Lista startowa - III Bieg Szlakiem Kolejowym

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Robert Adaszewski 1971 Zgorzelec
2 Sławomir Andrzejaj 1976 Witoszyn
3 Waldemar Biniecki 1965 Gromadka
4 Ewelina Bogacz 1996 Węgliniec
5 Mateusz Bortacki 1977 Iłowa
6 Paweł Brac 1979 Ruszów
7 Jakub Choja 1990 Bogatynia Izery Bogatynia
8 Tomasz Chorbotowicz 1970 Zgorzelec EDI-TEAM Zgorzelec
9 Marek Cichocki 1988 Czerwona Woda Edi team Zgorzelec
10 Tomasz Cieślak 1976 Lubań Be Active Leśna
11 Mikołaj Czeronek 2000 Wrocław WKS Śląsk Wrocław
12 Andrzej Daszyński 1948 Zgorzelec EdiTeam Zgorzelec
13 Kinga Drewicz 1979 Żagań
14 Marzena Eret 1976 Gubin
15 Katarzyna Fogiel 1992 Legnica
16 Artur Grzywaczyk 1987 Iłowa JW 2423
17 Czesław Harenda 1967 Żary harendziaki
18 Paweł Hasiuk 1985 Sulików
19 Piotr Hytry 1978 Zgorzelec
20 Stanisław Izworski 1961 Wleń
21 Fabian Janaszak 1976 Węgliniec KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY
22 Ewa Kamińska 1975 Zgorzelec EDI-TEAM Zgorzelec
23 Iwona Karnicka 1973 Zgorzelec EdiTeam Zgorzelec
24 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami
25 Andrzej Klatka 1966 Lubań
26 Anna Komarzyniec 1981 Węgliniec
27 Wiktor Konsur 2004 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
28 Patryk Kotowski 1993 Lubań
29 Grzegorz Kotowski 1970 Lubań
30 Elżbieta Kowalewska 1982 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
31 Wojciech Kowalski 1982 Nadolice Wielkie Centralny Wojskowy Zespół Sportowy
32 Sebastian Krawiec 1994 Zgorzelec EDI-TEAM Zgorzelec
33 Jakub Krupiński 1984 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
34 Marta Kujawa 1986 Chobienia Sandbox Warriors
35 Michał Kuńczak 1989 Zgorzelec
36 Mateusz Kusiakiewicz 1995 Zielona Góra WITKOWSKI RUNNING TEAM
37 Rafał Kustra 1996 Żagań
38 Oksana KUTSKO 1994 Siechnice
39 Krzysztof Kuźmiński 1975 Pieńsk DZG Runners
40 Elżbieta Labiszak 1985 Leśna Be Active Leśna
41 Jacek Lenart 1970 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
42 Katarzyna Lewkowicz 1985 Zielona Gora
43 Adrian Lewkowicz 1986 Zielona Gora
44 Grzegorz Malewicz 1982 Lubań Be Active Leśna
45 Jakub Malik 2001 wrocław WKS Śląsk Wrocław
46 Grzegorz Marciniak 1976 Lubań
47 Katarzyna Mazur 1980 Krosno Odrzańskie UMLAUT
48 Łukasz Mazurek 1978 Zgorzelec EdiTeam Zgorzelec
49 Dariusz Michalewicz 1984 Zielona Góra
50 Monika Michalewicz 1986 Zielona Góra
51 Darek Moskalski 1969 Zgorzelec EdiTeam Zgorzelec
52 Zbigniew Namiota 1960 Zawidów
53 Tomasz Olejnik 1991 Bogatynia Edi team Zgorzelec
54 Aneta Oleksiuk 1984 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
55 Leszek Oleksiuk 1982 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
56 Michał Pajda 1989 Gromadka
57 Bartłomiej Paliński 1995 Chojnów Rozbiegani Chojnów
58 Przemysław Pastuchewicz 1977 Gryfów Śląski Be Active Leśna
59 Andrzej PRAWELSKI 1976 ŁAGOW Edi team Zgorzelec
60 ZBIGNIEW PSTRAK 1981 Leśna Be Activ Leśna
61 Emilia Raubo 1983 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
62 Tomasz Rogowski 1983 Krosno Odrzańskie UMLAUT
63 Tomasz Rudnik 1973 Bogatynia EDI-TEAM Zgorzelec
64 Gabriel Sadowski 2005 Bolesławiec MKS Bolesłavia
65 Gabriel Skowroński 1996 Ruszów
66 Piotr Ślebioda 1982 Iłowa BBL
67 Sylwia Śliż 1987 Siechnice
68 Kamil Stefański 1991 Czerwona Woda
69 Damian Strugała 1988 Zawidów TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
70 Marcin Suszczewski 1996 Wrocław Akademia Wojsk Lądowych
71 Grzegorz Szatkowski 1982 Lubań
72 Tomasz Szeremeta 1974 Zgorzelec
73 Adrian Szydłowski 1986 Zgorzelec Dzg runner's
74 Tomasz Szymański 1986 Węgliniec MKS SIECHNICE
75 Barbara Teodorowicz 1976 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
76 Krzysztof Teodorowicz 1973 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
77 Mikołaj Trzcinka 2005 Bolesławiec
78 Marek Trzcinka 1975 Iwiny
79 Tomasz Tylka 1984 Leśna Be Active Leśna
80 Ola Wachowska 1984 Zielona Góra
81 Mariusz Wandycz 1989 Lubań Be Active Leśna
82 Michał Wendland 1989 Wrocław MKS SIECHNICE
83 Tomasz Wroblewski 1983 Boleslawiec
84 Krystian Żądło 1997 Gryfów Śląski Be Active Leśna
85 Kazimierz Zając 1951 Bolesławiec
86 Wojciech Zieniewicz 1975 Siechnice MKS SIECHNICE