Lista startowa - Grand Prix Szlakiem Puszczy 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Bieg z psem Klasyfikacja Leśników Karnet Dystans
1 Artur Banach 1975 Poznań Wybiegać Marzenia team nie nie tak Karnet 3 biegi
2 Przemysław Bałamut 1984 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie nie tak Karnet 3 biegi
3 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
4 ŁUKASZ BORDUNA 1978 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
5 Emilia Borduna 1980 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
6 Dawid Borkowski 1984 Choszczno Ch10 nie nie tak Karnet 3 biegi
7 Andrzej Brzozowski 1974 Drezdenko nie nie tak Karnet 3 biegi
8 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze nie nie tak Karnet 3 biegi
9 Marzena Chodzińska 1982 Skwierzyna FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
10 Kamil Dąbek 1994 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju nie nie tak Karnet 3 biegi
11 Rafał Danielczak 1987 Międzychód PKP City nie nie tak Karnet 3 biegi
12 Marcin Danielczak 1988 Miedzychod PKP City nie nie tak Karnet 3 biegi
13 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
14 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
15 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
16 Stanisław Domagała 1967 Drezdenko Brawo My DDF nie nie tak Karnet 3 biegi
17 Bartosz Dyliński 1984 Strzelce Krajeńskie nie tak tak Karnet 3 biegi
18 Mikołaj Gierłowski 1981 Strzelce Krajeńskie nie nie nie 15 km
19 Tomasz Górniak 1973 Strzelce Krajeńskie nie nie tak Karnet 3 biegi
20 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie tak nie tak Karnet 3 biegi
21 Dariusz Hanczarek 1976 Gorzów Wielkopolski GZSN nie nie tak Karnet 3 biegi
22 Wiola Hulewicz 1975 Września Wybiegać Marzenia team nie nie tak Karnet 3 biegi
23 Jolanta Jarnut 1964 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
24 Natalia Jędras 1990 Gorzów Wlkp. nie nie tak Karnet 3 biegi
25 Jarosław Jerzy 1973 Niegosław FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
26 Tomasz Jeżewski 1972 Dąbrówka nie nie tak Karnet 3 biegi
27 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko nie nie tak Karnet 3 biegi
28 MACIEJ KAMOLA 1986 CHOSZCZNO Wybiegać Marzenia team nie nie tak Karnet 3 biegi
29 Paweł Kapitańczyk 1989 Poznań nie nie tak Karnet 3 biegi
30 Tomasz Kluza 1982 Poznań Night Runners nie nie tak Karnet 3 biegi
31 Jarogniew Kochner 1983 Trzcianka 3:33 TEAM nie nie tak Karnet 3 biegi
32 Weronika Koszyka 1993 Słubice Wybiegać Marzenia team nie nie tak Karnet 3 biegi
33 Wojciech Kowal 1972 Drezdenko nie nie tak Karnet 3 biegi
34 Maciej Kowal 1979 Drezdenko nie nie tak Karnet 3 biegi
35 Przemysław Kozanecki 1993 Słubice Wybiegać Marzenia team nie nie tak Karnet 3 biegi
36 Andrzej Kołotusza 1973 Trzcianka nie nie tak Karnet 3 biegi
37 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka nie nie tak Karnet 3 biegi
38 Andrzej Kuprijańczyk 1970 Gorzów Wielkopolski Dąbrowski Team nie nie nie 15 km
39 Marta Kurpiewska 1994 Miedzychod PKP City nie nie tak Karnet 3 biegi
40 Sylwia Kutyła 1976 Dąbrówka nie nie tak Karnet 3 biegi
41 Dominika Kłoda 1996 Poznań ASICS FrontRunner Poland nie nie tak Karnet 3 biegi
42 Rafał Mądrawski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
43 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju nie nie tak Karnet 3 biegi
44 Ewa Matusik 1984 Tuczno nie nie tak Karnet 3 biegi
45 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna nie nie tak Karnet 3 biegi
46 Bartosz Mazij 1992 Drezdenko nie nie tak Karnet 3 biegi
47 Jacek Mleczak 1970 Przytoczna nie nie tak Karnet 3 biegi
48 Tomasz Molik 1975 Międzychód MMA Devil Invictus BJJ Międzychód/Biegacze PMI nie nie tak Karnet 3 biegi
49 Sławomir Muchel 1981 Chełst Wybiegać Marzenia team nie nie tak Karnet 3 biegi
50 Lilianna Muchel 1989 Poznań Wybiegać Marzenia team nie nie tak Karnet 3 biegi
51 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać Marzenia team nie nie tak Karnet 3 biegi
52 Karolina Młodecka 1997 Miedzichowo nie nie tak Karnet 3 biegi
53 Radosław Niezborała 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO tak nie tak Karnet 3 biegi
54 Dariusz Nowak 1973 Międzychód nie nie tak Karnet 3 biegi
55 Zbigniew Nowak 1978 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
56 Mariusz Odwrot 1978 Drezdenko Fitness-sport nie nie tak Karnet 3 biegi
57 Agata Olzacka 1982 Poznań Wybiegać Marzenia team nie nie tak Karnet 3 biegi
58 Barbara Orlon 1970 Szczecin nie nie tak Karnet 3 biegi
59 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie nie tak Karnet 3 biegi
60 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
61 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
62 Przemysław Pluskota 1973 Dobra nie nie tak Karnet 3 biegi
63 Olga Pluskota 2002 Dobra nie nie tak Karnet 3 biegi
64 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wlkp. nie nie tak Karnet 3 biegi
65 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wlkp. nie nie tak Karnet 3 biegi
66 Roman Rosół 1970 Poznań Wybiegać Marzenia team nie nie tak Karnet 3 biegi
67 Kamil Rusin 1987 Brzozowiec DZIKIE DZIKI GORZÓW nie nie nie 15 km
68 Aleksandra Rutkowska 1981 Gorzów Wielkopolski nie nie tak Karnet 3 biegi
69 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka Arcan Team nie nie nie 15 km
70 Mateusz Sikora 1987 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI nie nie tak Karnet 3 biegi
71 Mateusz Soboń 1988 Trzebicz nie nie tak Karnet 3 biegi
72 Bartosz Stawiński 1981 Czarnków nie nie tak Karnet 3 biegi
73 Piotr Strzesak 1956 Presteigne nie nie nie 15 km
74 Grzegorz Świątnicki 1976 Suchy Las Bieganie Jest Przereklamowane nie nie tak Karnet 3 biegi
75 Andrzej Szymkowiak 1962 Zbąszynek nie nie tak Karnet 3 biegi
76 Dominik Tylek 1993 Kraków nie nie tak Karnet 3 biegi
77 Daniel Wasielewski 1989 Strzelce Krajeńskie Kb Pento Strzelce Kraj. nie nie tak Karnet 3 biegi
78 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
79 Grzegorz Wieczorkiewicz 1984 Poznań PKP City nie nie tak Karnet 3 biegi
80 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju nie nie tak Karnet 3 biegi
81 Andrzej Witkowski 1967 Gorzów wlkp nie nie nie 15 km
82 Piotr Witkowski 1970 Gorzów Wielkopolski nie nie nie 15 km
83 Artur Wojtukiewicz 1979 Gliwice DHL RUN CLUB nie nie tak Karnet 3 biegi
84 Adam Wojtysiak 1969 Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki tak nie tak Karnet 3 biegi
85 Jakub Woldan 1987 Trzcianka nie nie tak Karnet 3 biegi
86 Michał Wróblewski 1996 Poznań PKP City nie nie tak Karnet 3 biegi
87 Krzysztof Wróblewski 1964 Międzychód Biegacze PMI nie nie tak Karnet 3 biegi
88 Przemysław WYRWA 1966 Człopa Team TERMINATORun nie nie tak Karnet 3 biegi
89 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła Króliczki W Plecaku nie nie tak Karnet 3 biegi
90 Marek Żak 1990 Siedlec nie nie tak Karnet 3 biegi
91 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
92 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
93 Sebastian Zakrzewski 1988 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
94 Dariusz Zatorski 1970 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi
95 Paweł Załuski 1990 Gorzów Wlkp. nie nie tak Karnet 3 biegi
96 Adam Załuski 1987 Gorzów Wielkopolski nie nie tak Karnet 3 biegi
97 JAROSŁAW ŻminkowskI 1969 Gorzów wlkp. Zawarcie nie nie tak Karnet 3 biegi
98 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie tak Karnet 3 biegi