Lista startowa - III Mały Bieg Trzech Króli Wapno 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 72
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Laura Śróda 2011 Wapno A
2 Miłosz Wilczyński 2011 Wapno A
3 Blanka Krajewska 2011 Nakło Luks Start Nakło A
4 Jan Słapek 2011 Wapno A
5 Dominik Zawieja 2011 Nakło A
6 Aleksander Borkowski 2011 Wągrowiec Wataha MKW team A
7 Nikodem Maroszek 2011 Srebrna Góra A
8 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
9 Tobiasz Januchowski 2011 Margonin AKTYWNY MARGONIN A
10 Jakub Kowalski 2011 Bydgoszcz AMS A
11 Julia Urbaniak 2011 Piła A
12 Anna Ponczyńska 2011 Warszawa A
13 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała A
14 Jan Marciniak 2012 Kcynia A
15 Zofia Kupczak 2012 Wapno A
16 Szymon Kodranc 2012 Trzemeszno A
17 Julia Grabarska 2012 Wapno D
18 Klaudia Kaczmarek 2012 Wapno A
19 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A
20 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
21 JULIA SZULC 2012 Wągrowiec Sp.nr.1 w Wągrowcu A
22 Jaśmina Sikorska 2012 Wapno D
23 Maja Grewling 2012 Owczegłowy A
24 Gabriela Godawa 2012 Stołężyn A
25 Daniel Kryk 2013 Chodzież AKTYWNY MARGONIN A
26 Julia Pasieka 2013 Poznań B
27 Bartłomiej Kowalski 2013 Bydgoszcz AMS A
28 Mateusz Wilczyński 2014 Wapno A
29 Jakub Katafiasz 2014 Zalesie A
30 Tymon Mendel 2014 Wągrowiec A
31 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią A
32 Szymon Kosmowski 2014 Wapno LKS Unia Wapno B
33 Karolina Piechowiak 2014 Wapno LKS Unia Wapno A
34 Jagoda Jankowska 2014 WĄGROWIEC 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
35 HANNA BASA 2014 KRUSZWICA KS LZS KRUSZWICA A
36 Zosia Jasińska 2014 Września SSP 1 Września Night Runners A
37 Feliks Szkudlarz 2014 Gołańcz B
38 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run A
39 Tosia Kulczynska 2015 Poznan A
40 Piotr Grewling 2015 Owczegłowy A
41 Eliza Majchrowicz 2015 Wapno B
42 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
43 Blanka Nowicka 2015 KCYNIA A
44 Sergiusz Nowicki 2015 KCYNIA A
45 Staś Kaczmarek 2015 Kcynia A
46 Aleksandra Kodranc 2015 Trzemeszno A
47 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach B
48 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A
49 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
50 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
51 Filip Ślesiński 2015 Łekno Biegający Górnik Wapno A
52 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
53 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
54 Gabriel Bilski 2016 Wapno D
55 Ksawery Śróda 2016 Wapno C
56 Zofia Kamińska 2016 Szubin A
57 Nikola Strychalska 2016 Wapno A
58 Adam Kluczyński 2016 Kłecko Lks Atleta A
59 Bartosz Pasieka 2016 Poznań B
60 Celina Ślesińska 2017 Łekno Biegający Górnik Wapno A
61 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz A
62 Maja Kulczynska 2017 Poznan A
63 Szymon Pyszka 2017 Orchowo A
64 Szymon Dalke 2017 Zamość B
65 Victoria Mroch 2017 Żnin Pałuki Running Team A
66 Kornelia Banach 2017 Wągrowiec A
67 Maciej Wilczyński 2018 Wapno A
68 Helenka Bilska 2018 Wapno db club D
69 Rozalia Torz 2019 Gołańcz Team Run Golancz A
70 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
71 Stefcia Bilska 2020 Wapno db club D
72 IGA ROGALSKA 2020 POZNAŃ B