2012 Wągrowiec Sp.nr.1 w Wągrowcu A
46 Kornelia Banach 2017 Wągrowiec A
47 Aleksander Borkowski 2011 Wągrowiec Wataha MKW team A
48 Laura Śróda 2011 Wapno A
49 Maciej Wilczyński 2018 Wapno A
50 Jan Słapek 2011 Wapno A
51 Ksawery Śróda 2016 Wapno C
52 Klaudia Kaczmarek 2012 Wapno A
53 Gabriel Bilski 2016 Wapno D
54 Szymon Kosmowski 2014 Wapno LKS Unia Wapno B
55 Stefcia Bilska 2020 Wapno db club D
56 Karolina Piechowiak 2014 Wapno LKS Unia Wapno A
57 Eliza Majchrowicz 2015 Wapno B
58 Helenka Bilska 2018 Wapno db club D
59 Nikola Strychalska 2016 Wapno A
60 Miłosz Wilczyński 2011 Wapno A
61 Zofia Kupczak 2012 Wapno A
62 Jaśmina Sikorska 2012 Wapno D
63 Mateusz Wilczyński 2014 Wapno A
64 Julia Grabarska 2012 Wapno D
65 Anna Ponczyńska 2011 Warszawa A
66 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała A
67 Zosia Jasińska 2014 Września SSP 1 Września Night Runners A
68 Jakub Katafiasz 2014 Zalesie A
69 Szymon Dalke 2017 Zamość B
70 Victoria Mroch 2017 Żnin Pałuki Running Team A
71 Celina Ślesińska 2017 Łekno Biegający Górnik Wapno A
72 Filip Ślesiński 2015 Łekno Biegający Górnik Wapno A