Lista startowa - III Mały Bieg Trzech Króli Wapno 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 72
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Adam Kluczyński 2016 Kłecko Lks Atleta A
2 Aleksander Borkowski 2011 Wągrowiec Wataha MKW team A
3 Aleksandra Kodranc 2015 Trzemeszno A
4 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
5 Anna Ponczyńska 2011 Warszawa A
6 Bartosz Pasieka 2016 Poznań B
7 Bartłomiej Kowalski 2013 Bydgoszcz AMS A
8 Blanka Nowicka 2015 KCYNIA A
9 Blanka Krajewska 2011 Nakło Luks Start Nakło A
10 Celina Ślesińska 2017 Łekno Biegający Górnik Wapno A
11 Daniel Kryk 2013 Chodzież AKTYWNY MARGONIN A
12 Dominik Zawieja 2011 Nakło A
13 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
14 Eliza Majchrowicz 2015 Wapno B
15 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
16 Feliks Szkudlarz 2014 Gołańcz B
17 Filip Ślesiński 2015 Łekno Biegający Górnik Wapno A
18 Gabriel Bilski 2016 Wapno D
19 Gabriela Godawa 2012 Stołężyn A
20 HANNA BASA 2014 KRUSZWICA KS LZS KRUSZWICA A
21 Helenka Bilska 2018 Wapno db club D
22 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz A
23 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
24 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach B
25 IGA ROGALSKA 2020 POZNAŃ B
26 Jagoda Jankowska 2014 WĄGROWIEC 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
27 Jakub Katafiasz 2014 Zalesie A
28 Jakub Kowalski 2011 Bydgoszcz AMS A
29 Jan Słapek 2011 Wapno A
30 Jan Marciniak 2012 Kcynia A
31 Jaśmina Sikorska 2012 Wapno D
32 JULIA SZULC 2012 Wągrowiec Sp.nr.1 w Wągrowcu A
33 Julia Pasieka 2013 Poznań B
34 Julia Grabarska 2012 Wapno D
35 Julia Urbaniak 2011 Piła A
36 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią A
37 Karolina Piechowiak 2014 Wapno LKS Unia Wapno A
38 Klaudia Kaczmarek 2012 Wapno A
39 Kornelia Banach 2017 Wągrowiec A
40 Ksawery Śróda 2016 Wapno C
41 Laura Śróda 2011 Wapno A
42 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run A
43 Maciej Wilczyński 2018 Wapno A
44 Maja Grewling 2012 Owczegłowy A
45 Maja Kulczynska 2017 Poznan A
46 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała A
47 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
48 Mateusz Wilczyński 2014 Wapno A
49 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A
50 Miłosz Wilczyński 2011 Wapno A
51 Nikodem Maroszek 2011 Srebrna Góra A
52 Nikola Strychalska 2016 Wapno A
53 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
54 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
55 Piotr Grewling 2015 Owczegłowy A
56 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
57 Rozalia Torz 2019 Gołańcz Team Run Golancz A
58 Sergiusz Nowicki 2015 KCYNIA A
59 Staś Kaczmarek 2015 Kcynia A
60 Stefcia Bilska 2020 Wapno db club D
61 Szymon Pyszka 2017 Orchowo A
62 Szymon Dalke 2017 Zamość B
63 Szymon Kosmowski 2014 Wapno LKS Unia Wapno B
64 Szymon Kodranc 2012 Trzemeszno A
65 Tobiasz Januchowski 2011 Margonin AKTYWNY MARGONIN A
66 Tosia Kulczynska 2015 Poznan A
67 Tymon Mendel 2014 Wągrowiec A
68 Victoria Mroch 2017 Żnin Pałuki Running Team A
69 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
70 Zofia Kamińska 2016 Szubin A
71 Zofia Kupczak 2012 Wapno A
72 Zosia Jasińska 2014 Września SSP 1 Września Night Runners A