Lista startowa - III Mały Bieg Trzech Króli Wapno 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Łącznie zapisanych: 72
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
1 Laura Śróda 2011 Wapno A
2 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
3 Maciej Wilczyński 2018 Wapno A
4 Tosia Kulczynska 2015 Poznan A
5 Blanka Nowicka 2015 KCYNIA A
6 Bartosz Pasieka 2016 Poznań B
7 Jan Słapek 2011 Wapno A
8 Zofia Kamińska 2016 Szubin A
9 Nikodem Maroszek 2011 Srebrna Góra A
10 Szymon Pyszka 2017 Orchowo A
11 Feliks Szkudlarz 2014 Gołańcz B
12 Tymon Mendel 2014 Wągrowiec A
13 Maja Grewling 2012 Owczegłowy A
14 Kornelia Banach 2017 Wągrowiec A
15 Szymon Dalke 2017 Zamość B
16 Ksawery Śróda 2016 Wapno C
17 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno A
18 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz A
19 Piotr Grewling 2015 Owczegłowy A
20 Jakub Katafiasz 2014 Zalesie A
21 Klaudia Kaczmarek 2012 Wapno A
22 IGA ROGALSKA 2020 POZNAŃ B
23 Gabriel Bilski 2016 Wapno D
24 Anna Ponczyńska 2011 Warszawa A
25 Gabriela Godawa 2012 Stołężyn A
26 Dominik Zawieja 2011 Nakło A
27 Staś Kaczmarek 2015 Kcynia A
28 Eliza Majchrowicz 2015 Wapno B
29 Nikola Strychalska 2016 Wapno A
30 Miłosz Wilczyński 2011 Wapno A
31 Jan Marciniak 2012 Kcynia A
32 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią A
33 Szymon Kodranc 2012 Trzemeszno A
34 Zofia Kupczak 2012 Wapno A
35 Jaśmina Sikorska 2012 Wapno D
36 Julia Urbaniak 2011 Piła A
37 Mateusz Wilczyński 2014 Wapno A
38 Maja Kulczynska 2017 Poznan A
39 Aleksandra Kodranc 2015 Trzemeszno A
40 Sergiusz Nowicki 2015 KCYNIA A
41 Julia Pasieka 2013 Poznań B
42 Julia Grabarska 2012 Wapno D
43 Victoria Mroch 2017 Żnin Pałuki Running Team A
44 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
45 Stefcia Bilska 2020 Wapno db club D
46 Helenka Bilska 2018 Wapno db club D
47 Rozalia Torz 2019 Gołańcz Team Run Golancz A
48 Jagoda Jankowska 2014 WĄGROWIEC 31 Baza Lotnictwa Taktycznego A
49 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run A
50 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubosz UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A
51 Celina Ślesińska 2017 Łekno Biegający Górnik Wapno A
52 Filip Ślesiński 2015 Łekno Biegający Górnik Wapno A
53 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała A
54 Jakub Kowalski 2011 Bydgoszcz AMS A
55 Bartłomiej Kowalski 2013 Bydgoszcz AMS A
56 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
57 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 Wągrowiec Akademia Talentów Wągrowiec A
58 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
59 Adam Kluczyński 2016 Kłecko Lks Atleta A
60 Aleksander Borkowski 2011 Wągrowiec Wataha MKW team A
61 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team A
62 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
63 Daniel Kryk 2013 Chodzież AKTYWNY MARGONIN A
64 Tobiasz Januchowski 2011 Margonin AKTYWNY MARGONIN A
65 HANNA BASA 2014 KRUSZWICA KS LZS KRUSZWICA A
66 Blanka Krajewska 2011 Nakło Luks Start Nakło A
67 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy Szkoła Podstawowa w Gułtowach B
68 Szymon Kosmowski 2014 Wapno LKS Unia Wapno B
69 Karolina Piechowiak 2014 Wapno LKS Unia Wapno A
70 JULIA SZULC 2012 Wągrowiec Sp.nr.1 w Wągrowcu A
71 Zosia Jasińska 2014 Września SSP 1 Września Night Runners A
72 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska Team/ MKS Juvenia A